Chodidlo nohy - podivný pocit

Anonymní
21.4.20 23:50

Chodidlo nohy - podivný pocit

Ahoj, mám trapný problém, ale už to nejde vydržet. I několikrát za noc mě vzbudí nepříjemný, vzrůstající pocit na plošce nohy. Není to bolestivé, ale ten pocit je tak neodbytný, že musím v noci vstát, dojít si pro míček s bodlinkami a jezdit po něm nohou. Občas to zabere za chvíli, občas i za půl hodiny, občas nikdy. Vůbec nevím, co s tím. Jsem ve 2. trimestru, chtěla bych se vyspat celou noc a místo toho mě vzbudí chodidlo, o které se musím starat. :oops: :pocitac: Zažila některá z Vás nebo podobné?? Co zabralo?? Už to nejde vydržet… Přítel mi každý večer masíruje chodidla, ale to zjevně nezabírá… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1017
22.4.20 00:07

To je trénink na nespaní s miminem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
22.4.20 00:09

Mozna to zkus nemasirovat. Mad to ssi moc uvolněné, zkus nejake posilovaci cviky. Noha se proste rozšiřuje, nese vetsi vahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
22.4.20 00:58

Napadá mě, jestli ti třeba nechybí nějaké minerály. Že bys pak mohla mít citlivější vazy a šlachy v chodile :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 05:05

@Zuzaja Vysloveně posilovací cviky mě nenapadly.. Dostala jsem doporučení, že ten míček posiluje klenbu, tak „trénuji“. Bez něj bych už v noci neusla. nikdy..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 05:05

@Smothi Doktorka už mi předepsala magnesium, takže minerálů bych měla mít dost… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1601
22.4.20 05:35

Občas mám pocit, jako bych měla na noze přilepenou izolepu - u mne je to nedostatkem vitamínu B12.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
22.4.20 05:37

Já jsem měla to samé v každém těhotenství, a už je to dávno…a moc dobře si na ten pocit vzpomínám, hrozný. Můj skvělý gynekolog tehdy říkal, ze jak se to dostane do hlavy, tak se toho ženská špatně zbavuje. Měl pravdu, jen co jsem otěhotněla a pomyslela si, kdy to přijde, bylo to tady :mrgreen: To magnézium určitě ber, pomáhá hodně. A diagnóza? Prý syndrom neklidných nohou způsobeny zátěží a větší potřebou minerálních látek v těhotenství. Tak se drž :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 08:57

@Betty MacDonald Děkuju, jsem ráda, že si to nevymýšlím.. Trochu mě taky uklidnilo, že to snad s porodem skončí a nebudu muset mít v náruči dítě a pod nohou míček. ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat