Chřipková epidemie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veruska7
Stálice 73 příspěvků 31.01.09 18:18
Chřipková epidemie

Ahoj…
přítel mi dotáhl domů chřipku.. Malej má teplotu 38,5 chce se mu spát-nemůže,vyditelně mu je fakt špatně,poradily nám Panadol Baby,má rýmu a je nešťastnej… Máte nějakou radu,jestli jste ji chytli taky? malému jsou 2,5 měsíce. Děkuju

Reakce:
Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 31.01.09 18:28

Dostat do nej co nejvice tekutin…a vydrzet…

Veruska7
Stálice 73 příspěvků 31.01.09 18:29

čajík moc nechce,a jídlo vypije půlku

evas
Stálice 79 příspěvků 31.01.09 18:39

zkuste čajík stříkačkou. Chce to vydržet. Přeji ať se brzo uzdraví!!

Packa
Závislačka 4419 příspěvků 31.01.09 18:54

Hlavně si malýho hlídat kvůli teplotě, pokud bude mít horečky, měřit i při každým přebalování. Pokud ti nechce čaj a kojíš, tak mu dávat často pít a pokud jste na UM, tak ten čaj do něj fakt zkus dostat, ta stříkačka je dobrý způsob, dej mu prst do pusy, podél prstu tu stříkačku a až by ti začal tahat prst, začni mu opatrně dávat čajík do pusinky. Víc asi kromě tvýho „tepla“ náručí udělat nemůžeš. Hlavně srážet teplotu (starší syn má u vysokých horeček febrilní křeče, tak proto jsem na horečky taková opatrná). Držím palce, ať jste brzy fit

Elunka
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 31.01.09 22:11

Ahoj,můj starší syn ji chytil také.Má ji od středy a až dnes je to trochu lepší-má 38.Nejvíc měl 39.5
Jak píšou holky:vydržet,zku­sit do něj dostat tekutinya odsávat.
Přeji brzké uzdravení!E.

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 01.02.09 07:06

Odsávej nos, kapej kapky (my máme Otrivin) nepřetápěj, líp se dýchý v chladnu, no a to pití. My taky procházíme chřipkou, teda už končí a malej to odnes pícháním obou oušek, tak bacha.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >