Mixér twistshake 6v1

138
21.4.20 12:41

Mixér twistshake 6v1

Děvčata ???? za chvíli půjdeme s malou princeznou na příkrmy a tak koukám, co bychom pořídily???? narazila jsem na mixér twistshake, máte někdo zkušenost? Nebo máte i jiné? S kterýma jste spokojené ????. Nerada bych si něco pořídila a vyhodila peníze za něco, co bude úplně zbytečne ????. Děkuji za Vaše rady a zkušenosti ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
21.4.20 12:44

Já si ho koupila nový za 3 tisíce a jen mi ležel doma. Tak jsem ho za tisíc korun prodala kamarádce. :lol: Vůbec jsem ho nepoužívala, vařila jsem prikrmy v kastrulku a mixovala tyčákem. Kamarádka které jsem ho prodala ho používá každý den. Takže ti moc neporadim. 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
21.4.20 12:58

Nevadí 🤓 možná to i tak u nás dopadne 🤔 😂 koukám, že tak jsou otazníky 😏 měli to být smajlíky 🙈 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2317
21.4.20 13:02

Taky o něm uvažuji. Nebo o nějakém podobném. S předchozím dítětem jsem vařila v kastrulku a mixovala tycivym mixerem. Ale často se mi stávalo, že jsem na prikrm zapomněla a spálila ho. Drhnout potom ten černý hrnec nebylo moc příjemné. Tak pokukuji po něčem, v čem bych to nespalila. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
21.4.20 13:25

Máme nutribulet, ten nejsilnější. využíváme ho my i malá, naprostá spokojenost. Sice cena je vysoká, nicméně jsem sehnali v akci asi za 3500kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
21.4.20 14:26

@Kotatko03 něco podobného mám taky 🤔 na smoothie jsem to používala. Chtěla jsem něco, co by šlo udělat v jednom, jak kvůli času, tak i špinění nádobí a tak 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
15.5.20 08:22

@lucka_mac
už si nějaký mixér našla? Uvažuji nad avent, naparuje a zároveň v něm i mixujes 😎 zkoušela jsem to teď tyčovým mixerem a Teda.. Peklo.. Nešlo mi to úplně do hladka 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2317
15.5.20 10:16
@LuciiLucie píše:
@lucka_mac
už si nějaký mixér našla? Uvažuji nad avent, naparuje a zároveň v něm i mixujes 😎 zkoušela jsem to teď tyčovým mixerem a Teda.. Peklo.. Nešlo mi to úplně do hladka 😏

Nenašla. Malému je teprve měsíc, s prikrmy chci začít v tom 6. měsíci. Tak mám ještě čas. Ale asi půjdu to toho Twistshake. Teď mě. mrzi, že jsem provahala akci se slevou 50%. Tak čekám jestli nebudou mít nějakou další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
15.5.20 10:24

@lucka_mac
Přesně tak 🙈 pořád jsem hledala a váhala, až jsem to promarnila😏. Jee, tak to je drobeček :smiling_face_with3_hearts: my už máme čtyři a půl měsíce 🙈 :smiling_face_with3_hearts:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2317
15.5.20 10:30

@LuciiLucie To už se to blíží. Mně připadá, že všechny ty mixery stojí podobně. Potřebuji, aby to ujelo vařit v páře a mixovat, abych to nemusela nikam přendavat a neušpinila jsem zbytečně moc nádobí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
15.5.20 10:45

@lucka_mac
Přesně tak 🙂. Když čtu recenze na ty mixéry, tak vůbec nevím, který 🙈. On i ten avent, umí to, že dělá v páře i mixujes v jednom.. No, než se k něčemu dostanu, tak za chvíli malá bude jist normální stravu 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
16.11.20 18:21

TWISTSHAKE 6v1

Holky, prosím Vás, nemáte některá český návod k twistshake 6v1? Nechce se mi přemýšlet nad AJ ;) díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.21 12:04

Ahoj :)
od TS máme už plno věcí a mixer je další v pořadí. Hrozně se mi líbí, má ho i kamarádka a nemůže si stezovat.
Kdyby jste si ho chtěl někdo pořídit (nebo cokoliv jiného), tak využijte slevovy kód “emkaspolu55” a mate slevu 55%. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.21 17:40

Prosím Vás, nemá někdo český návod k twistshake 6v1? Koupila jsem si ho, ale návod je jen v aj a to jsem v pasti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat