Boulička na vagině

Anonymní
31.7.20 23:26

boulička na vagině

Dobrý den, je mi 14 a vím, že tady nemám co dělat, ale potřebuji poradit. Žiju jenom s tátou takže o tom nemám s kým mluvit. Udělala se mi na vagině, přesněji na velkém stydkém pysku boulička. Mám ji tam už něco přes měsíc, je velká asi 1 cm. Boulička je tvrdá a bolí jak na dotek nebo když se špatně postavím nebo si špatně sednu občas také při chůzi. Chvíli jsem měla uprostřed bouličky bílou tečku ta ale praskla a najednou tam mám (něco jako když si prasknete pupínek na obličeji ale místo mazu z tam mám zaschlou krev) a kolem toho je takový bílý kruh, celé to strašně svědí. Celý ten pysk mám bolavý a napuchlý. Nemohly by jste mi prosím poradit co to je a co s tím mám dělat? Už jsem opravdu zoufalá, mazala jsem si to zinkovou mastí, ale nepomohlo to. Je to otravné i při normálním fungování protože se mi přesně o to místo odírá spodní prádlo. Asi chápete že na gynekologii se mi nechce. Budu ráda za každou radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
384
1.8.20 00:51

Muze to byt zarostly a zaniceny chloupek. Ja osobne bych se pokusila si to opatrne, cistymi rukama vymacknout… asi se Ti tam uz udelal zanet a hnisa to. Vstrebalo by se to i samo, ale bude to trvat dele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
1.8.20 06:59

Ano bude to zarostlý chloupek. Zkus ve vaně vymačknout až na krev… Pak ale vydesinfikovat. Uplne nejlepší by bylo kdyby jsi šla na gyndu. On ti to dr vymačkne a nemusíš se bát zanícení. Holt musíš říct tátovi o doprovod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2116
1.8.20 07:21

Ja bych zasla klidne i k prakticky, mohla by zkusit i antibiotickou mast. Nemas v rodine nejakou zenu, kterou bys mohla pozadat o pomoc a doprovod? Nebo jen tatovi rict, ze mas zensky problem a at jde jen s tebou, vic s nim nemusis resit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1465
1.8.20 09:42

Taky to vidím na zarostlý chloupek. Zkus se vykoupat, umýt pořádně ruce a nehty kartáčkem, místo vydesinfikuj a zkus vymáčknout. Poté zas vydesinfikuj, a kdybys měla framykoin, namaž to, je to antibiotická mast. Nebo bepanthen, ale i ta zinková mast je dobrá.
Pokud už jsi to tak zkoušela a nejde to nebo to bolí moc a spíš se to horší, než lepší, zkus zajít za dětskou doktorkou. Vím, že jsem od 14let chodila sama, když musela mamka do práce. Zkus zavolat sestřičce a vysvětlit situaci, pokud je hodná. U paní doktorky se ani nemusíš úplně svlékat, stačí třeba jen odhrnout kalhotky.
Neboj se, bude to dobré, ale pamatuj si, že někdy je lepší chvilka trapnosti u doktora nebo táty, ale vyřešit problém, než se dlouho trápit bolestí a strachem. Držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1209
1.8.20 18:16

Do 18 je bohužel nutný doprovod zákonného zástupce, sama jít nemůžeš, neošetří tě, je na to teď zákon, mohl by to být i zánět bartoliniho žlázy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat