Registrace na UP a OČR?

14020
21.4.20 19:28

Registrace na UP a OČR?

Ahoj.
Tenhle měsíc končím v práci, pak se přihlásím na UP. Jak to je v rámci koronaviru? Vzhledem ke školám nemůžu nastoupit do práce.
Momentálně na OCR nejsem, čerpám zbytek dovolené.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9739
21.4.20 19:31

Prostě jste doma. Nemůžete mít OČR, když nejste zaměstnaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 19:32

Mám pocit, že vám ani žádnou práci nenabídnou. Mě registrovali tak, že jsem pouze hodila obálku s vyplněným formulářem do schránky.. Schůzku mi prý domluví až to koronavirová situace dovolí :nevim: Takže si myslím, že OČR nebude potřeba.. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
14020
21.4.20 19:34
@Anonymní píše:
Mám pocit, že vám ani žádnou práci nenabídnou. Mě registrovali tak, že jsem pouze hodila obálku s vyplněným formulářem do schránky.. Schůzku mi prý domluví až to koronavirová situace dovolí :nevim: Takže si myslím, že OČR nebude potřeba.. :think:

Ano, to jsem měla na mysli, aby mě nehnali do práce, na pohovory atd.
Taky mám v plánu jim tam hodit papír do schránky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 19:38
@jizvíková píše:
Ano, to jsem měla na mysli, aby mě nehnali do práce, na pohovory atd.
Taky mám v plánu jim tam hodit papír do schránky

Myslím, že nepoženou.. U nás to tak nefunguje :mrgreen: Momentálně je vůbec nezajímám..

• Citovat
  • Nahlásit
3294
21.4.20 19:51

Hlavne OCR zacnete cerpat nez Vam skonci pracovni pomer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 19:57

Holky a staci jen ten vyplneny formular? Treba poslat mailem, tzn. Bez podpisu?

• Citovat
  • Nahlásit
94
21.4.20 20:10

Chtěla jsem se zeptat, ten formulář jste si vytiskly nebo si ho tam můžete vyzvednout aspoň na chodbě? Nebo je úplně zavřený i vchod? Že se tak blbě ptám, ale nemám doma tiskárnu, kopírky jsou zavřené a práci, ve které bych si to vytiskla, už taky nemám. Je to už celé jak nějaký absurdní sen tenhle koronavirus, člověka by nenapadlo, jak najednou bude v milionech věcech úplně omezený :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17145
21.4.20 20:21

@jizvíková Zacni cerpat OCR z duvodu uzavreni skol, a toto OCR ti bude placene i po skonceni PP.
https://www.mpsv.cz/…cz/osetrovne
Kdyz budes mit prekazku takoveho OCR, pak te z UP nikam posilat nebudou, protoze mas prekazku, pro kterou nemuzes pracovat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
21.4.20 20:27
@jizvíková píše:
Ahoj.
Tenhle měsíc končím v práci, pak se přihlásím na UP. Jak to je v rámci koronaviru? Vzhledem ke školám nemůžu nastoupit do práce.
Momentálně na OCR nejsem, čerpám zbytek dovolené.
Děkuji

Na ocr jste mela nastoupit ted - na co čerpat dovolenou? Tu by po skončení PP proplatli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
21.4.20 20:27
@Marieke píše:
Chtěla jsem se zeptat, ten formulář jste si vytiskly nebo si ho tam můžete vyzvednout aspoň na chodbě? Nebo je úplně zavřený i vchod? Že se tak blbě ptám, ale nemám doma tiskárnu, kopírky jsou zavřené a práci, ve které bych si to vytiskla, už taky nemám. Je to už celé jak nějaký absurdní sen tenhle koronavirus, člověka by nenapadlo, jak najednou bude v milionech věcech úplně omezený :D

Formuláře si můžeš vyzvednout klidně na UP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
21.4.20 22:51
@cecetka píše:
@jizvíková Zacni cerpat OCR z duvodu uzavreni skol, a toto OCR ti bude placene i po skonceni PP.
https://www.mpsv.cz/…cz/osetrovne
Kdyz budes mit prekazku takoveho OCR, pak te z UP nikam posilat nebudou, protoze mas prekazku, pro kterou nemuzes pracovat :think:

Fakt budou platit OCR i po skončení PP??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
21.4.20 22:58
@aleba píše:
Na ocr jste mela nastoupit ted - na co čerpat dovolenou? Tu by po skončení PP proplatli

No, evidentně začnu čerpat OCR. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
21.4.20 23:03
@aleba píše:

Tak nařídili mi dovolenou, tak mě nenapadlo jít na OCR. Zítra si to zařídím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
21.4.20 23:19

Ještě dotaz, můžu nastoupit na OCR, když mám nařízenou tu dovolenou? :think:
Vim, ze kdybych měla nemocné dítě, tak ano, ale když je ta mimořádná situace, tak nevím, jak to funguje. Zaměstnavatel tam vyplňuje nějaka data, kdy jsem měla a nemela být v práci, tak nevím. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat