Třetí narozeniny a dilema s dárky

1147
16.7.15 08:54

3 narozeniny a dilema s dárky

Ahoj holky, jsem trošku bezradná, dcerka bude slavit 3 narozeniny a já jsem už teď z výběru dárku nahraná.. Prosím o tipy, co vy jste kupovali svým holčičkám, podotýkám, že hraček má spousty.. 2 kočárky, lega, kostky, knížky, pexesa, puzzle, modelíny, panenky.. nic mě nenapadá :/ díky za rady, pěkný den :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2273
16.7.15 08:58

Ja kupuju male kuchynku z Ikei ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1147
16.7.15 09:01

@Hančíí tu jsme chtěli kupovat už loni k Vánocům, ale jí to nějak neuchvátilo a jsem ráda, že doma není, ani v koutku si s ní moc nehraje…ale děkuju za tip :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3246
16.7.15 09:03

Co třeba nějaké korálky, šátek (na parádu), tašku/polštář s fixkama na pomalování, klávesy, kytara, doktorku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38986
16.7.15 09:05

Mám teda kluka… ale ve 3 letech dostal kromě hraček foťák, lyže, kolo, dětské vysněné povlečení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1147
16.7.15 09:07

@Junkyska malováního máme mraky, klávěsy a různé nástroje tu taky má :D je to opravdu perlička no :D i kufřík první pomoci dostala :D ale děkuji, asi skončím u nějaké panenky a věcí na sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1147
16.7.15 09:08

@lucenka tak to se má, to by ta moje asi koukala :D foťák by rozebrala a lyže by zničila :D na to je podle mého ještě čas :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3246
16.7.15 09:12

A co kolo se šlapkama, koloběžku, helmu…nebo dětský foťák…nooo asi to bude oříšek…naše malá je v říjnu a pak jsou hned Vánoce, takže taky děs :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1147
16.7.15 09:15

@Junkyska moje je taky v řijnu a pak má ještě v prosinci svátek a Vánoce :D nad odrážedlem přemýšlíme ale to spíše asi pod stromeček… Dětský foťák, na to se podívám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38986
16.7.15 09:20

@Luciii25 dětským foťákem nic nevyfoti… teda vyfoti ale mizerně, takže nevyvovala do alba. Lepší službu udělá digital za pár korun z aukra.

Jinak z nás to byly věci k narozeninám, svátku a Vánocům (má to hezky v rozmezí 6 týdnů)

Příspěvek upraven 16.07.15 v 09:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
16.7.15 09:21

V tomhle věku u nás vždycky slavily úspěch princeznovské rekvizity a kostýmy a pak Winx :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38986
16.7.15 09:22

Proč by měla ničit lyže?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
16.7.15 09:23

My jsme dávali trampolínu a houpací vak z Ikea.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3246
16.7.15 09:27

Naše má svátek v únoru…hezky vše po dvou měsících :lol: ale je to děs…k letoším 4.narozeninám dostane nové povlečení, kytaru, kterou chce, nějaké hadříky, šminky (na to je ujetá) a dortík, který si sama vybere, asi i nějaké nové pohádky a dál taky nevím :nevim: musíme nějak rozdělit dárky na Vánoce a k narozeninám… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2949
16.7.15 09:57
@Junkyska píše:
Naše má svátek v únoru…hezky vše po dvou měsících :lol: ale je to děs…k letoším 4.narozeninám dostane nové povlečení, kytaru, kterou chce, nějaké hadříky, šminky (na to je ujetá) a dortík, který si sama vybere, asi i nějaké nové pohádky a dál taky nevím :nevim: musíme nějak rozdělit dárky na Vánoce a k narozeninám… :think:

Ahoj. Sminky jsou i detske? Moje je na to taky ujeta. Lakovani nehtu, malovano si po obliceji :-D taky premyslim, co koupit svoji. Ale mam na to jen 14dni. Bude mit ctvrty a ja jsem bezradna. Nechci kupovat zbytecnosti.
K Vanocum dostala novy kocarek, kolo a stoji tu oboji :(
Jo a k svatku ted dostala penovou sadu na pinkani a melo to tedy veliky uspech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama