Těhotná? Co si myslíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  18.02.03 12:19
co si myslíte

Mám kovovou chut v puse,jídlo nic moc,nemusím to,co jinak miluju,prsa mi bolí ze strany a taky v břiše.Co si o tom myslíte.Verča

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 24.02.03 11:58
co si myslíte

Hmm,není to tím, že bys mohla být třeba těhotná?Co takhle testy?Prodávají je všude.

Anonymni  14.04.03 14:35
co si myslíte

Určitě si zajdi do lékárny pro test, jinak nezjistíš, jestli jsi těhotná nebo je to jen taková náhoda. Já jsem si ho taky koupila a bohužel to byl jen pocit....... ;-)

Anonymni  15.04.03 12:15
co si myslíte

Mě se tohle stává skoro každý měsíc asi 2 roky, je mi 27 a prý je to v pořádku, teď jsem v 7. týdnu a kromě těchto příznaků mě svědily prsa a stále se mi chtělo spát. První test (3 dny po termínu) byl negativní, o týden později se objevila druhá slaboučká čárka.

Iwca
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 11.09.12 08:42

Ahoj holky co si myslite o tomhle : 31.8.ovulace potvrzena ovu testem za 5 dni po ni spineni po sexu.. ted v sobotu znovu spineni po sexu. vcera navsteva na gynde spineni je pry jen esteticka zalezitost jsem pry v poradku. na levem vajecniku folikul velikosti 20mm sliznice 32mm… pry budu asi casteji ovulovat povidal dokrtor.. nemohlo by to byt tehu? ze by si spletl doktor folikul se zlutym teliskem?

kar-maa
Echt Kelišová 9706 příspěvků 11.09.12 11:04

Folikul je na vajecniku a zlute telisko by bylo v deloze! Takze splest se nemohl! Jsi adeptka na dvojcata, gratuluju ;)

Iwca
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 11.09.12 11:04

Ne zlute telisko je ve vajecniku a zloukovy vacek je v deloze.. to uz jsem tu nekde cetla…

kar-maa
Echt Kelišová 9706 příspěvků 11.09.12 11:31

Mas pravdu, omlouvam se. Ale zlute telisko vznika az po prasknuti folikulu, takze si myslim, ze doktor by si nespletl prasly a dorustajici folikul.

Iwca
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 11.09.12 11:35

Nevim no uvidime.. ovu jsem mela 31.8 potvrzena testem…

kar-maa
Echt Kelišová 9706 příspěvků 11.09.12 11:40

Neni nic neobvykleho, ze by jsi mela dve ovulace v jednom cyklu. Vim, ze je to financne narocne, ale zkus si ted delat testy cely cyklus nebo si mer bazalni teplotu a hned budes vedet na cem jsi. Nahodou mas velke stesti jestli mas vic ovulaci v jednom cyklu. Aspon se ti podari rychleji otehotnet ;0)

Iwca
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 11.09.12 12:35

Ja uz v to ani nedoufam :-( snazime se uz pul roku a jeste nic

kar-maa
Echt Kelišová 9706 příspěvků 11.09.12 12:39

Mi se snazime 8 mesicu a uz mam za sebou dva potraty, takze taky zadna slava :cert:

Iwca
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 11.09.12 12:40

Ach jo to je hruza… :-(

NOVAJDA20
Kecalka 149 příspěvků 23.11.12 14:49

Ahoj můžete mi pordait je možné aby byl mama test negativní třeba i v 8-10 týdnu těhotenství? děkuju! popřípadně zda by jste mi napsli jak a kdy ste své těh. zjistili vy a kdy vám to potvrdil test moc děkuju

sheli
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 23.11.12 19:54

@NOVAJDA20 Tak bud byl vadný..nebo nejsi těhotná :nevim: já to zjistila docela brzo, že se mnou není něco v pořádku a 10dní po oplodnění s testem Dr.Max. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Piperová: Ve třiceti po mně nemůžete chtít, abych vypadala na dvacet

Britské herečky Billie Piperová (34) se dotklo, že se do ní opřeli někteří... číst dále >

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Reklama