9DPO - Je tam duch?

Anonymní
27.9.21 14:08

9DPO - Je tam duch?

Ahoj, vím, ze je na testování asi brzy a zřejmě mi řeknete, proč nepockam do MS, ale … je to silnější než já :) Mám 4 dny do MS. Myslíte si, ze to mohlo vyjít? Nebo to vidím jen jaaa? 🤦🏼‍♀️ A předem se omlouvám tem, které jsem tímto dotazem případně rozcilila :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10510
27.9.21 14:12

Vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8594
27.9.21 14:15
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, ze je na testování asi brzy a zřejmě mi řeknete, proč nepockam do MS, ale … je to silnější než já :) Mám 4 dny do MS. Myslíte si, ze to mohlo vyjít? Nebo to vidím jen jaaa? 🤦🏼‍♀️ A předem se omlouvám tem, které jsem tímto dotazem případně rozcilila :-)

Nevidím nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
27.9.21 14:22

Vidim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11485
27.9.21 15:21

Když si to hodně zvetsim tak tam něco prosvita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
27.9.21 15:44

Vidím, ať sílí :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
27.9.21 15:59
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, ze je na testování asi brzy a zřejmě mi řeknete, proč nepockam do MS, ale … je to silnější než já :) Mám 4 dny do MS. Myslíte si, ze to mohlo vyjít? Nebo to vidím jen jaaa? 🤦🏼‍♀️ A předem se omlouvám tem, které jsem tímto dotazem případně rozcilila :-)

Slabounkeho ducha vidím, ale takové duchy jsem před ms měla taky a potom to odešlo s menstruací..

Musíš vydržet aspoň do dne ms, dřív to opravdu nemá cenu, akorát můžeš být zklamaná, 4 dny před ms je ještě brzy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
27.9.21 19:28
@Anonymní píše:

Ahojky, já měla takového ducha asi 8dpo a teď krásně sílí. Tak snad bude i tvůj :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12431
27.9.21 21:22

Vidím, preji at sili 🙏 a chapu te :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu