Antikoncepce - 6. den braní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 18:30
Antikoncepce - 6. den braní?

Ahoj,
Chtěla bych se zeptat, jak moc velký by to byl problém, kdybych měla dnes přerušovaný styk, když si budu večer brát antikoncepční pilulku (7. den).
Vím, že se to nedá přesně říct a že by bylo lepší počkat do zítra (nebo na jindy), ale bohužel nejsou moc podmínky… Děkuji.

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10368 příspěvků 07.08.18 18:38

Každá krabička antikoncepce obsahuje takovej papírek, říká se tomu příbalový leták. Pokud jsi ho vyhodila, každý příbalový leták se dá dohledat na internetu. ;)

Prtulak
Kecalka 263 příspěvků 07.08.18 18:55

Chráněná jsi od prvního dne užívání antikoncepce, pokud je užívána správně. Teda proti početí :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 18:59

Já mám právě nepravidelný krvácení a v den, kdy jsem krvácela tři dny, jsem ten třetí (poslední) den začala brát tu antikoncepci a tam píšou, že když to není braný od prvního dne menstruace, tak se má brát 7 dní a pak je vše ok (což asi za 3 hodiny si budu brát tu sedmou)… ale teď se vyskyla šance a tak si říkám, jestli by byl takový problém, kdyby se „to" stalo dnes… samozřejmě radši přerušovaná… Nevím, jestli jsem jen paranoidní nebo na tom něco je. :D @Prtulak

Prtulak
Kecalka 263 příspěvků 07.08.18 19:05
@Anonymní píše:
Já mám právě nepravidelný krvácení a v den, kdy jsem krvácela tři dny, jsem ten třetí (poslední) den začala brát tu antikoncepci a tam píšou, že když to není braný od prvního dne menstruace, tak se má brát 7 dní a pak je vše ok (což asi za 3 hodiny si budu brát tu sedmou)… ale teď se vyskyla šance a tak si říkám, jestli by byl takový problém, kdyby se „to" stalo dnes… samozřejmě radši přerušovaná… Nevím, jestli jsem jen paranoidní nebo na tom něco je. :D @Prtulak
aha, má se začít brát 1. Den krvácení, proto je tam pak těch 7 dní. Řeknu to takhle, pokud bych těhotenství hodně nechtěla, neriskovala bych i když je šance malá. Přerušovaná soulož je jako antikoncepce naprosto k ničemu. Musíš se rozhodnout sama, pravděpodobnost není velká, ale ani nulová, to není ani při správně užívané antikoncepci. Přeji hezký večer ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10468 příspěvků 07.08.18 19:07

Proste použijte kondom. Riziko těhotenství tam je

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >