Reklama

Chřipková epidemie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veruska7
Stálice 73 příspěvků 31.01.09 18:18
Chřipková epidemie

Ahoj…
přítel mi dotáhl domů chřipku.. Malej má teplotu 38,5 chce se mu spát-nemůže,vyditelně mu je fakt špatně,poradily nám Panadol Baby,má rýmu a je nešťastnej… Máte nějakou radu,jestli jste ji chytli taky? malému jsou 2,5 měsíce. Děkuju

Reklama

Reakce:

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 31.01.09 18:28

Dostat do nej co nejvice tekutin…a vydrzet…

Veruska7
Stálice 73 příspěvků 31.01.09 18:29

čajík moc nechce,a jídlo vypije půlku

evas
Stálice 79 příspěvků 31.01.09 18:39

zkuste čajík stříkačkou. Chce to vydržet. Přeji ať se brzo uzdraví!!

Packa
Závislačka 4419 příspěvků 31.01.09 18:54

Hlavně si malýho hlídat kvůli teplotě, pokud bude mít horečky, měřit i při každým přebalování. Pokud ti nechce čaj a kojíš, tak mu dávat často pít a pokud jste na UM, tak ten čaj do něj fakt zkus dostat, ta stříkačka je dobrý způsob, dej mu prst do pusy, podél prstu tu stříkačku a až by ti začal tahat prst, začni mu opatrně dávat čajík do pusinky. Víc asi kromě tvýho „tepla“ náručí udělat nemůžeš. Hlavně srážet teplotu (starší syn má u vysokých horeček febrilní křeče, tak proto jsem na horečky taková opatrná). Držím palce, ať jste brzy fit

Elunka
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 31.01.09 22:11

Ahoj,můj starší syn ji chytil také.Má ji od středy a až dnes je to trochu lepší-má 38.Nejvíc měl 39.5
Jak píšou holky:vydržet,zku­sit do něj dostat tekutinya odsávat.
Přeji brzké uzdravení!E.

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 01.02.09 07:06

Odsávej nos, kapej kapky (my máme Otrivin) nepřetápěj, líp se dýchý v chladnu, no a to pití. My taky procházíme chřipkou, teda už končí a malej to odnes pícháním obou oušek, tak bacha.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >