Už Ti bude rok

Rodičovství

Tento dopis je věnován tomu nejdražšímu, co mám, a to Tobě Terezko. 16. 1. 2013 oslavíš své první narozeniny a potom sfoukneš svoji první svíčku na dortu.

Nemůžu uvěřit tomu, že to tak strašně letí. Připadá mi, jako by ses narodila před nedávnem a ne před rokem. Pamatuji si, jak jsem loni touhle dobou chtěla, abys už tady byla s námi, ale na druhou stranu jsem si přála, abys nechtěla na svět dřív než 21. 1., kdy jsem měla domluveno s paní doktorkou, která se o Tebe celých 9 měsíců pečlivě starala, že Ti trošku pomůžeme, protože právě tuhle paní doktorku jsem u Tvého příchodu na svět chtěla. Ty jsi tu s námi ale chtěla být dřív.

Za ten rok jsme spolu prožily krásné okamžiky – chodily jsme krmit labutě, kačenky, koníky, v létě jsme se spolu válely na zahradě na spacáku a spoustu dalších věcí, na které se nedá zapomenout. Nejradši máš, když Tě přebaluji, ty se přitom můžeš otáčet na obě strany a víš, že Tě nemůžu zabalit. Ráno, když piješ mlíčko, tak si u toho musíš s něčím hrát, nejlepší je „didik“, a když už nechceš, jednoduše si ho strčíš do pusy, otočíš se na bůček a poťouchle se za didikem směješ :-) A já vím, že je po mlíčku.

Dopoledne, když máš přesnídávku, tak mě odstrkuješ, takže není možné Tě vůbec nakrmit, opět se tomu směješ a já vytahuji jednu věc za druhou, abych Tě zabavila, a Ty něco jsi snědla. Na chvíli to pomůže, pak to hodíš na zem a čekáš, co Ti podám dalšího :-) A takhle to je každý den u každého jídla. Pak máš zase období, kdy jíš pěkně a nevíš, co do té pusy strčit. Věřím tomu, že jednou, až Ti to budu vyprávět, budeš se tomu opět smát.

K Tvým prvním narozeninám bych Ti chtěla popřát hodně štěstíčka a zdravíčka, protože to je to nejcennější, co máme. Přeji Ti, abychom spolu zažily další krásné okamžiky, na které budeme rády vzpomínat. Těším se na léto, až se budeme chodit spolu koupat, stříkat na sebe vodu a dělat lumpárny. Přeju nám oběma, abychom spolu měly tak krásný vztah, jako mám já s Tvojí babičkou, protože ne každý má takovou mamku a Ty babičku. Terezko, kdykoliv budeš mít nějaký problém, budu tady vždycky pro Tebe – ráda Tě vyslechnu a poradím Ti, jak nejlépe dokážu.

Všechno nejlepší, Terezko. Miluji Tě!

Hodnotilo 5 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
phoma
Echt Kelišová 7902 příspěvků 11.01.13 10:48

Krasný deníček už se těším až se jednou taky dočkam :D

 
irenakovarova
Kecalka 460 příspěvků 20 inzerátů 11.01.13 12:05

Hezky napsano!!!Taky budem oslavovat v breznu rok tak rychle to uteklo!!!Terezce hodne zdravicka at vam dela radost!!!

 
veveriska123
Stálice 59 příspěvků 11.01.13 14:53

Krásný deníček, Terezce přeji hodně zdravíčka, štěstíčka a aby vám dělala jen samou radost :andel: :kytka:

 
Denpry
Závislačka 4280 příspěvků 13.01.13 09:40
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
 
Siisule
Kecalka 407 příspěvků 26.03.13 14:29

Jééé, to je pěknýýýý :-) :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Jak Terezka přišla na svět


Reklama