Zlatíčko Nikolka

Porod

Také jsem se rozhodla podělit o porod naší krásné princezny. Byl to zajímavý den... Celé těhotenství jsem si hezky užívala, i když mě nějaký čas zlobil přítel, ale to už je minulost.

slunicko:)
1 komentář

:)

S tatkou,pekne rvu co:-)

S mamkou a tetou!

jeste jednou:)

Uz jsem velika:)
2 komentáře

Kuk..

Snazim se:-)

Spinkam spokojene..

S tatuldou..

Od 24. tt jsem byla otevřená, čípek se zkracoval a měla jsem nařízený klid na lůžku. Moje dr. mi od té doby říkala, že určitě porodím o nějaký ten týden dříve a že se musíme snažit, aby to už byl ten týden správný. V pondělí 27. 7. jsem šla na první monitor a byla jsem 35+3. Po napojení mi bylo jasné, že něco není v pohodě, měla jsem bolesti a nebylo mi vůbec dobře. Byly zachyceny kontrakce až 100 a dost rychle tlouklo srdíčko.

Po vyšetření, kdy dr. řekla, že se malá tlačí ven a hlavička je hodně nízko, mě poslala do porodnice v Písku. Tak jsem doma vzala tašku a jeli jsme. Po cestě mě braly hrozné bolesti do zad a malou jsem přemlouvala, ať ještě v bříšku vydrží :) Přijali mě dvě mladé a strašně hodné PA, sepsaly papíry, napojily mě a řekly, že mě přijde vyšetřit dr. Vyšetřil a řekl, že mi píchne injekci a ta mi to buď rozjede nebo zastaví. V nemocnici jsem si poležela týden a v pátek 1. 7. mě pustili domů!

Ty dni mi bylo dobře, nic mě nebolelo, netrápilo. 12. 7. jsme se s přítelem domluvili, že druhý den dopoledne vyrazíme k jeho rodičům a potom na výlet na Špičák na Železnou rudu. Ok, 13. 7. jsme vstali jako vždy, měla jsem jen víc výtok, jinak nic. Ve 12 hodin jsme vyrazili na výlet, asi po 10 km jsem trochu začala cítit bolesti, ale jen v dolní polovině zad, což mě bralo celé těhu. Před Sušicí mi začalo být nevolna a taky jsem pociťovala velkou vlhkost, ale přičítala jsem to tomu výtoku, tak jsem příteli řekla, ať v Sušici zastaví, vylezla jsem z auta a co to? Vylila se ze mně spousta vody. Já jsem tomu nemohl uvěřit, tak jsem jen tak stála a přítel: „Miláčku, ty jsi celá mokrá. Takže to otáčím?“ Tak jsme to otočili a jeli směr Písek (tašku jsem vždy vozila v autě, když jsme někam jeli).

V porodnici mě přijali opět dvě starší hodné PA. Napojily mě na monitor a přišla mě vyšetřit mlaďounká a hrozně příjemná dr. Voda odtekla, otevřená jste na 3 prsty, hlavička je hrozně nízko, věřím, že to budete mít rychle za sebou. Poslala mě na pokoj, byly 3 hodiny. Přítel mezitím odjel vyvenčit pejska a v tom přijela moje sestra. To už mě začaly brát silné křížové bolesti po 7 minutách, ségra mě mazala a já mlátila hlavou o postel :) Ve čtvrt na šest jsem pocítila šílenou potřebu začít tlačit, vtom přišla PA a řekla, že jdeme na sál…

Tam klystýr, sprcha a kontrakce už snad bez přestávky. Napojili mě na monitor, ale ty bolesti vleže, to se nedalo :( PA mě přišla vyšetřit, prý jsem otevřená na 5 prstů a vše hezky přichystané. Vtom zazvonil přítel a zůstal u mně i se sestrou, pustili tam oba, moc mi pomohli! Svíjela jsem se a v té největší bolesti mi PA udělala hmat a okamžitě volala dr., že RODÍME! Z ničeho nic jsem začala hodně tlačit a na potřetí ejhle, hlavička byla venku, vtom šílená bouřka, hromy, blesky, venku byl konec světa! Na páté zatlačení, kdy jsem křičela jako tur a chtěla to mít za sebou, malá vyklouzla a strašně plakala :) Bože, to byla úleva.

Malinká se narodila ve třičtvrtě na sedm a byla krásná, nádherná. Placenta vyšla úplně hned a šití, to jsem skoro vůbec necítila, tímto chci hrozně poděkovat hodné a šikovné paní doktorce a PA! A samozřejmě příteli, který říkal, že to moje křičení pro něj bylo utrpení, v neposlední řadě také mojí milované sestře! Nikolka je strašně hodňoučké sluníčko.

DÍKY VŠEM, KTEŘÍ DOČETLI AŽ DO KONCE :)

Hodnotilo 3 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 04.09.11 07:50

Gratuluju k rychlému porodu a krásné Nikolce :kytka: :kytka: :kytka:

 
mamcapavca
Závislačka 4752 příspěvků 04.09.11 10:55

moc pěkný sári :kytka: :hug: …taky bych chtěla tak v celku rychlý a pohodový porod..mě nechali trpět celých 16 hodin než mi píchly injekci na rozjezd kontrackí a až po 20 hodinch se začalo něco dít
snad tenhle druhý porod bude jiný a snad rchlej :andel: ší

 
Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 04.09.11 12:41

Krásný porod Sari :kytka:

 
Andyl
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 04.09.11 12:52

Krasny, pohodovy porod :-) :hug: :hug:
To nejlepsi na konec, ze jo???? Musela sis pockat z nas nejdyl a na konec se dockala sveho slunicka. :hug: :hug:

 
SandraS
Závislačka 3017 příspěvků 04.09.11 13:28

Teeda, nervy az do konce, ale odmenou ti byl rychly porod a krasne slunicko :-)

 
Sarisek1
Echt Kelišová 9218 příspěvků 05.09.11 09:30

¨byl to celkem hezkej porod :mrgreen:

 
eseta
Neúnavná pisatelka 16903 příspěvků 05.09.11 09:55

krásný porod! :kytka:
Takže jsi byla v Písku spokojená? Slyšela jsem o porodnici docela dost chválu a tak by mne to zajímalo.Mohla by jsi mi kdyžtak písnout SZ,co a jak. :-)

 
ája 2
Závislačka 3311 příspěvků 08.09.11 09:31

ahoj mamino :kytka:

krásný deníček jsi naše šikulka, :kytka: :mavam: :kytka:

 
Lenula-xy
Kelišová 7398 příspěvků 08.09.11 11:03

Pěkný deníček Sari :palec: a máte stejné bodýčko jako my :-D

 
Pettynka
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 08.09.11 11:51

krásný deníček :-)) i Nikolka :-) :srdce:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 09.09.11 22:47

krásně napsané…gratuluji k Nikolce je moc hezoučká :srdce: :srdce: :srdce: :palec: :palec: :hug:

 
Sarisek1
Echt Kelišová 9218 příspěvků 18.09.11 17:17

dekuju :huban: leni mame stejnou intuici s bodyckama :mrgreen:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama