Červené fleky v puse

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vranae
Ukecaná baba ;) 1234 příspěvků 29.09.14 20:32
červené fleky v puse

Prosím o radu tohle se dnes dceři udělalo v puse. Včera mela horečky dnes jsme byli u doktora ale ten se ji do pusy díval a nic nerikal jen že máme dávat sirup

Reakce:
isp
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 29.09.14 20:48

@vranae 8o 8o 8o 8o 8o No to koukám máme to samé a zítra jedem na krev máme antibiotika a dr. má podezřění na streptokoka nebo spálu!!!

ivašot.
Kelišová 7357 příspěvků 29.09.14 21:07

@vranae Taky by mě napadla spálová angína. Dost mě zaráží, že jdeš s dítětem s horečkama k doktorovi a on nekoukne do krku. To naše kouká snad úplně pokaždé.

seliluc
Echt Kelišová 8417 příspěvků 29.09.14 21:07

Ted radi nemoc ruce, nohy, usta. Zacina to teplotama, pak se udelaji jakoby afty v puse, pokracuje to vyrazkou na nohach a rukach.nz pocatku to jde zamenit za spalovou anginu. Pohledejte dal na netu i tady je dost diskuzi. Posledni dny skoro denne nova

vranae
Ukecaná baba ;) 1234 příspěvků 29.09.14 21:12

No on se jí do pusy koukal a řekl akorát, že má tři fleky v krku a mám jí dávat kasovitou stravu a ibuberl proti bolesti a doma jsem se koukla sama a má tam tohle

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >