Barva kakání

327
14.1.06 19:57

Barva kakání

Ahojky,jakou mají vaši drobečkové barvu kakání. Zavádím mu lepek, dávám mu osmizrnou kaši od Nestlé, zvládl rýžovou,rýžovokukuřičnou , no a teď jsem zkusila tu osmizrnou. No a barvy kakání je tedy dost různá. Jednou žlutá s něčím,pak jde do červena,taky bývá hnědá,ale je i teď zelená. Vím,že na vzduchu zezelená,ale to není náš případ, vždy vím ,že kaká. Mají vaše mimča tak barevnou stloci? Jak člověk pořád čte moudra :? ,tak jsem z té zelené barvy trochu mimo a říkám si, jestli to nemůže být alergie na lepek. Tak, prosím, písněte jak je to u vás.díky věrka :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
14.1.06 20:14

No, tak my máme taky hodně barevný hovínka :) Až se nad tím někdy pozastavím. Hodně jí máme do červena, černa a žluta a světle žluta, ale zelenou jsme jí ještě nikdy neměli. A to měla už i lepek, zkoušela jsem jí dát na žužlání ty dětské sušenky a až teprve teď jsem si všimla, že v sobě mají lepek, ale zelenou stolici po nich určitě nemáme.

nepřihlášená „Orpet“

• Nahlásit
  • Citovat
15326
14.1.06 20:16

Ahoj Věrko, neboj, my taky kakáme barevný hovínka :D podle toho, co sníme, někdy i s barevným vzorkem :D (třeba hrachové slupičky). Myslím, že alegie na lepek se neprojevuje barevnou stolicí, ale hodně objemnou a páchnouci, která ovšem nepáchne, že. S celiakií je to těžké, je to pěkná mrška, může se projevovat třeba taky zácpou a nebo neprospíváním a nafouknutým bříškem a stoprocentně ji odhalí krevní testy. Být tebou, tak se moc nestresuji a lepek bych dál dávala. Ahoj Makina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
14.1.06 22:13

Ahoj, taky ma mala barvicky :lol: Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
15.1.06 09:25

No dnes rano pěkná klasika,červeno žluto hnědé,i konzistence od bobků po plastelínu a teď, malá žlutá kašovitá malá hromádka a do toho jsem mu včera objevila jeho první dva zuby a to dolní jedničky, tak fakt nevím,zda to může být od zubů.nebo ten lepek. :roll: věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
15.1.06 12:55

Ahoj, podle me to je spis od zubu. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
15.1.06 20:21

No raděj zatím zase vy:,–(ím lepek,zůstanem u rýžové kaše a zkusíme lepek až dýl, nic nám neuteče,jen je to furt samé dohadování s babičkama,proč mu nemůžu dát to a to.Vy jste to už jedli :roll: .Díky holky věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
15.1.06 22:14

Jestli myslis lepek tak mala ho basti od 6m a v poho. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
8.11.11 07:16

ahojky maminy,chtěla jsem se zeptat,jestli je normální že mala ma zelené kakání,má tři měsíce a přešli jsme z nutrilonu na sunar a večer ji přidávám do sunaru převařené vločky,což mi poradila maminka,že bude více přibírat,poněvadž mala ma trochu menší váhu než by měla mít,a včera večer už jsem ji vločky raději nedala a opět měla zelené,kaka jednou denně někdy jednou za dva dny.děkuji za odpovědi předem,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama