vítězství

Hlavu vzhůru všem budoucím maminkám, kterým se to dosud nedaří. My čekali 7 let. Žili jsme dlouho v Angli (manžel angličan) kde se všechno hrozně vleče. Průměrná čekací doba na IVF jsou 2 roky.

Tam jsem podstoupila dvě operace, nejprve laparoskopie potom odstraňování srůstů. Také jsem trpěla polycystickým syndromem vaječníků (hormonální porucha). Manžel byl v pořádku. Po přestěhování do česka jsem se v březnu 2005 zaregistrovala v centru SANUS jihlavské nemocnice. Vzhledem k věku (34) šlo vše rychle a do půl roku jsem podstoupila první IVF. Podařilo se. Celou tu dobu my všichni přátelé a rodina říkali že se to jednou podaří, ale je hrozně těžké tomu věřit. Teď jsem to já, která všem říká, jednou se to stane. Už musím běžet, moje půlroční Stellinka si chce hrát. Doporučuji jihlavskou nemocnici centrum SANUS tel. 567157401, profesionální přístup, výborná péče i u porodu a po. Zuzana

Přečtěte si také

Život na vedlejší koleji (5. díl)

Život na vedlejší koleji (5. díl)
  • Anonymní
  • 11.05.26
  • 357

V úterý večer jsem před zrcadlem strávila víc času než za poslední tři roky dohromady. Zkoušela jsem si snad deset outfitů, než jsem skončila u těch černých šatů, o kterých jsem minule psala.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
6429
22.2.07 07:25

Tak to je skvělé, že se to povedlo! :-)
Všem maminkám toužícím po mimi přeji to samé :-)
 E.

  • načítám...
  • Zmínit
4
12.3.07 19:02

Dobrý den,

touto cestou chceme upozornit, že diagnóza neplodnosti rozhodně neznamená nemožnost početí potomka. Stále tu existuje opomíjená neděje v podobě alternativní medicíny. Náš příběh je popsaný na neplodnost.org a chceme tím pouze ukázat, že i po 10 letech bez dětí může přijít obrat. Držíme všem pěstičky, aby se to povedlo.

Šárka a Jaromír Špánkovi

  • načítám...
  • Zmínit