Co za kalhoty na školu v přírodě v březnu

13637
25.1.20 09:30

Co za kalhoty do ŠVP březen

Ahoj všem,
v březnu mi jedou děti do školy v přírodě a ja netuším, jaké kalhoty. Narazila jsem na softshell, ale nevím jestli zateplené nebo ne?
Jedno dítě by chodilo nejraději nahé, druhé je schopné si narazit čepici v červnu :(.
Mají šustaky, ale jen ty nejslabší, takže ty zavrhuji.
Co jim dát na couraní po lese.
Kluci jsou ve třetí třídě. Jeden poleze do každé louže a druhý do ní spadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

47782
25.1.20 09:39

Kup Lupilo pogumovane kalhoty. Nejsou extra zateplene (syn je ma celou zimu ve skolce), ale jsou naprosto dostacujici. Nepromokave, neprofouknou. Nas pod nimi ani puncochy nenosi.
I soft jsou vezva, ale musis si hlidat prani (zadna avivaz, at se nenarusi to soft). Mi vic vyhovuji ty v Lidlu koupene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19203
25.1.20 10:06

Koukla bych pred odjezdem, jaka bude predpoved pocasi v dane lokalute. V breznu ti muze byt na oteplovaky i na ty sustaky/softshelky.
Pokud mas fakt cachtose nebo dite, co je schopne si v unoru drepnout na piskoviste a hodinu tam hrabat, tak ty pogumovane.
Hlavne, aby se ti chteli prevlikat. Ten muj mameluk chodi ted (u nas okolo nuly) se druzinou ven v teplakach. Teple kalhoty tam ma, i kombinezu, ale prevlikat se je preci zbytecny. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4961
25.1.20 10:08

Lupilo je jen do vel. 128, mam taky tretaka (drobneho) a uz i jemu jsou kratke. Tak davam softshellovy kalhoty, podsity. Oni sice pisou podsity, ale je to jen takovy chloupek zespod. Kdyz je zima, dava si pod to puncochy bez slapek, kdyz jen sychravo, tak nosi samotny. Jsou fajn, tahaji je v podstate celej rok, i pres leto, kdyz se vic ochladí.

Jinak Tchibo dela nepromokavy (ne pogumovany) tenky sustaky pro starší deti. Je to hodne tenky material, to si davaji na teplaky, kdyz chtějí litat venku pri nebo po desti a fakt to nepromokne. Maji k tomu i bundu.

Příspěvek upraven 25.01.20 v 10:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
25.1.20 10:10

Já bych dala normální softshell a pro jistotu i zateplené kalhoty. My jsme s dětmi jezdily do ŠVP v květnu na Šumavu a jeden den jsme jim dali kraťasy a druhý den byly děti nabalený v mikinách, softshellových kalhotách a bundách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19203
25.1.20 10:28

@AvajBr Pogumovane maji i v Kik, nevim teda, do jake velikosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
626
25.1.20 10:31

Já synům dávám softshellové kalhoty, vevnitř je slabší flees, kupuju na kukadloo, pač tam ty kalhoty mají dobrý střih přes kolena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4961
25.1.20 11:40

@Svistice vsude jsem narazila max na 128, Kik, CaA, HM… Mozna jsou vetší hned pryc? Pokud se to vyrabi. Je to blby, nevim proc nedelaji do te 140, co tak maji decka na tom prvnim stupni. Moje to nosily i na brusle, na lyze, kdyz uz bylo tepleji. Docela nam to v satniku chybi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
25.1.20 15:48

V březnu bych počítala ještě s zimní variantou - oteplováky, zateplené softshellky a i punčochy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
25.1.20 17:06

@AvajBr Mohla bys prosim dat sem nejakou fotku nebo odkaz na ty nepromokave sustaky vetsi velikosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4961
28.1.20 09:08

@Tojo neco takoveho to je. Snad odkaz nevadi :oops:
https://www.tchibo.cz/…0137423.html

Jsou podsite tenkou latkou, takze si to navlikaji na teplaky. Kazdopadne to nepromoklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
28.1.20 12:07
@AvajBr píše:
@Tojo neco takoveho to je. Snad odkaz nevadi :oops:
https://www.tchibo.cz/…0137423.htmlJsou podsite tenkou latkou, takze si to navlikaji na teplaky. Kazdopadne to nepromoklo.

Diky! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16901
28.1.20 18:13

@jizvíková koupila bych jednoznačně zateplené softshellové kalhoty (zimní fleece) je to toho flísu jen tenounká vrstva a na jaře jí určitě užijí :palec:
Určitě ne pogumované kalhoty, co nevětrají a nejsou funkční…
pro jistotu i punčochy s sebou…

třeba takové

tady je taky velký výběr sportovního oblečení , zadej si hledat softshell ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama