vítězství

Snažení

Hlavu vzhůru všem budoucím maminkám, kterým se to dosud nedaří. My čekali 7 let. Žili jsme dlouho v Angli (manžel angličan) kde se všechno hrozně vleče. Průměrná čekací doba na IVF jsou 2 roky.

Tam jsem podstoupila dvě operace, nejprve laparoskopie potom odstraňování srůstů. Také jsem trpěla polycystickým syndromem vaječníků (hormonální porucha). Manžel byl v pořádku. Po přestěhování do česka jsem se v březnu 2005 zaregistrovala v centru SANUS jihlavské nemocnice. Vzhledem k věku (34) šlo vše rychle a do půl roku jsem podstoupila první IVF. Podařilo se. Celou tu dobu my všichni přátelé a rodina říkali že se to jednou podaří, ale je hrozně těžké tomu věřit. Teď jsem to já, která všem říká, jednou se to stane. Už musím běžet, moje půlroční Stellinka si chce hrát. Doporučuji jihlavskou nemocnici centrum SANUS tel. 567157401, profesionální přístup, výborná péče i u porodu a po. Zuzana

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Efina
Kelišová 6429 příspěvků 22.02.07 07:25

Tak to je skvělé, že se to povedlo! :-)
Všem maminkám toužícím po mimi přeji to samé :-)
 E.

 
Jardanet
Nováček 4 příspěvky 12.03.07 19:02

Dobrý den,

touto cestou chceme upozornit, že diagnóza neplod­nosti rozhodně neznamená nemožnost početí potomka. Stále tu existuje opomíjená neděje v podobě alternativní medicíny. Náš příběh je popsaný na neplodnost.org a chceme tím pouze ukázat, že i po 10 letech bez dětí může přijít obrat. Držíme všem pěstičky, aby se to povedlo.

Šárka a Jaromír Špánkovi

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama