Cipralex a orgasmus

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.10.21 22:02

Cipralex a orgasmus

Už několik měsíců beru Cipralex na úzkosti. Zabral dobře ale má jeden velký háček. Vůbec nemůžu dosáhnout orgasmu. Se vzrušením a chutí na sex nemám problém, ale prostě vůbec nemůžu dosáhnout orgasmu. A když, tak se mi to povede až po hodně dlouhé době. ☹️ Máte někdo ti samý? ☹️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.10.21 22:47

Mám to stejně. Orgasmus tak jednou za 14 dnů. Ale Cipralex mi jinak vyhovuje, tak už to neřeším.

• Citovat
  • Nahlásit
377
15.10.21 23:04

Ano, ale všimla jsem si toho až po 4 letech braní. Buď mi to začal Cipralex dělat až po tak dlouhé době nebo jsem si toho předtím nevšimla a přičítala jsem to normálnímu vývoji ve vztahu. Změnila jsem ho kvůli tomu na Brintellix a ten mi problémy s orgasmem nedělal, ale zase byl na mě jeho účinek moc slabý. :zed: Teď beru Asentru, protože plánuju těhotenství, a zatím mi přijde nejlepší z těch 3 preparátů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 12:18

Cipralex mi to dělal taky, nemohla jsem dosáhnout orgasmu, ale ani jsem neměla na sex chuť a vzrušit se bylo těžké. Na psychiku zabíral dobře, ale když se problém s libidem ani po půl roce nezměnil, požádala jsem doktorku o změnu léků.
Dostala jsem Brintelix a situace se zlepšila, na psychiku taky zabíral, ale způsoboval mi nevolnost, zvracení a silné nechutenství. Opět jsem zkoušela půl roku, jestli se stav neupraví, ale bylo to stále stejné (za půl roku jsem teda zhubla 18 kilo, což na škodu nebylo, ale k životu taky ne).
Teď užívám Venlafaxin už druhým rokem. Není to úplně super, ale mám na sex chuť, vzruším se a i ten orgasmus je a nemám žádné vedlejší účinky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat