Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Je mi 46 a menzes mi vynechává na celé měsíce. Patří to k přechodu. Když pak menzes přijde, tak je úplně normální. Já bych teda k lékaři nespěchala. Počkala bych na další termín menzes a pokud by nedorazila, tak si maximálně nechat zkontrolovat výšku sliznice.
Aha, děkuji za zkušenosti. Takže k lékaři po každém vynechání nevolate.
Budu se muset s MUDr domluvit
A máte taky třeba nějaký náznak, zašpinění či „něco“ co by naznačovalo, že to může přijít a ono nic nepřijde? ![]()
@Anonymní píše: Více
Ne, nevolám. Většinou v termínu menzes cítím bolesti v podbříšku a někdy lehce zašpiním. K lékaři bych volala až kdyby nepřišla třetí menzes, ty raději po druhé a až vysleduješ, jak se tvoje tělo chová, tak si sama nastavíš limit.
@Janli píše: Více
Tak to mám stejně.
Lehké zašpinění, tlak v podbřišku. A pořád nic.
Děkuji moc, je to zvláštní nejistota po tolika letech jistoty, že ![]()
Ahoj všem
Je mi 47let a mám zpoždění MS, dnes 29DC, což je u mě již skoro týden zpoždění.
Prsa i podbřišek malinko cítím,
V út a čt jsem velmi nepatrně 1× za den zaspinila na toaletnim papíru, ale tak malo, že někdo by si toho asi ani nevšiml. Jinak nic.
Děkuji za připadne zkušenosti
asi vím, odkud vítr vane-přechod:-)?
Příspěvek upraven 25.10.25 v 19:01