Statečná Julinka

Těhotenství

Ahoj holky, chtěla bych se s vámi podělit o svůj příběh o tom, jak jsem byla těhotná. A dodat trošku optimismu těm, kterým doktoři oznámili, že se těhotenství se zřejmě nevydaří.

Asi každá z nás si přála jednou prcka. Objevení dvou čárek pro mě a pro manžela bylo něco krásného nepopsatelného. Snažili jsme se něco málo přes rok.

Zašla jsem si jako klasicky na gyndu, kde doktor opravdu potvrdil těhotenství, myslím 7.tt. Se slovy „užívejte těhotenství, uvidíme se za týden“ mě poslal domů. Jenže nevím, kdo vymyslel, že těhotenství se dá užít. Začalo docela peklo. Večer jsem si šla lehnout a pak to přišlo. Zvracení tři hodiny v kuse. Vyčerpaná jsem si šla lehnout.

Ráno opět to samé, dopoledne, odpoledne no prostě furt. Už jsem nemohla ani vodu a skoro se plazila po zemi. Zvracení se začalo čím dál tím víc stupňovat, až mi byla nařízena hospitalizace. :( Takto jsem zvracela až do pátého měsíce a potom, jako by utlo, klid. Aspoň jsem si myslela, že bude klid, ale moc nebyl. Začala jsem krvácet.

Volala jsem doktorovi a ten mi nařídil okamžitý příjem v klatovské nemocnici. Manžel mi sbalil věci a jel se mnou. Na ambulanci mi otevřel velice nepříjemný arogantní doktor, udělal ultrazvuk. A prý malá měla slabé srdce a nepřežije, že nemá cenu mě hospitalizovat a až začnu krvácet víc, tak mám přijet, že to už budu asi potrácet.

Vyděšeni jsme odjeli domů a modlili se za každý den. Nic se nedělo. Asi po týdnu to odešlo a já šla na kontrolu. Miminko bylo v pořádku. Pan doktor nás zbytečně vyplašil. :/ :(

Krátce před porodem jsem začala mít silné bolesti v kříži a nemohla se ani hnout. Doktor mi opět dal hospitalizaci do klatovské nemocnice, kde mě div neseřvali, co tam dělam, když nerodím. Pak se mě uráčela prohlídnout doktorka, která řekla, že jsem otevřená na dva prsty. Nicméně jsem rodila až za tři dny a chování neskutečné, ale i přes to všechno se nám narodila naše maličká holčička s 2750g a 56 cm. Porod nakonec vyloláváný. No hrůza. :(

I přes to všechno, když vám lékař poví, že se mu to nezdá, zkuste aspoň věřit, že se to povede. Naše maličká bojovala a je tu. :)

Hodnotilo 28 lidí. Score 3.1.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
slavuska1
Vesmírná mluvilka 30741 příspěvků 08.04.14 00:33

Hnus. teda ne ten deníček, ale chování doktorů

 
NašeFazolka
Ukecaná baba ;) 2074 příspěvků 1 inzerát 08.04.14 01:14

OTŘESNÝ PŘÍSTUP LÉKAŘE :poblion: My si také užili své, nejprve v Gennetu, kdy paní primářka na základě (falešně) pozitivního triple testu suverénně ‚diagnostikova­la‘Downův syndrom a vzácnější SLO syndrom, s životem v takové formě neslučitelný. Prý ať nebrečím a jsem naopak ráda, že jsou dnes metody, jak to odhalit. No vydeptala nás solidně, takže jsem podstoupila odběr plodové vody, byť genetický UZ byl v normě. 5 týdnů čekání, kdy ještě slečna operátorka po telefonu sdělila mylné informace. Nakonec vše v pořádku, nic se nepotvrdilo a my s manželem díky přístupu zestárli snad o 20 let. A pak už se to vezlo. Dvakrát mě hospitalizovali na rizikovém, protože miminko rostlo pomaleji byť placentou, pupečníkem ani průtoky to nebylo. Do toho nás strašili, že miminko má kratší nohy než udávají jejich tabulky. Byť v nejmenované porodnici jsou lékaři opravdu kapacity a smekám, tak nikdo kdo mě v těhotenství ultrazvukově vyšetřoval, mě nikdy neuklidnil. Ke konci 33.týdne těhotenství byly monitory ob 2 hodiny normální. Nakonec se nám ve 33. týdnu narodil zdravý chlapeček a na to, že je o 7 týdnů nedonošený, tak je opravdu vyspělý a v ledasčem napřed! Takže ne každé ‚bububu‘ v těhotenství je pravda. Mě osobně to hodně stresovala a ještě potrvá, než budu připravená být znovu těhotná a v pohodě zvládnout běžná vyšetření, monitorů nemluvě…

 
Gina108
Generální žvanilka 23852 příspěvků 08.04.14 01:47

@NašeFazolka já bych ty triply už zrušila, jestli budeš podruhé těhotná, normálně na ně nechoď. Jako jak mohla primářka diagnostikovat něco na základě triplů? :zed: To je hovadina, je to jen screening a udává to PRAVDĚPODOBNOST s jakou bude mít dítě to a to postižení, nikdy ne jistotu. No asi vám to paní primářka dost mizerně vysvětlila a ještě tě hnala na plodovku. :cert: Já jsem měla naštěstí dosti načteno a ačkoli mi Triply vyšly „divně“ na amnio jsem se v Gennetu přesvědčit nedala, ačkoli genetička byla dost vehementní. No a dcera je zdravá. Nemůžu říct, že bych nebyla ve stresu - přeci jen červíček hlodal, ale ohrozit jí amniocentézou jsem fakt nechtěla.

 
tumpach
Kelišová 5540 příspěvků 08.04.14 05:49

@Gina108 v dnešní době i existujít choriov klky, ty taky určují zda dítě je v pořádku

 
Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 08.04.14 06:24

Co to maji v Klatovech za lekare…To je pristup k tehotne zene…

Tobe gratuluji, zvladly jste to :kytka: Hodne stesti..m :mavam:

 
Pajanka
Ukecaná baba ;) 2281 příspěvků 08.04.14 07:34

@NašeFazolka Příště zkuste Profemu v Praze - paní doktorku Frisovou. Větší kapacitu u nás nenajdeš (snad ještě další dva lékaři jsou na podobné úrovni, ona ale umí pár věcí jako jediná v ČR), navíc je paní doktorka velmi milá a udělá si na každého čas. Prvotrimestrální screening tam stojí 1200 Kč, takže se to dá. My jsme ho podstoupili ještě jednou po tom, co nám u obvodního gynekologa vyšel dost nahnutě a on mě taky nedokázal uklidnit, ba naopak. Navíc by ti tahle paní doktorka řekla, že triple testy jsou zastaralé s velmi nízkou úspěšností a pokud někdo podstoupí screening v prvním trimestru, už by neměl na triply ani chodit. Buď jedno, nebo druhé. Oboje je nesmysl.

 
AV
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 08.04.14 07:38

Občas mám pocit, že pokud se něco děje, tak mají lékaři v popisu práce chovat se jako by byl konec :-(… mě poslala moje gynekoložka na revizi, že plod nemá srdeční akci, v nemocnici akci našli, ale protože jsem hodně krvácela, tak mi řekli to samé co tobě… jděte domů, krvácení je tak silné, že stejně potratíte, není třeba hospitalizace, pak přijďte… a malá má teď v sobotu dva roky :-)… je to hnus fijalový :-) jak dokážou člověka psychicky lékaři skoro zlomit.. Je moc dobře, že jste to všechno zvládli a teď už Váš čekají jen samé radosti :-) hodně štěstí :hug:

 
smurfka
Nadpozemská drbna 26613 příspěvků 1 inzerát 08.04.14 07:51

Já teda nevím proč si po prvním přístupu dr z nemocnice, jela rodit do té samé nemocnice, mě by tam už nikdo neviděl :think: :nevim: člověk si dneska může vybrat kde bude rodit, navic pokud to nebylo opravdu akutní, jako přechodný porod, tak jste mohli stihnout jet někam jinam..
Jinak samozřejmě gratuluju.

 
PetraPiranha
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 08.04.14 08:48

Teda jako fakt chování doktorů v dnešní době je fakt otřes. Já se divím, že jste radši nejeli do jiné nemocnice a porodnice. Stačí, že už je tak člověk ve stresu a do toho se ještě naváží doktoři, který rozhodně náladě nepomůžou :cert:.
Hlavní, že se vám maličká narodila v pořádku :).

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 09:43

Ahoj holky tak ne vsichni sou v porodce v Klatovech takovy jako ten jeden a jako ty setricky…me rodil spickovy lekar…ale ten zbytek ne palici…hlavni ze ne malicka zdrava :) a je tu s nami…vidim ze nejsem sama koho lekari vylekali…jela jsem tam rodit proto z me tam hlavne odvezla sanitka a proto ze jsme nepojizdni a tak jsme si nemohli vybrat… :nevim: ano ale cekam i nektere negativni nazory treba od jedne pani ktera psala ze Klatovska nemkcnice je uzasna a zdali jsem si to nejak neprekroutila to jejich chovani a ze pry je to o moji povaze. No nevim me uz tam nikdo neuvidi :D vsem preji zdrave deticky a at jste stastne :)

 
Raduli13
Stálice 95 příspěvků 08.04.14 10:19

Gratulace k holčičce :kytka:
Chování doktorů teda hnus velebnosti :twisted:

 
Clarietka
Stálice 89 příspěvků 08.04.14 10:49

Hnus. Takové doktory brát pálkou po hlavě hned ve dveřích :evil:. Jinak gratuluji k holčičce :potlesk:

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 10:55

@Raduli13 jo pak se divi ze mamimky byvaji take neprijemne :D

 
jaaaaaana  08.04.14 11:17

Gratuluji. Dcerka mela skutecne 56 cm? Pekne dlouha :) jinak klatovska nemocnice je dost zvlastni…

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 11:27

Ano mela :D akorat vaha se nepovedla no…jo tak na nekterych oddeleni sou tam na hlavu asi v poradku ale tam urco ne…mozna jsem schytala spatny personal ale uz stacili detske kdyz rekli ze kdyz mala nechce pit moje mliko bude potrebna hkspitalizace na detskem oddeleni…to mi hlava fakt nebere…kazdou chvili rikal nekdo neco jinaciho…dve rekli ze hospitalizace dalsi dve ze pujdu domu ze se nic nedeje ze si koupim sunar nakonec se nemohli dohodnout co bude…

 
Gina108
Generální žvanilka 23852 příspěvků 08.04.14 11:45

@tumpach jenže to je také invazivní metoda s jistým rizikem pro plod, potažmo pro matku. Já tehdá volila pouze podrobný UZV. Možná existuje nějaká přesnější metoda testování z krve, že se odebere krev a hledá se DNA plodu, ale o tom nic nevím, to jsem jen zběžně někde četla, možná je to blbost. :nevim: Tak kdyby to existovalo, šla bych i do toho, ale nějaký odběry chor. klků nebo plodovky - ani náááhodou.

 
tumpach
Kelišová 5540 příspěvků 08.04.14 11:50

@Gina108 máš pravdu je to risk, ale podrobný ultrazvuk odborníkem, taktéž ukáže, zd je mimí zdravé či ne, každý si nastaví své priority :)

 
Alchris
Kecalka 499 příspěvků 08.04.14 12:09

Tak toho doktora bych okamžitě vyrazila! Nemá právo takhle mluvit a takhle jednat a už vůbec tě neměl poslat domů, si tedy myslím. Ale hlavně, že to dobře dopadlo a je vše o. k. :palec: Gratuluji :kytka:

 
terezka302
Kecalka 451 příspěvků 08.04.14 12:17

@Pajanka Já jsem teda taky byla u vámi zmíněné paní doktorky a ta mi řekla, že náš malej má nemocné srdíčko, špatnej prutok pupečníkové krve atd… Takže za mě už k ní NIKDY.. Až budu znovu těhotná, radši si na screening dojdu do místní nemocnice a zadarmo, než dávat takovouhle částku za to, že vám někdo řekne, že vaše miminko vlastně možná ani nepřežije..

 
veronika6913
Závislačka 3395 příspěvků 1 inzerát 08.04.14 12:51

Teda 56 cm to je opravdu dost ještě k tomu, že jste rodili ve 33tt. :-) gratuluju a klobouk dolu, že jste to zvládli. To chování doktorů je teda otřesný.. taky jsem se setkala s dost pohoršujícim chováním v den kdy nás propustili domu z porodnice, jsme volali sanitku, já měla děsnej průjem a zvracela jsem a pak začal zvracet i malej, no báli jsme se a švagrová řekla, ať si záchranku radši zavoláme..auto bohužel nemáme..první nás ani nechtěli vzít do záchranky, že musim mít pro dítě autosedačku!! Nakonec přítelovi dovolili ho vézt na sobě ve vaničce z kočárku..(nevim teda co bych dělala, když by se malému nahodou něco stalo, když mi tvrdili, že mě s dítětem bez autosedačky vzít nemůžou) no a ne jen že mě ten mladej cucák odvezl do špatný nemocnice, měl mě odvézt do Motola, když jsem rodila tam, tak ještě k tomu mě dotáhli na internu, kde byla narvaná čekárna nemocnejch lidí a nás tam táhli mezi ně se synem, kterému byli teprve 3 dny!! Když mě vzali konečně dovnitř, sestra furt opakovala něco jako: „Ježíš co to zase je“ apod jako že nejspíš simuluju a co si vůbec dovoluju je otravovat. Nakonec mě ani nevyšetřili a poslali mě na gynekologii. Já byla úplně hotová, brečela jsem, že malého nemůžu takhle tahat po všech čertech, že mě přeci měli odvézt do Motola a ne do Vinohrad, když tam o mě nic nevědí, když jsem tam nerodila a že nechápu proč mě posílaj na gyndu, když mam průjem a zvracim. Já spíš měla strach, aby to nebylo něco virového nebo tak, kvůli malému aby něco nechytl, když jsem ho kojila..no na gyndě mě pan dr. prohlídl, ale taky říkal, že to gynokolický nebude a že neví, proč mě tam poslali. Řekl mi ať jedu domu, ať si koupim coca-colu a ještě něco jako, že by se mi mělo udělat líp nebo co, nevim a když se to nezlepší, ať jedu do Motola. Když jsme ho poprosila, jestli by nás mohli z nemocnice odvézt domu, že tady mám 3dny staré novorozeně a že snim přece nemůžu jet tramvajema bůh ví kam, řekl mi, že nemocnice nemá peníze a že jim tam umírají lidi, takže mi odvoz bohuzel nazařídí. No jako museli by ste to celý vidět, prostě celý ten postup a i to jednání všech, bylo prostě otřesný!! Fakt otřesný a na tu sestru, která tak nahlas dávala najevo, jak jí obtěžuje, že někoho přivezli jsem měla podat stížnost a na toho mladého cucáka, co nesmyslně poručil ať mě odvezou do Vinohrad taky!! Když si na to vzpomenu, vjede do mě strašnej vztek. :-( nevim proč všude zacházejí s lidma tak otřesně:-(

 
moky
Extra třída :D 10715 příspěvků 08.04.14 13:09

Tak mě teda těch 56cm nějak nesedí..na porod ve 33 týdnu. Nemá nějaký růstový problém? Promiň, nechci být hnusná, jen se ptám, protože mi to hlava nebere. Každopádně doktoři na pěst, je mi líto, že vás tak zbytečně vystrašili a k malé rozhodně gratuluji, ať dělá jen radost!!!

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 13:10

@veronika6913 jezis…tak to nemam slov teda…

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 13:11

@moky ano bere leky na zpomaleni rustu…

 
veronika6913
Závislačka 3395 příspěvků 1 inzerát 08.04.14 13:29

@Mysis no to já u toho vašeho případu taky nemám slov… že vás takhle vystrašili a jak se chovali.. muselo to být těžký, jako já nevim jak bych tohle zvládla… ale vy jste to ustáli :palec: :-)

 
z1908
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 08.04.14 13:38

Ono se lehce rekne:„mela jsi jit jinam k lekari, takhle bych ja nedovolila, aby se ke mne chovali…“. Jenze, kdyz je cloveku spatne a potrebuje rychle doktora a pomoct, tak jde a „drzi hubu“, protoze kolikrat ani nema silu se s nekym dohadovat a chce jen pomoct, kor kdyz jde o jeho vlastni dite /mam na mysli urgentni pomoc/. kdyz ja jela na ambulanci do nemocnice, kde jsme porodila, tak jsem si taky vyslechla spusta neprijemnych, arogantnich a nevhodnych reci od lekaru, ale potrebovala jsem, aby mi dali leky nebo tak neco, takze jsem bylo zticha. ale potkat ty lekare nekde venku, tak jdu a dam jim klidne facku. a to, jestli podat stiznost, je taky otazka…oni se vzdycky pokrejou a stejne z toho nic nebude. to jsou tedy jen me vlastni zkusenosti. tohle je fakt spatny..

Příspěvek upraven 08.04.14 v 13:39

 
Cvrboušek
Závislačka 3406 příspěvků 3 inzeráty 08.04.14 13:40

Tý brďo husí kůže do mě vlezla. Klobouk dolů to muselo být peklo. Přeji vám hlavně zdravícko a krasne chvile stravene spolu s rodinou!!! Držte se

a ti doktoři - to je čim dal horší - také mám špatné zkušenosti

 
veronika6913
Závislačka 3395 příspěvků 1 inzerát 08.04.14 13:48

@z1908 jojo, přesně tak taky jsem se v tu chvíli nezmohla na nic jen jsem tam bulela, že nejsou ani schopni mě pořádně vyšetřit a měla jsem strach aby malému něco nebylo.. ale teď když si na to vzpomenu mam takovej vztek, že si říkám, že jsem tu stížnost měla podat. Ale přítel zase říká, že nemám být jako ty lidi co si neustále někde stěžují..že to mám nechat být a má asi pravdu..oni kdo ví, jestli by to vůbec někam vedlo..nejspíš ne právě.

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 13:50

Dekuji :) hlavne aby Julinka se zbrzdila v tom rustu a bjde to dobre…ano tomu doktorovi bych taky nafackovala nejradeji…doufam he jsem ho videla naposledy a vickrat uz ho neuvidim. Zbytecne vystrasil a ta neho arogance taky nebyla nejak prijemna kort mdyz jsem se ho ptala na to nestli s tim nemame pocitat odpovedel:,, tak se vam to snad rikal ne?,, manzel se drzel aby mu jednu nepustil :cert:

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 13:52

@veronika6913 myslim ze soudy by byly zbytecne akorat penize vyhozene oknem protoze se vzdy neco najde co jim prispeje v jejich nevinnost :nevim:

 
Petruska88
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 08.04.14 13:56

Klatovska porodnice, palec dolu…jak si muze doktor vůbec dovolit krvácející těhotnou poslat domů? V živote jsem se s takovým chováním nesetkala a to jsem porodní asistentka, která před těhu:-) pracovala na porodním sále 3 roky…

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 13:56

@z1908 presne lehko se to rekne ale ja vyuzila toho ze to bylo nejlepe koneckoncu muj gynekolog mi vzdy pise vysetreni tam nemame auto a tak kdyz prijela sanita take se me nikdo neptal kam chci a kam ne…a clovek opravdu mdyz potrebuje pomoct hleda doktora co je nejblize a nikdo nemuze predpokladat jejich pristup k pacientum. Nastesti jsem si vymodlila doktora ktereho jsem cbtela u porodu :) ten jediny snad mel rozum…ale porodni asistentky katastrofa kort u prvorodicky kdyz je v bolestech a oni se bavi na chodbe o blbostech…ikdyz jim bylo tak 50 asi drbny nebo co…jjj oni sou nekdy dulezitejsi nez my

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 13:58

@Petruska88 no…me prave take napsal gynekolog hospitalizaci ale tohle co me rekl tam ten domtor me dostalo vsichni kamaradky mi rikali ze s timnhle lezely na gynde tri dny a mjseli byt v naprostem klidu

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 13:58

@Petruska88 no…me prave take napsal gynekolog hospitalizaci ale tohle co me rekl tam ten domtor me dostalo vsichni kamaradky mi rikali ze s timnhle lezely na gynde tri dny a mjseli byt v naprostem klidu

 
Petruska88
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 08.04.14 13:59

@Pajanka Naprosto souhlasím, pokud 1 screening vyjde negativní a vse je v porádku, už se na tripple test maminky neposílají, vím to, jsem porodní asistentka, lekař, který ho nabírá i přes negativní NT tak nemá nejnovější informace o postupech a vysetreních v těhotenství!

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 14:10

@Petruska88 mivala jsem. gynekologa co nepoznal ani menstruacni krev…po porodu jsem krvacela i 16 dni jedine conmi dal byl ascorutin ktery byl prd platny motala se mi hlava a tak a pak me poslal do spitalu zdali ve me nezapomeli kus placenty a tak. Sono v poradku domtor se divil ze nepoznal ze je to mentruacni krev a predepsal mi antikoncepci cehoz muj lekar nebyl schopen

 
Petruska88
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 08.04.14 14:12

@Mysis No to je přesne ono, lékař lekář, vsichni je vidi jako nejvetsí odborníky, ale ze sve praxe moc dobre vim, co je to kolikrát s prominutím za hovada:-)

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 14:15

@Petruska88 presne receno :palec: tomu lekari je neco pres 50 tak by clovek rekl z nejakou praxi mit musi ale ono ejhle neni tomu tak

 
Petruska88
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 08.04.14 14:16

@Mysis No on sice praxi mit asi bude:-) Ale věk ho už asi zrazuje:-))

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 14:19

@Petruska88 no to asi dost mdyz nepozna menstruacni krvaceni…od jineho dr me bylo receno ze by udelal hormonalni kyretaz a tak vse mi vysvetlil ale u tohohle to nehrozilo dokonce se mi i stalo ze jsem mu mjsela asistovat pri cytologii protoze tam nemel setru a sam to nezvlada…a v tu chvili jsem si rekla a dost du jinam a on se tomu strasne divil

 
Petruska88
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 08.04.14 14:25

@Mysis Být tebou, rychle lekaře změním:-))

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 14:28

@Petruska88 taky zmenila a jsem spokoje a tenhle uz by mel jit asi do duchodu :mrgreen:

 
mybaby
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 08.04.14 15:47

Řekla bych, že jde v deníčku o překlep a mělo to být 46 cm. „Odpovídalo“ by to i na váhu holčičky. Jinak gratulace a malé hlavně hodně zdravíčka.

 
Pajanka
Ukecaná baba ;) 2281 příspěvků 08.04.14 16:14

@terezka302 A miminko bylo nakonec zdravý? Předpokládám, že ano. Ona je největší kapacita v ČR, co se ultrazvuku miminek týká. Ale ani ultrazvuk určitě není stoprocentní. Co se částky týká, tak u mého doktora stojí screening stejnou částku. Ale paní doktorka Frisová mého gynekologa screening učila a ona má lepší techniku. Každý se může splést, proto bych ji neodsuzovala. Já mám naopak zkušenost vynikající.

 
maciček82
Závislačka 3801 příspěvků 08.04.14 16:20

Tak to jste sikovni ze ste to zvladly :hug: ale pristup tech doktoru o hnus.jak nekdo takovej muze vubec ordinovat :cert: tak at malicka pekne roste :srdce:

 
Danka N.
Povídálka 15 příspěvků 23 inzerátů 08.04.14 16:46

Nechápu chování mnohých lékařů, jak tu všichni píšete. Já jsem byla u svého porodu s lékaři spokojená, a to nebyl zrovna pohodový..
Tak hlavně ať vám Jůlinka roste, je to skvělý bojovník, stejně jako všechny děti :*

 
Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 08.04.14 17:14

Já teda asi budu za rypnu, zároveň nechci doktory teda ani obhajovat, ale myslím, že když jsme u toho nebyly ani jedna, nemůžeme chování doktora/rů posoudit dostatečně objektivně. Bůh ví, jak to bylo. Já měla na KO doktora, kterej byl na moji hysterickou a protivnou známou hnusnej a měla jsem z něho díky ní lufty. A na mě v pohodě. Ono to asi nebude jen o přístupu jedné strany. Notabene - kdyby se takhle opravdu choval, určitě mu nepojedu do rány podruhé.

Nakonec dodám, že gratuluju k dítěti, deníček mě teda ale neoslovil.

 
Mysis
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 08.04.14 17:57

@Krkael ja jsem.na nej ale nebyla zla ani jsem nemela histericke zachvaty :D my tam prijeli s manzelem otevrel dvere vyzval nas dal a pak spustil toto…skoro nsem ani nemluvila jen se zeptala na konci…pri ultrazvuku doktorum nemluvim vim ze se potrebuji soustredit na svou praci a u porodu jsem mela jineho doktora :)

 
krtecek79
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 08.04.14 18:14

@Gina108 není to blbost - jmenuje se to Prenascan, akorát je to drahý jak čert. Stojí to 14 tisíc a krev se posílá do Hong Kongu. http://www.prenascan.eu/

 
Gina108
Generální žvanilka 23852 příspěvků 08.04.14 18:40

@krtecek79 jo, díky, to je ono o čem jsem četla.

 
zizulka
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 08.04.14 18:40

V KT nemocnici jsem malem vykrvacela pri odebirani krcnich mandli, nikdo me tam uz nikdy nedostane!

Gratuluju k princezne a hodne stesticka ;)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama