Birthday party

135
22.1.09 14:14

Birthday party

Ahoj všem, v sobotu nás čeká narozeninová oslava našich dětí (2. a 4. roky). :o Příjde k nám na návštěvu 6 dětí, většinou Haniččini kamarádi ze školky - takže tu budou celkem 4 holčičky a 4 kluci. :o Ještě jsem podobnou oslavu nepořádala, ani jsem na žádné takové nebyla, :( proto prosím zkušenější maminky o dobré rady… co připravit jako občerstvení pro děti a hlavně jak všechny ty prcky zabavit??? 8O Pořádat nějaké hry (tady tedy prosím o radu jaké 8O ), nebo si je jen nechat hrát a tancovat? :roll:
Díky za všechny dobré rady a v sobotu nám držte palce, ať to zvládneme…
Hana a spol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16722
23.1.09 07:34

ahoj,

já vždy nakoupím spoustu balonku, girland a pěkného barevného plastového nádobí. mají to všech supermarketech- je to dětská party :,-(a. K tomu určtiě klaunovské nosy a čepice a jiné funny věcičky :wink:

z občerstevní se vždy nejvíc ujmou želatinové bonbonky a to klidně na kila :D :D :D , křupky, tyčinky ( dávám jen bramborové). dětské jednohubky u nás nezaujaly ,prostě sladké a slané ( snažím trochu zdravěji, takže chipsy nee ).

program jsem zatím nepřipravovala, děti se vždy zabavily samy,ale je pravdou, že 8 kousků u nás ještě nebylo :wink:

přeji krásnou oslavu, Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
23.1.09 13:04

Ahojky, ještě bych k výše uvedému přidala dětské šampáňo, to u nás má vždycky veliký úspěch a jestli vyloženě trváš na nějakém zabavení, tak bych koupila levné skleničky z tlustšího skla a ve výtvarných potřebách fimo hmotu - je to něco jako plastelína, dá se z toho různě ozdobit právě například sklo, pak se na chvíli vypálí v troubě a je z toho radosti :P a děti si aspoň i něco odnesou. Naše malá s tím právě z jedné oslavy přišla a byla úplně nadšená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4240
12.4.14 23:11

Holky, myslíte, že škrabošky a barvy do vlasů ve spreji se budou dětem líbit?
Jde o děti ve věku 5, 6 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
12.4.14 23:42

A jsou to kluci nebo holky? U kluků bych si tím nebyla úplné jista :think: Ale je pravda, ze mám trošku menší děti, tak nemluvim ze zkusenosti :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4240
12.4.14 23:57

Oboje, syn právě je na děvčata :-) a chystá se pozvat si půlku třídy :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13797
13.4.14 01:07

Ja myslim ze ano ;) Zeptej se syna :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14624
13.4.14 07:10

@Osmanka Urcite ano. Pridej k tomu lakovani nehtu a uspech mas zarucen. Kluky muzes potetovat, nagelovat jim vlasy. Dcerka byla na party v detskem kadernictvi a hrozne moc rada na to vzpomina :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3620
13.4.14 07:14

Vzpomínám na jednu hru, kterou dětem vymyslel manžel, a měla obří úspěch - komu dřív praskne balónek, dítě si sedlo na balónek a hopsalo po něm zadkem, dokud neprasknul. Destrukční hry je baví. :lol: Vždy hráli dva, a střídali se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4240
14.4.14 15:51
@marcela74 píše:
Vzpomínám na jednu hru, kterou dětem vymyslel manžel, a měla obří úspěch - komu dřív praskne balónek, dítě si sedlo na balónek a hopsalo po něm zadkem, dokud neprasknul. Destrukční hry je baví. :lol: Vždy hráli dva, a střídali se.

Hry jsou dobré, jen je problém ve věkovém rozpětí. Co jsem byla na party dětské, pak ti mladší nic nevyhráli. Syn si pozve třeba kamarádku a přijde tam její bráška o 5let starší a ono je to pak znát, pak zase dcera, které má ke 2roku si zase ani neškrtne. Tak jsem nakoupila škrabošky, barvy na vlasy, tetování, tvarovací balónky a návod na ně - ať se zabaví i rodiče :-). že je to takové universální než soutěže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3620
14.4.14 15:57

@Osmanka
Tak tato hra s balónky byla spíš pro pobavení dětí, než o soutěžení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama