Bolest břicha při stlačení?

Anonymní
25.4.24 21:27

Bolest břicha při stlačení?

Ahoj všem…
Chtěla bych se Vás na něco zeptat :lol:
Jelikož jsem skoro 30. lety hypochondr a prohlížím se a popravdě ani nevím, jak jsem na to narazila, ale…

Při stlačení prsty břicha na pravé straně nad koncem pánve blíže k pupíku cítím bolest - píchnutí :think:

Když jsem v klidu či v pohybu, nic nepociťuji pouze když to místo stlačím 8o

Jsem asi moc hypochondrialni, ale nemůže se o něco jednat? Předem děkuji za odpověď :)

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
380
25.4.24 22:37

Může to být slepák :nevim:, zkus si s tím zajít k doktorovi, ten ti břicho prohmatá, a popřípadě tě pošle na další vyšetření.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.24 23:54

@Maky895989
Děkuju již jsem také nad tím slepakem přemýšlela, ale zdá se mi to dost nahoře. Při stlačení mě to bolí již delší dobu. Ale pořád nemám odvahu jít k Mudr a říct, že mě to bolí při stlačení. Mám pocit, že mi stejně řekne ať si tam netlačím :lol: Protože když jsem v klidu i v pohybu, tak nic necítím :D

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.4.24 08:16
@Anonymní píše: Více

Vis ono ro je uplne jedno jestli se sledujes a jsi u lekare kazdou chvili a sleduje a kontroluje na uzv. Mne se zjistil adenokarcinom delohy uplne nahodou v menopauze..kdy me dva lekari rekli ze diagnosticky takrok neni nutny. Nasresti jsem mela o par milimetru zvysenou sliznici a treti to posvetil. Delali mi hysteroskopii v soukromem zarizeni, protoze ve statnim by me vyfakovali ze je to zbytecne. Pak se jen vsichni divili, na vaginalnim uzv jsem byla jazde tri mesici protoze mne klasicky blbla Ms, nikdo nic nevidel.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.