Jaký e-shop s německou drogerii doporučujete?

376
19.4.20 14:42

Jaký e-shop s německou drogerii

Dobrý den. Poradíte mi, prosím, některá e-shop s německou drogerií kde objednavate a jste spokojené? Já objednavala 1× na drogeriezde a byla jsem spokojena. Ariel gel opravdu z Německa a luxusně voněl. Ale teď nemají to co bych chtela a tak hledam jiný e-shop. Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7291
19.4.20 14:47

Já nakupuju tady:https://www.vasobchodak.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2775
19.4.20 14:48

Obvykle nakupuji na amazon.de

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5220
19.4.20 15:10

Když zagooglis, je jich dost. Váš obchoďák je asi dražší než průměr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
19.4.20 15:14

Dekuji. Je jich mraky… a prave proto bych byla rada za nějaké doporučení. Protože třeba už jsem i cetla v recenzích, ze sice slibuji německé produkty, ale pak přijde zboží z Čech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2775
19.4.20 15:52
@nico2 píše:
Dekuji. Je jich mraky… a prave proto bych byla rada za nějaké doporučení. Protože třeba už jsem i cetla v recenzích, ze sice slibuji německé produkty, ale pak přijde zboží z Čech

Proto taky nakupuji zásadně na německých eshopech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
19.4.20 16:52
@Zumpa
@Zumpa píše:
Proto taky nakupuji zásadně na německých eshopech.

Dekuji…to je asi řešení, ale neumím dobre německy…to bych si asi netroufla objednat přímo z německých stránek :( nebo se to dá zvládnout i s naprostým základem? A to posílám platbu v eurech? Dekuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
19.4.20 16:57

Nemeckyeshop

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
19.4.20 17:03
@Peggy54
@Peggy54 píše:
Nemeckyeshop

Dekuji… to je jeden z mých tipů… a mate dobrou zkušenost? Ceny se mi u některého artiklu zdají až podezřele nízké :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
19.4.20 17:06

@nico2 vybornou, taky se mi zdalo ze je to podezrele levne ale vse opravdu v poradku. Jak jidlo tak drogerka. Akorat bonboska morske plody byla hnusna. Dodani vetsinou do ctyr dnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
19.4.20 17:16
@Peggy54 píše:
@nico2 vybornou, taky se mi zdalo ze je to podezrele levne ale vse opravdu v poradku. Jak jidlo tak drogerka. Akorat bonboska morske plody byla hnusna. Dodani vetsinou do ctyr dnu

Dekuji tedy za tip!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5220
19.4.20 17:44
@nico2 píše:

No ty recenze v zásadě píšou lidi, co jsou buď velmi spokojeni nebo nespokojení. Je to věrohodné, těžko zfalsovat. Můžeš se tam trochu odradit nebo povzbudit k nákupu. Sama mám eshop s německou drogerií, ale odkaz dávat nebudu, abych se neprozradila. Pokud neotevrou hranice, bude mít většina problém se zásobováním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
19.4.20 18:05
@LaPaloma píše:
No ty recenze v zásadě píšou lidi, co jsou buď velmi spokojeni nebo nespokojení. Je to věrohodné, těžko zfalsovat. Můžeš se tam trochu odradit nebo povzbudit k nákupu. Sama mám eshop s německou drogerií, ale odkaz dávat nebudu, abych se neprozradila. Pokud neotevrou hranice, bude mít většina problém se zásobováním.

No jasne… teď jsem si nevybrala dobrou dobu na dodání německého zboží… nebo vlastně každého přes hranice ČR :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2775
19.4.20 19:30
@nico2 píše:
@ZumpaDekuji…to je asi řešení, ale neumím dobre německy…to bych si asi netroufla objednat přímo z německých stránek :( nebo se to dá zvládnout i s naprostým základem? A to posílám platbu v eurech? Dekuji za odpověď

amazon.de jde přepnout do angličtiny a teď koukám, že dokonce do češtiny. Ceny mám nastavené v €.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama