Bolest v podbřišku při močení

Anonymní
29.3.11 13:19

Bolest v podbřišku při močení

Ahoj :-)

Chtěla bych se zeptat, zda jste se někdo setkal s bolestí v pravém podbřišku ( asi 10 cm nad tříslem ) při močení? Už pár dní mě sem tam večer v posteli v klidu podbřišek zabolel, ale nic hrozného..
Dnes mě tam při každém močení píchá, ale bolest po vymočení přestane.. Často mně také bolí třísla - takový tlak.. Nevím jestli to s tím může souviset..
Bolest není při pohmatu..

Setkal jste se s tím někdo? Může to být příznak zánětu močových cest, cysta… nebo i něco dalšího??
Nebo snad zánět slepého střeva?

Já se ihned objednám k lékaři, jen bych ráda věděla co to může být? Nikdy jsem žádný zánět neměla, tak nevím zda bych to poznala..

Ps - Těhulka nejsem :-)

Děkuji za každou radu, odpověď… :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
806
29.3.11 13:21

může být zánět močového měchýře či cest, případně vaječníku, cokoliv, spěchej k lékaři…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9296
29.3.11 13:40

Běž k lékaři,ať víš co nejdříve na čem jsi!Jestli je to cysta nebo slepák neradno si zahrávat!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.11 14:19

Děkuji :kytka:
Já samozžejmě k lékaři půjdu, snad hned zítra a při nejhorším mne objedná.. Ale ještě bych chtěla vědět, jestli mám jít s tímhle na gynekologii? Nebo k obvodnímu?? Gynekolog má alespoň ultrazvuk… :nevim:
Omlouvám se, já vážně nikdy neměla žádné problémy a tak nevím ani za jakým lékařem mám s tímhle jít… :-( Připadám si jak hloupá holka.. :-?

• Citovat
  • Nahlásit
806
29.3.11 14:21

gynekolog, mě pomohli i na pohotovosti, ale vynadali, že jsem to nechala do jít tak daleko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.11 14:25
celestad píše:
gynekolog, mě pomohli i na pohotovosti, ale vynadali, že jsem to nechala do jít tak daleko…

Děkuji mnohokrát :kytka:
Mám i tak zítra kolem Dr. cestu, tak si tam skočím a uvidím :-) :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
9296
29.3.11 14:49

klidně můžeš jít i k obvodní,ale ta tě stejně pošle na gyndu,tak by jsi měla jen zbytečnou cestu,držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.11 14:54
Mazlucha píše:
klidně můžeš jít i k obvodní,ale ta tě stejně pošle na gyndu,tak by jsi měla jen zbytečnou cestu,držím palce

Takže půjdu rovnou na tu gyndu :-)
Akorát mám problém, teď jsem si vzpomněla, že jsem v neděli měla poslední ATK, takže ve čtvrtek bych měla dostat menstruaci.. A já nevím jestli mě zítra vezme.. Takže se to o ten týden prodlouží - nebo se dělá hlavně ultrazvuk? - Ten bude asi více rozhodující než vnitřní vyšetření? Já jsem teď nějaká vyplašená :-( :-(

• Citovat
  • Nahlásit
9296
29.3.11 14:58
Anonymní píše:
Mazlucha píše:
klidně můžeš jít i k obvodní,ale ta tě stejně pošle na gyndu,tak by jsi měla jen zbytečnou cestu,držím palce
Akorát mám problém, teď jsem si vzpomněla, že jsem v neděli měla poslední ATK, takže ve čtvrtek bych měla dostat menstruaci.. A já nevím jestli mě zítra vezme.. Takže se to o ten týden prodlouží - nebo se dělá hlavně ultrazvuk? - Ten bude asi více rozhodující než vnitřní vyšetření? Já jsem teď nějaká vyplašená :-( :-(

Udělá ti ultrazvuk,když nebude moct vnitřně.Mě stihl vyšetřit bez MS,ale dostala jsem to hned po vyšetření a nakonec jsem šla na laparoskopii s MS,byla jsem akutní případ,takže mě museli vzít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.11 15:29
Mazlucha píše:
Anonymní píše:
Mazlucha píše:
Akorát mám problém, teď jsem si vzpomněla, že jsem v neděli měla poslední ATK, takže ve čtvrtek bych měla dostat menstruaci.. A já nevím jestli mě zítra vezme.. Takže se to o ten týden prodlouží - nebo se dělá hlavně ultrazvuk? - Ten bude asi více rozhodující než vnitřní vyšetření? Já jsem teď nějaká vyplašená :-( :-(
Udělá ti ultrazvuk,když nebude moct vnitřně.Mě stihl vyšetřit bez MS,ale dostala jsem to hned po vyšetření a nakonec jsem šla na laparoskopii s MS,byla jsem akutní případ,takže mě museli vzít

Moc děkuji, opravdu :kytka:
Doufám, že to dopadlo jak nejlépe mohlo :-) :palec: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
n. Hotaru
1.11.11 21:52

Ahoj, zdravím :-)

Prosím vás.. Pobolívá mně v pravém podbřišku. Bolest se objevuje spíš v sedě. Podle 28 cyklu měla kolem minulého čtvrtka proběhnout ovulka.. Může to být od toho? Slepák ještě mám, tak se bojím, aby to nebylo ono. V srpnu jsem byla na KO na gyn. a řekla jsem mu, že mě to tam občas pobolívá, podíval se přes ultrazvuk a že nic nevidí, ale že to můžou být miniaturní srůsty.. Momentálně neberu HA a mám pocit, že bolest je horší než při ní…

Co je pro Dr. rozhodující, aby mě poslal na nějaké další vyšetření..? Nestačí mu bolesti,které přicházejí „odnikud“ ?… :roll:
Otravuje mě to a taky se bojím..

• Citovat
  • Nahlásit
5kafka5
13.9.12 20:15

Ja… aj mna to bolí…už ma to boelo niekedy, a teraz opäť… strašne nerpíjemná tupá až pichlavá bolesť a ked ti treba močiť tak sa to stupnuje a ked sa vycikáš, tak to ustupi, ale počas cikania to riadne bolí… ešte mám aj pocit nafúknutého brucha

• Citovat
  • Nahlásit
245
19.5.17 20:18

Zdravím. Už několikátý den cítím občas pichlavou bolest v levém podbřišku. Zprvu jsem tomu nevěnovala pozornost, ale předevčírem to začalo víc a hlavně při močení. Třetí den se prolívám urologickým čajem a od včera zobu Urinal akut. Četla jsem na něj samé pozitivní recenze, že strašně rychle zabírá. Ale nikdo nenapsal konkrétně, do kolika dní by měl zabrat. Máte s tím někdo zkušenost? Součástí balení byly i testovací proužky na infekci v moči a to mi vyšlo negativní. Dělala jsem si oba dva, ten druhý z ranní moči, a nic, tak je to divné. Co by to jiného mohlo být, když mě to bolí při močení? Minulý měsíc jsem byla na gyndě a mám cystu na vaječníku, ale na druhé straně, než mě to bolí. Když to nepřjde, tak jdu v pondělí k dr. Sice už výše holky řešily, zda jít s tímto na gyndu nebo k obvodnímu, ale přesto se zeptám, kam byste šly? Není divné jít s tím na gyndu, když to vypadá spíš na urologický problém? Samozřejmě tam nejdřív zavolám a zeptám se, ale stejně se nejdřív, jako vždy, ptám tady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3810
19.5.17 20:44

Zkusila bych janamazol mast, může jít o poševní infekci, i když není výtok. Jen namazat slabou vrstvou oblast moč. trubice. Jen se zeptám nějaké vitamíny, nebo jiné doplňky nezobeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
19.5.17 21:02

Děkuji za tip. Ne, nic jiného neberu. Mám doma imazol, to by mohlo být podobné, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat