Vlít optimismus do žil

O životě

Nejsem dítě štěstěny, já si prostě to špatné jen nějak hůř pamatuji. Zdravím vás, děvčátka. I já bych se ráda svěřila se svým malým příběhem. V sedmnácti jsem na školním plese prodávala lístky do tomboly, pak se strašně opila a ztratila kabelku se vším (mobil, klíče, peněženka, doklady).

U toho všeho mi tehdy asistoval jeden mně tehdy absolutně neznámý muž. Ani ve snu by mě nenapadlo, že to bude můj budoucí manžel a tatínek toho drobka, co mi pomalinku roste v břiše. Včera, tedy v den našeho pátého výročí vztahu, jsem pochopila, že mi ty čtyři večery po sobě asi není špatně z pizzy, česneku, kávy, co jsem pozřela během těchto dní, ale že to asi tělo reaguje na tu novinku tam dole.

Čtvrtá ms od vysazení prášků už tedy nepřišla a podle digitálního testu nám včera od početí uplynuly již nejméně tři týdny. Jsem neskonale šťastná! Příští středu, kdy jsem objednaná ke svému doktorovi, tedy budeme nejspíš v 6. tt a doufám, že pro mě pan doktor bude mít jen ty nejlepší zprávy.

Jediné, co mě trápí, je strašný strach o to miniaturní stvoření ve mně. Ráno vstávám a modlím se, ať je mi večer zase zle a bolí mě podbřišek, ať vím, že se ve mně pořád ten zázrak děje. Ale věřím věřím věřím, že všechno bude v pořádku a příští červenec bude ten nejlepší měsíc mého života, protože konečně uvidím to malé, ke kterému už teď chovám takovou lásku.

Chci jen říct, že pozitivní myšlení dělá divy, tak vás prosím všechny, myslete na to krásné, co se vám v životě stalo a děje, špatné zapomeňte, promiňte, vytěsněte, zasmějte se tomu. Uděláte radost všem kolem sebe a hlavně tím nejvíc prospějete sobě.

A svou mámu, která je od včerejška ve svých 44 letech strašně hrdá budoucí babička, mile ráda škádlím tím, že jí připomínám její památná slova: „Proč pořád řešíš ty kluky? Vždyť si přece v sedmnácti stejně nenajdeš chlapa na celý život.“ A mami vidíš, já ho našla! :)

Hodnotilo 3 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
zane2611
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 27 inzerátů 27.11.11 15:12

držím pěstičky :hug: :palec:

 
radusa
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 27.11.11 16:40

clarrah -gratuluji :kytka: .Pozitivní myšlení je moc důležité :D a s fazolkou v bříšku obzvlášť :mrgreen: Ale bohužel to vždycky nejde…člověk má pořád pochybnosti, jestli je všechno,jak má být, ty pocity budeš mít určitě taky,to je v těhu normální ;) Ale tuším,že jsi pozitivní a pohodová ženská a tak se váš drobeček bude mít kráááásně :hug: Vzpomínám si na kámošku,která skoro polovinu těhu prozvracela,ale šííííleně :roll: a vždycky říkala :je to pro moje děťátko a tak zvracím s láskou: :mrgreen: Přeju ti pohodové těhulkování a ať se dokážeš povznést nade vše špatné s optimismem,který ti určitě nechybí -a to je moc fajn :palec: :mavam: :hug:

 
clarrah
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 27.11.11 17:24

Děkuju moc moc!:kytka: Optimistická jsem normálně za všech okolností, i když tedy teď mi právě v tom těhotenství trochu optimismus dochází. Vím, že je to strachem o prďolínka ve mně, ale právě ta neschopnost být v klidu mě děsí. Věřím, že ve středu až přijdu od doktora, tak už zase budu ta prdle pořád veselá :mrgreen:
Ještě něco vám povím. Když jsem to psala, tak jsem u toho euforií, dojetím a pochopitelně hormony pořád pobrekávala. A pak jsem se strašně smála, protože mi došlo, že už je to fakt tady. Hormony se mnou třískaj ode zdi ke zdi. Jen přítel si asi začne brzy trhat vlasy na hlavě :lol:
Mějte se báááječně! :)

 
clarrah
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 27.11.11 17:25

A bude-li potřeba zvracet, taky to bude s láskou. O to líp to půjde ;)

 
Peitra
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 28.11.11 14:09

Ahoj, jsem na tom stejně jako ty. V pátek jdu k doktorovi a to bych měla být 6tt+2. Taky ve mě neustále hlodá červíček pochybností, aby vše bylo v pořádku. Jsme teprve na začátku a stát se může cokoliv, ale věřííím… I když právě uvěřit, že to tak opravdu je bylo nejhorší.
Už mě tak často nebolí v podbříšku a tak jsem stále sledovala příznaky. Ale asi to nemá cenu, teď už myslím jen a jen do budoucna a na to, až toho prcka jednou uvidím na vlastní oči. Drž se :hug:

 
clarrah
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 28.11.11 15:22

Mám to stejně, přestává mě pobolívat podbřišek, i tak se moc moc se bojím. Čím jsem ale dál, tím víc věřím, že to bude ok. Myslím, že hlavní bude moje středeční vyšetření a doufám, že to bude v pořádku. Kdybys měla chuť si popovídat: eMimino.cz » Diskuse » Stejný měsíc porodu » Prázdninové dětičky 2012. Hodně štěstí! :kytka:

 
Monjie
Generální žvanilka 22975 příspěvků 29.11.11 21:04

hele tak zejtra!!! :pankac: :pankac:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama