Čím leštíte indukční desku?

38
23.4.20 12:53

Čím leštíte indukční desku?

DObrý den, mám indukční desku, která se dobře čistí, ale po uschnutí na ní zůstávají „tahy“ od utěrky. A to i přes následné leštění mikro utěrkou. Nemáte nějakou vychytávku? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11595
23.4.20 13:02

Já teda nemám indukční, ale klasickou sklokeramiku a pokud chci lesk jako blesk, tak jí dočistím okenou nebo něčím takovým. Je to sklo, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2267
23.4.20 13:03

Omyl, mluvila jsem o čištění, né leštění…nepochopeno, omluva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
23.4.20 13:07

No když to po čištění na mokro hned něčím pečlivě osuším, tak tam ty tahy nemám. Třeba i jen papírovou utěrkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9165
23.4.20 13:22

Kupuji přípravek přímo na indukční desku (od Frosch - snad nebude bráno jako reklama :roll: :roll: ) a čistí se mi perfektně, :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
23.4.20 13:24

Ja ji čistim sanytolem na odmastovani a normálním hadrem nebo houbickou, pak setru do sucha uterkou a zadne tahy nemam :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
23.4.20 13:50

Mám nějaký přípravek na indukci. Zaschlé kapky dolešťují švýcarskou utěrkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
23.4.20 13:58

@andysek172
Používám čistič od značky HG a jsem fakt spokojena ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2433
1.5.20 20:23

Zaschlou špínu vydrbu obyč houbičkou na nádobí a vyleštim hadrem Vileda Actifibre (taková růžovofialová, maj v každý drogerce za cca 50kč, leští sklo a hladký povrchy jen namočená vodou, bez čistidel, je skvělá, mám jich už x)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30345
1.5.20 21:52
@andysek172 píše:
DObrý den, mám indukční desku, která se dobře čistí, ale po uschnutí na ní zůstávají „tahy“ od utěrky. A to i přes následné leštění mikro utěrkou. Nemáte nějakou vychytávku? Děkuji

Ber to jakýmkoliv kvalitním mikrovláknem :) čištění samotné jde buď nano houbičkou, případně Bril je super, ještě nějaké přípravky z Lidlu se mi osvědčily. Ale tak jako tak - vyčistit, setřít mokrým čistým hadříkem a doleštit (vysušit) mikrovláknem. Chvilková záležitost s okamžitým efektem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1940
19.5.20 20:20

Když lestim stolek, tak vezmu i indukci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu