Kde sehnat světle hnědou barvu fasády?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

illarossa
Kecalka 294 příspěvků 07.02.18 16:19
Barva fasády - hnědá

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda má někdo barvu fasády světle hnědou, od jakého výrobce a který odstín, a jak se s takovou barvičkou žije :) děkuji. Velmi se mi líbí sětle hnědá a uvažuji o ní.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kelsey
Hvězda diskuse 43849 příspěvků 07.02.18 16:27

My mame capucino odstin. Je hezka, neokouka se. Jeste chci svetly kamenny obklad pridat. Okna mame hnede, tak to hezky ladi.
Nasi maji kombinaci tvamsi a svetlejsi hnedou. Vypada moc hezky.

Uživatel je onlinedana.dv
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 07.02.18 16:28

Máme kombinaci béžové a středně hnědé, k tomu tmavě hnědá okna+dveře+plot+stře­cha. Vypadá to velmi elegantně. Stavební firma nás odrazovala od žlutých a oranžových :) Je to značka Baumit.

Kelsey
Hvězda diskuse 43849 příspěvků 07.02.18 16:31

A asi se tyhle odstiny libi. Protoze se nam stalo, ze prisla pani, jestli muze prilozit vzornik k nasi fasade a jina slecna, ze rodice budou delat fasadu, ze nase se jim libi. Tak dcera prijela a zjistovala odstin atd. Nam zbyl kybl namichane. Takze jsme ji davali vzorek do male sklenky, aby si to vzali na michani.

illarossa
Kecalka 294 příspěvků 07.02.18 16:41

Líbí se mi na jednom domě také barvička hnědá, asi budu muset se jít taky zeptat, někdy vidím na ulicích i nehezké hnědé,…

illarossa
Kecalka 294 příspěvků 07.02.18 16:43

Ještě by mě zajímalo kde berete ty názvy že zrovna kapučíno, bílá káva atd. od oka? :)nemáte někdo hnědou ještě od quick-mix? vím že hnědá od baumitu, je častá a ypadá dobře, ale nevím zda i od toho jiného výrobce

illarossa
Kecalka 294 příspěvků 07.02.18 16:43

Děkuji moc za reakce

illarossa
Kecalka 294 příspěvků 07.02.18 16:44

Nás stavební firma odrazuje od kombinací a od šambrán kolem oken, prý už to není v módě

illarossa
Kecalka 294 příspěvků 07.02.18 16:45

Nebo že se nehodí na menší zajímavě řešený dům

illarossa
Kecalka 294 příspěvků 07.02.18 16:46

@Kelsey jejda to budou mít všichni vaši barvu :) nevadí Vám to?

Kelsey
Hvězda diskuse 43849 příspěvků 07.02.18 17:36
@illarossa píše:
@Kelsey jejda to budou mít všichni vaši barvu :) nevadí Vám to?

Je to mozne. Jedni maji dum na druhe strane obce a druzi ti starsi ve vedlejsi obci. Jim jsem ani nerekla, ze budeme pridelavat obklad. Podobne se nam stalo, ze jsme si udelali predzahradku, par trvalek a kamimky, kuru. Sousedi jsou vetsinou starsi lide, mivali ty stare oplocene predzahradky, jak se driv delalo a vetsina ruze nasazene. Kaminky zadne. Ted uz to maji cela nase ulice.
Mame postavene u hlavni cesty, hned u predzahradky chodnik. Zjistili, ze je to min udrzbove a dlouho hezke, upravene no. Takze uz jsme zvykli.

Janasas
Kelišová 5010 příspěvků 07.02.18 17:54

@dana.dv i my naprosto stejně :mrgreen: a k tomu šedé doplnky- truhlíky, chormové světla

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 22:50

Tak my mame uz dva mesice tyto barvy, spokojenost.

illarossa
Kecalka 294 příspěvků 08.02.18 12:28
@Anonymní píše:
Tak my mame uz dva mesice tyto barvy, spokojenost.

moc krásné

illarossa
Kecalka 294 příspěvků 08.02.18 12:32
@illarossa píše:
moc krásné

asi bude ve skutečnosti i tmavší… já jsem si vyfotila taky domeček s hnědou, a na fotce byla světle hnědá, ve skutečnosti byl tmavší

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama