Chodítko-odrážedlo 2v1

3006
27.3.08 22:59

Chodítko-odrážedlo 2v1

Ahoj, máte někdo třeba FisherPrice nebo Playskool chodítka, co se později dají použít i jako odrážedla? A jste spokojené s funkcí obou? Mně se moc líbí hroch http://img.mimibazar.cz/…12176328.jpg ,máte někdo zkušenost přímo s ním? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Mišuna
28.3.08 09:04

Ahoj,
hrocha jsme dostali v 10ti měsících, jako s chodítkem se s ním vyřádil hodně ale jako odrážedlo jsme ho nepoužívali vůbec, nejdřív ho to nebavilo a hlavně mu to nešlo, a nakonec mu bylo malé, takže kupuji motorku. Ale můžeš-li koupit levnější, tak proč ne, na tom našem není skoro poznat že je používané.
Zdravím M.

• Citovat
  • Upravit
1751
28.3.08 11:42

Ahoj,
máme sice jiné od Fisher Price, ale stejně jak píše Mišuna, s chodítkem lítala pořád, jako odrážedlo ho ale nepoužívala. Teď ho má v pokoji, občas se na něm sveze, ale na ven má klasický Enduro.

Pokud máš možnost to levně koupit nebo se ti líbí, tak ho vezmi, ale počítej s tím, že jako odrážedlo to za moc nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.4.08 09:55

chodítko odrážedlo 2 v 1

ahoj,
me se taky libí kdyz je to 2 v 1,nejvíc teda to od playskool,nemate nekdo zkusenost s nim?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

predem dekuji
Zaneta

• Nahlásit
  • Citovat
20.4.08 15:29

já sice toto neznám ale je krásné :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
6.5.08 22:59

Ahojky, sice asi neodpovím přímo na tvou otázku, ale třeba tě inspiruji jinak. Malému jsme před jeho prvním rokem koupili obyčejné autíčko odrážedlo. Nejdříve si na něj jen učil sedat, popř. nechal vozit po bytě (na volant jsme uvázali provázek, takže se dalo v pohodě ovládat), hrozně ho to bavilo a smál se. Později ho začal používat jako chodítko (neb se rukama opřel o opěradlo a lítal s ním po bytě). Nešlo ho řídit, takže se vždy někde zastavil o stěnu, takže hra fungovala pak následovně - já tahala, on tlačil zezadu. Postupně s větší stabilitou chůze, už za ním i lítal a honil mě i autíčko. Když se mu konečně podařilo z něj samostatně vysednou, učil se na něj nasedat. Sedadlo se dá zvedat, tak tam dával různé hračky apod. Takže suma sumárum užil si ho dost. Jinak od Fischera máme žirafu s kostkami - ta mu stačila na vhazování a hraní hudby až,až. Autíčko má až doteď (rok a půl) a jezdí na něm i venku. Takže já bych do něj šla znovu.
Pokud bys chtěla něco luxusnějšího, jsou odrážedla, která fungují s nástavcem i jako houpačka.

pet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
29.9.14 15:47

Mě by to také zajímalo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...