Boty pro batole - jaro

3765
4.5.16 14:08

Boty pro batole - jaro

Dobre odpoledne. Jake boty mate pro batole (25 mesicu) na nynejsi pocasi, kdy je dvacet stupnu? Rikam si, ze na celorocky uz je to hodne teplo. U platenych si nejsem jista, zda by nenicily nohu (jsme vetsinu dne venku, nevim, zda by vyly dostatecne pevne a ohebne zaroven).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11131
4.5.16 14:10

Typ tenisek, ale cele z prirodni kuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
4.5.16 14:12

TAk my máme zatím takové tenké kožené tenisky, nakupujeme boty pro malého ve zdravotnických potřebách, ale už při těch teplotách kolem 20ky uvažuju i o sandálkách, malýmu se potí dost nožičky, je horkokrevný, tak bude lepší, když mu budou větrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64723
4.5.16 14:17

@jezzz kluk má 20 m, má kožené kecky - měké celé krom vyztužené paty. Celoročky nesnáším, jsou to kopyta :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3765
4.5.16 14:19

Holky, diky moc! Jakou znacku bot mate? Celorocky ma dcerka Richter a prijdou mi jako fajn kompromis. Avsak botasky nemaji.

@martina.se Neco takoveho shanim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3765
4.5.16 14:22

@misalin O sandalcich taky uvazuji. Jen vsichni kolem mi rikaji, ze jsem blazen. Ja sama sandaly uz nosim od dubna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
4.5.16 14:22
@jezzz píše:
Holky, diky moc! Jakou znacku bot mate? Celorocky ma dcerka Richter a prijdou mi jako fajn kompromis. Avsak botasky nemaji.@martina.se Neco takoveho shanim :)

My máme měkké kožené česká značka Fare.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
4.5.16 14:23
@jezzz píše:
Holky, diky moc! Jakou znacku bot mate? Celorocky ma dcerka Richter a prijdou mi jako fajn kompromis. Avsak botasky nemaji.@martina.se Neco takoveho shanim :)

Geox - ceny jsou ‚zajimave‘, ale obcas se daji dobre koupit v akcich a slevach a ja na ne nedam dopustit. pro sebe i pro deti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
4.5.16 14:23
@jezzz píše:
@misalin O sandalcich taky uvazuji. Jen vsichni kolem mi rikaji, ze jsem blazen. Ja sama sandaly uz nosim od dubna.

Nevím proč říkájí, že jsi blázen. Pokud je venku na tričko, tak vidím spíš jako kravinu nechat dítě pařit se v zavřených botaskách. To mé určitě, pokaždé ho z nich vyndám se zpocenými nožkami, i v 10 stupních.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6202
4.5.16 14:24

@jezzz máme kožené české boty Sazavan, značka essi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64723
4.5.16 14:24

@jezzz koupili jsme značku Fare, jemná krásná kůže, lehké boty, celé je ohneš 2 prstama.. jako do vody nejsou, ale na lítání super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
4.5.16 14:25
@martina.se píše:
@jezzz koupili jsme značku Fare, jemná krásná kůže, lehké boty, celé je ohneš 2 prstama.. jako do vody nejsou, ale na lítání super.

Přesněěě :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3765
4.5.16 14:31

@misalin Dekuji :kytka: Fare znam. U nich zaleti na ktere natrefis. Nektere jsou kopytka a nektere ok.

Jen moje mala ma vysok nart, takze ptr ni Fare nejsou vhodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3765
4.5.16 14:33

@Ali-Ali @misalin @svatecnice @martina.se Holky, vsem dekuji :kytka:

Zajedeme do Prahy do obchodu. Zkouknu a
Fare (ty mame u metra) a pak zajedeme do obchodu, kde maji mix. Zeptam se i na ty, ktere jste mi doporucily :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3765
4.5.16 14:35
@misalin píše:
Nevím proč říkájí, že jsi blázen. Pokud je venku na tričko, tak vidím spíš jako kravinu nechat dítě pařit se v zavřených botaskách. To mé určitě, pokaždé ho z nich vyndám se zpocenými nožkami, i v 10 stupních.

Ja si myslim to same. Dcerce se bohy nepoti, avsak kdyz mne je dobre v sandalech a v botaskach bych se varila, tak nevim proc je davat dcerce. Zkusim se zeptat i na ty sandalky. A co bude lepsi, tak to koupim :)

(A budu doufat, ze ji budou stacit do konce leta :) ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat