Chování kamarádek – nepřijedou na svatbu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 20:05
" dobré kamarádky"

Vlastně asi jen potřebuju vypsat. Měla jsem kamarádky, byly jsme ve stejném sportovním týmu, a dall se nás prá dohromady, vídali jsme se často i mimo a konverzace jela na denní bázi. Budu se vdávat ale svatba je na termín společné týmové události. A holky nejdřív psaly, jak to zařídí, a když sem se teda zeptala, tak všechny mi řekly že nepřijedou. Dost me to zamrzelo, takže jsem jim to napsala, že jsem doufala, že to zkusí zařídit alespon tak, že přijedou později nebo tak. Tuto zprávu zakecaly, a od té doby se neozvaly. Je to dva měsíce. Po dvou letech denního kontaktu a zhruba 3y týdně sme se viděli se najednou potkáváme jne na týmové aktivitě jednou týdne…jsem z toho uplne nastvaná a smutná…zažily jste to někdo?

Me snad ani nemrzí, že nepřijedou, ale to, jak se k tomu postavily. Prostě ignor, nenapsaly třeba „tak ti alespon pomužeme s přípravama“…„uděláme rozlučku“…prostě nasrat,… :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 20:12

Tak mozna jsou zas ony dotcene, ze sis naplanovala svatbu zrovna na ten den a ted cekas, ze ony se ti budou prizpusobovat. Mozna je pro ne tvoje svatba nedulezita. Uprimne mam treba taky zensky s kteryma jsme v kontaktu minimalne jednou tydne, nas zas poji bydliste a stejne stare deti, ale kdybych se vdavala, zadnou rozlucku ani nic podobnyho by mi taky neporadaly, to ze se casteji stykame neznamena, ze bysme k sobe mely nejak extra blizko

skorotehotna
Kecalka 477 příspěvků 02.03.19 20:14

.

Paola21
Závislačka 3889 příspěvků 02.03.19 20:17

Tak buď ráda, že se vybarvily a můžeš energii vkládat do někoho/něčeho, co si ji zaslouží. Mě taky takhle na svatbě vyšplouchla jedna z kamarádek. Je teda fakt, že od té doby jsme se neviděly - a je klid.

P4ja
Echt Kelišová 8674 příspěvků 02.03.19 20:20

Tak lepší než výmluvy a okecávačky. Prostě nedojedou a víš na čem jsi.

hani28
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 02.03.19 20:24

No a kdyz se porad vidate jednou tydne na te aktivite, to se ignorujete, nemluvite tam spolu? Kdyz jste se tak casto schazely, moc nechapu proc jste svatbu resily pres zpravy a ne osobne pri setkani?

lljubanka
Kecalka 106 příspěvků 02.03.19 20:26

Neřešila bych, očividně to nejsou opravdu kamarádky ale jen známé, já osobně tak povrchní vztahy neudržuju, odstřihla jsem úplně, protože jsem měla v okolí podobné lidi a ti se akorát ozývali, když oni něco potřebovali. Případně si jen dohodli schůzku a na poslední chvíli odvolali. akové lidi nepotřebuju k životu a mám klidek. Jeden opravdový vztah ti nahradí sto takových…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 20:45

Resili jsme to i osobně, ale ubytování se zamlouváo na svátky a to byly všechny pryč takže sem to těšila přes zpravy

catchthem
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 02.03.19 20:54

Taky jsem měla pozvane kamarádky na svatbu ale když mi svedkyne pořádala rozlučku, ony kamarádky odmítly přijít, protože byly dotčené, že je na rozlučku pozvala moje svedkyne a ne přímo já :-D jak již bylo řečeno, vkládej energii do těch, kteří za to stojí. Ušetřís aspoň za jídlo pár tisíc , to jde ne? :-D

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 02.03.19 21:06

Tohle nejsou kamosky… takovy nepotrebujes, bav se s nima normalne a svatbu s nima uz neres…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65653 příspěvků 03.03.19 07:01

No, ja pujdu proti proudu, ty je asi taky moc neunavas taky, kdyz naplanujes svatbu na termín, kdy vis, ze ho maji odsazeny a ocekavas, ze to kvuli tobe zrusi.

Bubla_Bučková
Kelišová 6002 příspěvků 03.03.19 07:24

Mě by se třeba dotkla ta zpráva, že jsem sobecká a zla a že tos ode mě nečekala nebo nevím, jak si to podala :nevim: holky chodí sportovat a relaxovat a ne řešit zabomysi války :think:

stín katedrál
Kecalka 134 příspěvků 03.03.19 07:24

Ony jsou vdané, nebo stále čekají na prstýnek?

hani28
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 03.03.19 10:44
@j.a.n.i1 píše:
No, ja pujdu proti proudu, ty je asi taky moc neunavas taky, kdyz naplanujes svatbu na termín, kdy vis, ze ho maji odsazeny a ocekavas, ze to kvuli tobe zrusi.

Tak zalezi, co bylo v planu prvni.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65653 příspěvků 03.03.19 15:57

@hani28 Podle vety, ze si to nejak zaridi, bych rekla, ze ta tymova akce…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama