Chůva u malých dětí

Anonymní
25.6.19 11:09

Chůva u malich deti

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat dělal tady někdo kurz aby mohl dělat chůvu u malich děti? Chtěla bych vědět co to vše obnáší, cena kurzu a jestli se da udělat kurz v Hradci Králové

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1570
25.6.19 11:36

Tebe bych za chuvu nechtěla když ani nevíš ze ve slově malych se píše tvrdé y.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
25.6.19 11:43

Nejdřív si udělej kurz pravopisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4323
25.6.19 12:27

Pravopis by se hodil, nicméně po chuve u děti do tří let fakt nikdo nechce, aby dítě učila číst a psát. Ve školce je hospodarka, která vypomaha tak nějak se vším, takže i s dětmi. Už od pohledu působí jako někdo, u koho by se mozek hledal velmi těžko. Při rozhovoru s ní si to jen potvrdite. Ale je to skvělá a hodná paní, pamatuje si všechny děti a všechny, kteří je chodí vyzvedavat. Děti ji miluji, je ochotna, vždy dodrží slovo. Radši bych svěřila dítě ji, než nějaké vystudovane inzenyrce, která to s dětmi neumí.
Zakladatelko, na netu je spousta nabídek takových kurzů. Teď jsem to taky hledala, jen v jiném městě. Našlo mi to všechno od víkendového rychlokurzu až po akreditovany 2 měsíční. Pokud se tím chceš živit, třeba být ta chuva ve školce pro děti od 2 let, tak doporučuji ten akreditovany kurz. Nějaké vikendovky jsou sice levné a rychle, ale nic tě nenaučil a zaměstnavatelům mnohdy nestaci. Potřebuješ mít kvalifikaci odpovídající zákonům, což jsou právě akreditovany kurzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.19 22:16

Omlouvám se za chyby a prosím blbý komentáře si nechte. Vím co děti obnáší. mám 4 děti

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama