Jaký má chlap vztah k miminku v břiše?

Anonymní
24.10.19 18:37

Chlap a miminko v očekávání

Tak nějak mě napadlo. Myslíte, že ti chlapi mají nebo nemají vůbec žádný vztah k miminku v bříšku? Mě tak jen napadá, protože ten můj se mě teda ptá co ještě potřebuju koupit, ale dá mi peníze, na nákupy se nehrne a já jsem teda ráda, nesnáším nákupy s chlapem :D ale třeba kopání nějak moc neposlouchá, párkrát mu to stačilo poslechnout, podívat se. Když mu řeknu ať si sáhne, jak malý řádí tak si sáhne, ale vteřinu, když ho nekopne tak to vzdá :mrgreen: na screeningy se mnou šel, ale v tom jsme stejní a viděli jsme oba jen hlavičku :mrgreen: když se blbě tvářím že mi něco bolí tak se zeptá co se děje, když zrovna nemůžu tak řekne at odpočívám a nic nedělám. Ale o miminku se nějak moc nebavíme. On mi teda řekne, že se na něj těší, ale nic víc nerozebírá… no a ty jeho plány. Prý miminko pořádně zapít, aby bylo zdravý, prý druhý den se vzbudím, řeknu si jsem táta a můžu chlastat znovu, jsem zvědavý kdo mě bude vozit do porodnice. :roll: no a to mě bylo i řečeno, že musí sehnat někoho, kdo mu pomůže uklidit než se vratime s malým domů. Mě to přijde jak když se ti chlapi těší na novou hračku, která je jejich výplod a ještě jim to vůbec nedochází co všechno to obnášet teprve bude :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
290
24.10.19 18:43

Každý chlap je jiný. Podle mého si většina chlapů uvědomí co to je být táta až když toho malého drží v náručí, což je asi normální. A starosti se zapitím má každý chlap :lol: bez toho by to nešlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1754
24.10.19 18:44

Myslím, ze resis úplně nepodstatnosti a zbytečnou věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6920
24.10.19 18:47
@Anonymní píše:
Tak nějak mě napadlo. Myslíte, že ti chlapi mají nebo nemají vůbec žádný vztah k miminku v bříšku? Mě tak jen napadá, protože ten můj se mě teda ptá co ještě potřebuju koupit, ale dá mi peníze, na nákupy se nehrne a já jsem teda ráda, nesnáším nákupy s chlapem :D ale třeba kopání nějak moc neposlouchá, párkrát mu to stačilo poslechnout, podívat se. Když mu řeknu ať si sáhne, jak malý řádí tak si sáhne, ale vteřinu, když ho nekopne tak to vzdá :mrgreen: na screeningy se mnou šel, ale v tom jsme stejní a viděli jsme oba jen hlavičku :mrgreen: když se blbě tvářím že mi něco bolí tak se zeptá co se děje, když zrovna nemůžu tak řekne at odpočívám a nic nedělám. Ale o miminku se nějak moc nebavíme. On mi teda řekne, že se na něj těší, ale nic víc nerozebírá… no a ty jeho plány. Prý miminko pořádně zapít, aby bylo zdravý, prý druhý den se vzbudím, řeknu si jsem táta a můžu chlastat znovu, jsem zvědavý kdo mě bude vozit do porodnice. :roll:no a to mě bylo i řečeno, že musí sehnat někoho, kdo mu pomůže uklidit než se vratime s malým domů. Mě to přijde jak když se ti chlapi těší na novou hračku, která je jejich výplod a ještě jim to vůbec nedochází co všechno to obnášet teprve bude :lol:

Evidetně vám hormony tlačí na mozek, jelikož když on bude zapíjet malýho, tak budete dávno v porodnici ne-li doma z ní a melej bude na světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29240
24.10.19 18:48
@Anonymní píše:
Tak nějak mě napadlo. Myslíte, že ti chlapi mají nebo nemají vůbec žádný vztah k miminku v bříšku? Mě tak jen napadá, protože ten můj se mě teda ptá co ještě potřebuju koupit, ale dá mi peníze, na nákupy se nehrne a já jsem teda ráda, nesnáším nákupy s chlapem :D ale třeba kopání nějak moc neposlouchá, párkrát mu to stačilo poslechnout, podívat se. Když mu řeknu ať si sáhne, jak malý řádí tak si sáhne, ale vteřinu, když ho nekopne tak to vzdá :mrgreen: na screeningy se mnou šel, ale v tom jsme stejní a viděli jsme oba jen hlavičku :mrgreen: když se blbě tvářím že mi něco bolí tak se zeptá co se děje, když zrovna nemůžu tak řekne at odpočívám a nic nedělám. Ale o miminku se nějak moc nebavíme. On mi teda řekne, že se na něj těší, ale nic víc nerozebírá… no a ty jeho plány. Prý miminko pořádně zapít, aby bylo zdravý, prý druhý den se vzbudím, řeknu si jsem táta a můžu chlastat znovu, jsem zvědavý kdo mě bude vozit do porodnice. :roll: no a to mě bylo i řečeno, že musí sehnat někoho, kdo mu pomůže uklidit než se vratime s malým domů. Mě to přijde jak když se ti chlapi těší na novou hračku, která je jejich výplod a ještě jim to vůbec nedochází co všechno to obnášet teprve bude :lol:

Myslím, že máš ještě dobrý exemplář. Jsou horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
24.10.19 18:52

Mam doma uplne stejny „material“ v tomto ohledu. I stim zapijenim. :palec: gratulky :potlesk: :kytka: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6959
24.10.19 18:54
@Russet píše:
Myslím, že máš ještě dobrý exemplář. Jsou horší.

souhlasím, aspon se nějako stará,, jsou daleko horší kousci :). No, ono se to pro něho něco změní až poprvé bude držet děťátko v náručí. Ale ne každý muž je z miminka poprděný, některé začne brát dítě, až začne chodit a bude s ním větší v uvozovkách sranda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
24.10.19 18:56
@Anonymní píše:
Tak nějak mě napadlo. Myslíte, že ti chlapi mají nebo nemají vůbec žádný vztah k miminku v bříšku? Mě tak jen napadá, protože ten můj se mě teda ptá co ještě potřebuju koupit, ale dá mi peníze, na nákupy se nehrne a já jsem teda ráda, nesnáším nákupy s chlapem :D ale třeba kopání nějak moc neposlouchá, párkrát mu to stačilo poslechnout, podívat se. Když mu řeknu ať si sáhne, jak malý řádí tak si sáhne, ale vteřinu, když ho nekopne tak to vzdá :mrgreen: na screeningy se mnou šel, ale v tom jsme stejní a viděli jsme oba jen hlavičku :mrgreen: když se blbě tvářím že mi něco bolí tak se zeptá co se děje, když zrovna nemůžu tak řekne at odpočívám a nic nedělám. Ale o miminku se nějak moc nebavíme. On mi teda řekne, že se na něj těší, ale nic víc nerozebírá… no a ty jeho plány. Prý miminko pořádně zapít, aby bylo zdravý, prý druhý den se vzbudím, řeknu si jsem táta a můžu chlastat znovu, jsem zvědavý kdo mě bude vozit do porodnice. :roll: no a to mě bylo i řečeno, že musí sehnat někoho, kdo mu pomůže uklidit než se vratime s malým domů. Mě to přijde jak když se ti chlapi těší na novou hračku, která je jejich výplod a ještě jim to vůbec nedochází co všechno to obnášet teprve bude :lol:

nejak jsem nepochopila, co se ti nezda. Vsak ten tvuj zajem projevuje: vybavu zaplati, na screeningu byl, zepta se co ti je, kdyz te neco zaboli, bricho na vyzvani pohladi.

Co presne by sis jeste predstavovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
24.10.19 18:59
@Cenarius píše:
Evidetně vám hormony tlačí na mozek, jelikož když on bude zapíjet malýho, tak budete dávno v porodnici ne-li doma z ní a melej bude na světě.

To jsi spis nepochopil/a ty…to rika ten chlap: kdo me bude vozit do porodnice (na navstevy)…tak to chapu ja teda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
24.10.19 19:00

Me to zni, jako hezky vztah :nevim: on ty pocity..kopani, otaceni atd nema..ono je to na dotek porad stejny :nevim: a u druheho uz je to pry uplne nezajimave :-D i pro matku :-D.. ty nakupy jsou jasny..stejne uz mate davno vy vybrane, co chcete koupit, i kdyz se ho ptate na nazor, stejne to budete chtit po svem..a je jasne, ze bude chtit mimi zapit..budete rada, kdyz to bude trvat jen tri dny co budete v porodnici :-D, a to znamena co? Ze bude mit z narozeni radost, bude hrdy a bude to chtit oslavit s prateli :nevim:. Muj muz treba na bricho mluvil, take jsme resili, jaka holcicka asi bude a tak :-D, to bylo fajn, ale kdyby to nebylo, tak to nehrotim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
583
24.10.19 19:01

Tak to já mám zase opačně, jsem v 8tt, je to teda vymodlene ale můj chlap uz povídá brisku a chtěl by mu i cist uz pohadky… pořad se o mě boji at se nikde nebouchnu nebo neupadnu atd. Musím říct, že bych uvitala taky spíš nějaky zlaty střed v tom pristupu :D ale co už, hlavně když ty chlapi to miminko chtějí a aby ho měli rádi, to jediný je důležitý, každý je jiný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15648
24.10.19 19:33

K miminu v břiše jsem neměla žádný vztah ani já, natož chlap. povídání k pupku ani jednoho z nás nebere. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
24.10.19 19:37

Tak přítel taky, to nijak moc neprožívá, byl se mnou na screeningzích obou a i na 3D ultrazvuku. Nějak pořizování výbavičky neřešil.. Teď mám 5 dnů do termínu císaře a já mu pro jistotu řekla, ať si teď nedává pivo atd., dneska mi volal, jestli mi je dobře a co a jak, jestli si může jedno dát.. :lol: Jediné co komentuje je, že mi popraskalo břicho, a nad jménem jsme se dohadovali do neděle… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
24.10.19 19:37

@debra.morgan Neměla žádný vztah? O tom pochybuju. Já třeba o mimco měla strach od začátku těhotenství. Kdyby jsem o něj přišla, hodně by mě to ranilo. Natož třeba ve větším stádiu. Je mi blbě, všechno mě bolí, ale když cítím jak mě kopne malej je to takový zvláštní pocit a na nic se už nezlobíš. Že by jsem si s ním povídala to ne, ale občas mu něco řeknu nebo si pohladim bricho. Asi ti nevěřím, jinak by jsi byla asi trochu divná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
24.10.19 19:38

A taky se těší až malého zapije, k tomu ještě má 8.11. 30. narozeniny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat