Moje těhotenství

Těhotenství

Od začátku do zatím 35. týdne.

Jak to všechno začalo?

Vlastně ne nijak dobře, do 25 let jsem si říkala, že není kam spěchat. A pak na dovolené to zloději vyřešili za nás, když mi sebrali kabelku i s antikoncepcí. Po vzájemné dohodě už jsem si další nenechala napsat.

První půl rok, jsem spíš menstruaci vítala. Další rok jsem už byla smutnější. A poslední rok už začal být trošku ve stresu a počítání plodných dní. Nakonec jsem skončila u doktora a dostala pár různých prášků, pár nepříjemných vyšetření a „dokopala“ na test i budoucího otce. Vše bylo v pořádku.

Doktor mi připravil po dalších měsících a měsících snah podklady pro umělé oplodnění. Byl začátek prosince a já si řekla, že to holt v lednu začně a hodila jsem starosti za hlavu.
První menstruace vynechala a další týdny mě už trápila žaludeční nesnáze. Takže test, kdy se čárky hned objevily, byl jistota.

První měsíce bylo denní zvracení běžné, pak přišlo období nechutenství, kdy to bylo ještě horší. Pokaždé jsem se těšila na ultrazvuk, kdy mi řeknou, že tam skutečně je, a v pořádku.

Teď už „můžu“ jíst vše a mladý mě kope snad každou hodinu. Váhově je to zatím ok, před otěhotněním jsem dostala doporučení zhubnout. Zadařilo se (8 kg) a nyní jsem 8 + 4 kg navíc. Takže celkem 12 kg.

Jediné, co mě trápí, je nemožnost si zavázat tkaničky, a když si lehnu, tak při vstávání mám bolesti v bedrech jak důchodce. Jinak si to celkem užívám a snažím se nemyslet na všechny možné nemoci a problémy, co by mohly vzniknout s porodem a narozením.

Hodnotilo 19 lidí. Score 1.9.

Reklama


Reklama

 
katka.polka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 31.07.15 08:04

Držím moc palce at je vše dál tak, jak má! :srdce:

 
Cristyna
Závislačka 3313 příspěvků 1 inzerát 31.07.15 09:41

Ahoj, přeji pěkný a pohodový porod, mě to zanedlouho také čeká ;)

Příspěvek upraven 31.07.15 v 09:41

 
Bellinečka
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 14.08.15 17:32

Ahojka, to je krásný. preji krásné a zdravé miminko :) mi jsme teď v 21. Tydnu

K tomuto deníčku nelze přidat komentář.
Pro více informací napište SZ administrátorovi.


Reklama


Reklama