Cena kuchyně s ostrovem

Anonymní
23.4.20 18:37

Cena kuchyně s ostrovem

Dobrý den,
Prosím mam dotaz. Samozřejmě nic ještě nemám vybrané. Jen se chci zeptat zda má někdo podobnou kuchyň nebo aspon ví přibližnou cenu kuchyně s ostrovem. Chtěla bych kychyn cca do 200000.(i spotřebiče.) Tak jestli tyto kuchyne nejsou dražší? Na internetu jsme se o žádné ceně nedozvěděla. Viz. Příloha
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64549
23.4.20 18:40
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Prosím mam dotaz. Samozřejmě nic ještě nemám vybrané. Jen se chci zeptat zda má někdo podobnou kuchyň nebo aspon ví přibližnou cenu kuchyně s ostrovem. Chtěla bych kychyn cca do 200000.(i spotřebiče.) Tak jestli tyto kuchyne nejsou dražší? Na internetu jsme se o žádné ceně nedozvěděla. Viz. Příloha
Děkuji.

Mám teď udělaný návrh na cosi podobného, cena vč spotřebičů je 280.. Ale teď je otázkou, co vše tam chceš za spotřebiče, jaký je rozměr atd. Jaký je materiál aj.. Hodně individuální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
23.4.20 18:55

Průměrný materiál, žádný kamen atp, pokud jsou v pravo na stěně nějaké skříňky, tak cca 300 kuchyň a 100 spotřebiče - aeg, electrolux, bosch. Hezky navrh nám udelala paní z kuchyně smart, ale nakonec nám to udělal truhlář

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
23.4.20 19:03

My máme navrženou kuchyň od truhláře do tvaru U - 3,5 m na 3 metry myslím a předpokládaná cena je 140 tis, U spotřebičů se dá cena ovlivnit, záleží podle náročnosti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 19:14

Tip na levnou malou kuchyň

Máte někdo prosím tip na levnou kuchyň (co nejlevnější), je jasné, že záleží na materiálu a velikosti. Zhruba 300cm deska, pod ni jen pračku, myčku, troubu, zbytek šuplík( stačí bez dojezdu) vrchní stačí 2-4 skříňky s klasickými dvířkami.. Jinak jen sklokeramicka deska.. bílý mat nejlíp a prac. deska záleží.. Můžete doporučit nějaké studio a odhadnout zhruba cenu?

• Citovat
  • Nahlásit
64549
23.4.20 19:26
@Anonymní píše:
Máte někdo prosím tip na levnou kuchyň (co nejlevnější), je jasné, že záleží na materiálu a velikosti. Zhruba 300cm deska, pod ni jen pračku, myčku, troubu, zbytek šuplík( stačí bez dojezdu) vrchní stačí 2-4 skříňky s klasickými dvířkami.. Jinak jen sklokeramicka deska.. bílý mat nejlíp a prac. deska záleží.. Můžete doporučit nějaké studio a odhadnout zhruba cenu?

Studio? To fakt ne.. Pokud jdeš po ceně, kup si kuchyňskou linku v IKEA, obi, horbachu atd.. Ve studiu to levné prostě nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
23.4.20 19:36

@Leninas1 a mas tam tu vestavěnou skříň s troubou? Tak je tak za 50, ostrůvek další 50 co je na fotce, digestoř taky nebude nejlevnesji. Já mám taky U ta 200 se spotrebicema. Když mi zakladatelka napíše, tak ji pošlu fotku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 19:40

@martina.se no já se právě dívala v ikei, ale to mi rozměrově taky nesedělo ty jejich moduly, pokud bych to dělala na „míru“ v ikei, blížilo se to taky ke 100 což za tuto dočasnou kuchyň nedám.. nějaký tip? Jak to naplánovat? Nemam s tím zkušenosti a nemám se na koho obrátit :oops: :kytka: :D

• Citovat
  • Nahlásit
159
23.4.20 19:42

@hospodki Ano vestavěná lednice, trouba a mikrovlnka :) akorát indukci nemám v ostrůvku ale u zdi a nad tím zkosenou digestoř

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9725
23.4.20 19:42
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Děkuji.

To silně pochybuju. Do 200tis se vším všudy se nemáte šanci vejít s tím co je na obrázku.

@Anonymní píše:
Máte někdo prosím tip na levnou kuchyň (co nejlevnější), je jasné, že záleží na materiálu a velikosti. Zhruba 300cm deska, pod ni jen pračku, myčku, troubu, zbytek šuplík( stačí bez dojezdu) vrchní stačí 2-4 skříňky s klasickými dvířkami.. Jinak jen sklokeramicka deska.. bílý mat nejlíp a prac. deska záleží.. Můžete doporučit nějaké studio a odhadnout zhruba cenu?

Sledujte letáky některých hobbymarketů nebo obchodů s nábytkem. Nebo třeba Siko koupelny taky mají kuchyně. Najdete malou linku i do 5tis, ale to je lisovanej papír co se vám do do pár let úplně rozpadne, ale JE TO NEJLEVNEJSI.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64549
23.4.20 19:44
@Anonymní píše:
@martina.se no já se právě dívala v ikei, ale to mi rozměrově taky nesedělo ty jejich moduly, pokud bych to dělala na „míru“ v ikei, blížilo se to taky ke 100 což za tuto dočasnou kuchyň nedám.. nějaký tip? Jak to naplánovat? Nemam s tím zkušenosti a nemám se na koho obrátit :oops: :kytka: :D

Takhe z fleku těžko říct. Promysli, co kde chceš, jaké chceš barvy.. A pak s tím dojít fakt do obchoďáku a vybrat.. Ono se fakt dá nakombinovat skříňky do té délky, co potřebuješ.. Ale.. Musíš vědět, co chceš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 19:54

@martina.se tak to bych věděla co chci, ale zas to chci mít stejný a ne „každý pes, jiná ves..“ no nespěchám na to, tak uvidím časem. Díky :D :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
64549
23.4.20 19:59
@Anonymní píše:
@martina.se tak to bych věděla co chci, ale zas to chci mít stejný a ne „každý pes, jiná ves..“ no nespěchám na to, tak uvidím časem. Díky :D :kytka:

Jako jo, stejný styl bude.. Ale vyladis si to sama, tím usetris na návrhu.. Já na ot nemám buňky, nechavam si kuchyň vždycky dělat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 20:04

@martina.se to já problém vymyslet nemám, spíš do toho nechci moc investovat :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 20:05

Jinak ty kuchyně za 200 a víc tisíc, to máte co za materiál? :D

• Citovat