Bolestivá stolice během menstruace

Anonymní
28.1.21 11:16

Bolestivá stolice během ms

Je mi to trochu trapné, tak radši anonymně :oops: V listopadu jsem podstoupila laparoskopii dělohy, aktuálně probíhá druhý menzes od tohoto zákroku, kromě toho, že je velmi bolestivý, tak mám velké bolesti, když jdu na velkou, brečím u toho bolestí, měla jsem to i pří první ms, ale přičítala jsem to zákroku, ale teď je to stejné. Bohužel můj gynekolog má covid a k zastupujícímu se nemohu dovolat. Měl jste někdo taky takový problém, srovnalo se to? Na pohotovost se mi kvůli tomu nechce, ale nepomáhá ani brufen :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.1.21 12:02

Já mám tedy taky takové bolesti při MS a to po žádné operaci nejsem :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 12:18
@Anonymní píše:
Já mám tedy taky takové bolesti při MS a to po žádné operaci nejsem :nevim:

To jsi mě uklidnila, nikdy jsem na tohle netrpěla, bolestivou ms jsem měla, ale takhle moc a ještě na záchodě, tak mě to zaskočilo. Po laparoskopii mi řekli, že může ms být první 2-3 cykly trochu jiná, ale o tomhle nepadlo ani slovo, tak jsem se lekla, jestli třeba nějaký srůsty nebo jiný problém :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
68
28.1.21 14:46

Já to mám stejně. Taky jsem na žádné operaci nebyla a bolesti tohoto rázu mám také. Asi to tam pal všechno tlačí a je z toho jedna obrovská bolest. :D A mám dojem že to má spoustu žen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1079
28.1.21 18:25

Nemůžeš mít hemeroidy? Nebo zkus víc vlákniny,, hodně pít, aby se to naředilo a nešlo to tak ztuha. :oops: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 19:01

Mam to taky tak uplne normalne. Se obcas musim drzet zdi abych tema krecema nespadla z misy. :mrgreen: :oops: Myslim ze se mi pri menzesu spodek vic prokrvuje, tak je vic citlivy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 20:31
@sanysas píše:
Já to mám stejně. Taky jsem na žádné operaci nebyla a bolesti tohoto rázu mám také. Asi to tam pal všechno tlačí a je z toho jedna obrovská bolest. :D A mám dojem že to má spoustu žen.
@Anonymní píše:
Mam to taky tak uplne normalne. Se obcas musim drzet zdi abych tema krecema nespadla z misy. :mrgreen: :oops: Myslim ze se mi pri menzesu spodek vic prokrvuje, tak je vic citlivy.

Moc vám děkuji, opravdu se mi ulevilo, neměla jsem s tím žádné problémy, tak mě to zaskočilo, jestli laparoskopií nevznikl nějaký problém :oops: Moc jste mě uklidnili :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 20:32
@Taktinevím píše:
Nemůžeš mít hemeroidy? Nebo zkus víc vlákniny,, hodně pít, aby se to naředilo a nešlo to tak ztuha. :oops: :nevim:

To nejsou hemoroidy, nebo že by to šlo „ztuha“, ale neskutečná bolest v podbřišku, jako bych měla rodit a „konzistence“ na to nemá žádný vliv :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1079
28.1.21 20:36
@Anonymní píše:
To nejsou hemoroidy, nebo že by to šlo „ztuha“, ale neskutečná bolest v podbřišku, jako bych měla rodit a „konzistence“ na to nemá žádný vliv :roll:

Takže spíš ty menstruační bolesti než (pardon) kakací?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.1.21 22:01
@Anonymní píše:
To nejsou hemoroidy, nebo že by to šlo „ztuha“, ale neskutečná bolest v podbřišku, jako bych měla rodit a „konzistence“ na to nemá žádný vliv :roll:

Taky občas zažívám stejný pocit :D a přitom celkově netrpím nějak bolestivou menstruací. Mně se to začalo stávat potom co se tělo „očistilo“ od antikoncepce..naštěstí se to nestává nějak pravidelně..snad se to umoudří :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat