Co navštívit na Krétě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ziza1108
Kecalka 256 příspěvků 29.06.19 21:40
Co navštívit na Krétě?

Ráda bych se zeptala, co byste doporučili navštívit na Krétě? Byli jsme tam již vloni a autem jsme projeli jsme část ostrova, byli jsme v olivových hájích a výrobně olivového oleje.
Nemáte nějaký další tip, kde se vám líbilo? Např. nějaká výrobna kosmetiky, třeba? :lol:
Předem díky za tipy :)

Reakce:
Xmichaelah
Kecalka 353 příspěvků 29.06.19 22:16

Lepeosarium :lol: my byli na krete pred 10 lety, sjeli jsme toho hodne a to jedine mi tak nejak utkvelo ;)

Elleník
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 30.06.19 00:19
@ziza1108 píše:
Ráda bych se zeptala, co byste doporučili navštívit na Krétě? Byli jsme tam již vloni a autem jsme projeli jsme část ostrova, byli jsme v olivových hájích a výrobně olivového oleje.
Nemáte nějaký další tip, kde se vám líbilo? Např. nějaká výrobna kosmetiky, třeba? :lol:
Předem díky za tipy :)

Trochu taky záleží kam letíte… My máme ostrov projety cely ( byli jsme 5×) a přes cely ostrov by se mi nechtělo. Do jaké části letíte?

ziza1108
Kecalka 256 příspěvků 30.06.19 18:05
@Xmichaelah píše:
Lepeosarium :lol: my byli na krete pred 10 lety, sjeli jsme toho hodne a to jedine mi tak nejak utkvelo ;)

Děkuji. Kolem toho jsme vloni projížděli autam, ale už jsme neměli čas se tam zastavit. Tak snad letos. Děkuji za připomenutí. :D

ziza1108
Kecalka 256 příspěvků 30.06.19 18:08

@Elleník Letíme na sever, do města Hersonissos. Vloni jsme projeli olivové háje a výrobnu olivového oleje, to bylo super, dále Heraklion, Knossos… Letos letíme znovu, ale i s 9-ti měsíčním miminkem :-)

Váš příspěvek
Reklama