Až moc dobrý spánek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
ToJeAleHezkyDen
13.6.22 18:38

Až moc dobrý spánek

Ahoj, děvčata, mám uklizeno, uvařeno, staršího u babičky a malej zase chrápe. :D Tak jsem si z dlouhé chvíle založila eMimino a rovnou jdu s otázkou, nad kterou momentálně uvažuji. Snad odpustíte, že nejde o nic závažného a tedy to nebude úplně zábava. :D K věci.
Malej (půl roku) mi před hodinou omylem usnul. Omylem myslím to, že jsem ho dala do postýlky, kde nadšeně mlátil do hraček, a šla uklízet. Za chvíli jdu pro něj, že ho okoupu a tak, a on spí.
Tak teď mám dilema. Budit nebo ne?
Toho, že by nespal v noci se nebojím, on se totiž v té tmě nudí, tak radši spí celou noc. Přes den se sprchoval, takže koupání mi starost taky nedělá, ale mám výčitky, že šel spát brzo. Chápete, že jo? :D Tak co, mám ho vzbudit a riskovat, že usne v deset, nebo byste ho nechaly spát? :D Díky! :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
561
13.6.22 18:42

První otázka a hned taková blbost. Nechápeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
2014
13.6.22 18:52

Ahoj, budila bych ho jen v pripade, ze by hrozilo, ze bude strasit celou noc nebo ze by bylo akutne potreba meco resit (leky, jidlo..). Jinak ne:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ToJeAleHezkyDen
13.6.22 18:53

@Aletta80 Tak každý se nepotřebuje ptát, jakou barvu stolice má mít jeho dítě. :D Psala jsem jasně, že to není nic důležitého, jen mě zajímá, jestli by ostatní budily nebo nechaly spát. :D

• Citovat
  • Nahlásit
ToJeAleHezkyDen
13.6.22 18:54

@K82 děkuji, nechám ho tedy spát. Já ze sebe měla trochu černý svědomí, že šel spát prostě brzo no. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
561
13.6.22 18:56
@ToJeAleHezkyDen píše:
@Aletta80 Tak každý se nepotřebuje ptát, jakou barvu stolice má mít jeho dítě. :D Psala jsem jasně, že to není nic důležitého, jen mě zajímá, jestli by ostatní budily nebo nechaly spát. :D

A z jakého jediného důvodu bys to měla dělat? Beztak se ještě vzbudí a jen odpadnul. A kdyby ne, tak co? Co potřebuješ nutně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
13.6.22 18:56

Já nebudím nikdy. :lol: Buď ráda, že spí. :lol: @ToJeAleHezkyDen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ToJeAleHezkyDen
13.6.22 18:57

@VeroF Děkuji. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
ToJeAleHezkyDen
13.6.22 18:58

@Aletta80 kdybych měla důvod budit, tak se neptám, jestli ho budit mám. :D Šlo mi jen o to, že vím, že už bude spát do rána, poznám, kdy usne na hoďku a kdy už spí na noc. Měla jsem prostě špatnej pocit, že bude spát tak dlouho, to je celý. :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
1729
13.6.22 19:20

🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ToJeAleHezkyDen
13.6.22 19:35

@Suelinda Přesně. :D

• Citovat
  • Nahlásit
10564
13.6.22 19:35

Buď ráda, že spí :lol: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
13.6.22 19:50

V životě jsem dítě nebudila. Na to se mám moc ráda. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
13.6.22 21:53
@ToJeAleHezkyDen píše:
@Aletta80 kdybych měla důvod budit, tak se neptám, jestli ho budit mám. :D Šlo mi jen o to, že vím, že už bude spát do rána, poznám, kdy usne na hoďku a kdy už spí na noc. Měla jsem prostě špatnej pocit, že bude spát tak dlouho, to je celý. :D :D

Aha, tak to je jiná, tím vysvětlením se to dostalo do úplně jiné dimenze, počkej, popřemýšlím si o tom…ne, pořád nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12273
13.6.22 22:39
@Aletta80 píše:
Aha, tak to je jiná, tím vysvětlením se to dostalo do úplně jiné dimenze, počkej, popřemýšlím si o tom…ne, pořád nic.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Já byla ráda, když mi dítě usnulo. To jsem i teď. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A dobrovolně jsem dítě nebudila, pokud jsem nutne nepotřebovala. Ale mně se dítě vzbudilo samo a využilo své načerpané energie. :lol: :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat