Bojí se v postýlce

4270
16.1.06 07:15

Bojí se v postýlce

Mám následující problém. Naše skoro roční dcera (11,5 m) se zřejmě bojí spát sama v postýlce. Když ji tam večer uložím, tak je do půl hodiny vzhůru a uspáváme znovu. Když si ji vezmu k nám do postele, tak spí v pohodě celou noc nebo se max. 1 vzbudí. Ale bohužel do budoucna s náma spát nemůže, protože plánujeme další a ona hrozně kope, takže by mě mohla v těhotenství ublížit. Vedle manžela se hned probudí, spí takhle jen vedle mě. Poradíte někdo co s tím. Zatím ji tak nechávám, ale potřebovala bych to nějak vyřešit.
Děkuji za rady a tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1436
16.1.06 08:31

Ahoj Brum.
A co detska postielka bez bocnice prirazena k vasej posteli?
Nepomohlo by to? Bola by pri vas a pritom by ste mali vsetci svoj priestor.
Inak ma moc nenapada, ja spim so synom na jednej posteli a muz spi na druhej :-) Inak by sme sa nevyspali nikto, pre maleho je aj manzelska postel malo :-)
Mne sa osvedcilo ist za nim pri kazdom zaplakani, naucil sa, ze vzdy niekto pride a uz to tak ani nevyzaduje, aj vecer zaspi sam v klude (co pred tym nehrozilo), nejak k tomu dospel sam. :-) Mal tiez obdobia, kedy nehrozilo ho polozit do postielky po zaspati, ale vzdy sme ho nanovo a nanovo prekladali, az kym tam nezaspinkal. Potom na druhu cast noci sme uz spali spolu.
To nebudenie v noci ti zavidim!! Co ja by som za to dala, kludne by som so synom spala aj do puberty keby sa nebudil!! :D
Mala moze mat len taka obdobie a urcite ju to prejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama