Cviceni podle pani Mojzisove

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petule
Nováček 4 příspěvky 17.06.02 11:20

Prosim o pomoc, jiz nekolik dni marne shanim informace o cviceni pani Mojzisove. Pokud vite, kde se tato metoda provadi (nejlepe v Praze ci Stredockeskem kraji) prosim povezte. Budu vdecna za kazde info! 8O) Lekari mi totiz na ultrazvkuku zjistili endometriozu a dali mi jeste cas do zari, pry pokud do te doby neotehotnim, tak pujdu na laparoskopii. Proto bych rada behem teto doby vyzkousela veskere mozne bezoperacni metody. A take pokud mate kontakt na nejakeho dobreho astrologa, ktery umi vypocitat plodne dny, prosim sdelte mi ho. Myslim, ze tim pomuzete nejen me, ale take spouste dalsich ze, ktere touzi po tom malem stvorenicku, ktere je smyslem zivota. Dekuji!!! Hodne stesti vsem! Preje Petule

Reklama

Reklama

Reakce:

Petule
Nováček 4 příspěvky 17.06.02 14:07

Koukam, ze sem cas od casu nekdo nakoukne, ale neodpovi, nevadi! Neco jsem nasla a doufam, ze to potesi i vas. V Gest centru (http://www.gest.cz/) provadeji rehabilitacni cviceni podle pani Mojzisove. Poslala jsem jim e-mail a tak cekam co se dozvim. Az budu vedet vic, tak zas napisu. Ale na otazku astrologickeho vypoctu plodnych dni jsme odpoved zatim zadnou nenasla, a tak proto pokud ji znate nevahejte a honem mi ji povezte! :))) Mejte se vsichni tuze fajn. Petule

Jankap
Kelišová 5101 příspěvků 17.06.02 22:16

Ahoj Petule,

pokud Tě zajímají cviky paní Mojžíšové, podívej se na adresu

www.volny.cz/…/cviceni.htm

Je to stránka jedné fyzioterapeutky.

Dále se lze obrátit na:

Pomad, s.r.o.

U Kanálky 10

120 00 Praha 2

Tel:02 627 11 69

Rehabilitace - paní Jedličková

Lékařský dům

Janovského 48

170 00 Praha 7

tel:02 808 987

Therep-tilia

Poliklinika Lípa

Seydlerova 2451

155 00 Praha 5

Tel:02 96 113 350

MONADA

Klinika komplexní rehabilitace MUDr. Jiřího Marka

Nad Opatovem 2140 - budova Sandra

149 00 Praha 4

tel: 02 794 04 01

e-mail:klinika@mo­nada.cz

Zdraví Janka

Petule
Nováček 4 příspěvky 18.06.02 07:35

Ahoj Janko,

dekuju moc za odpoved, hnedka se dam do obvolavani a uvidime, kde se me ujmou 8O).

Mej se moc krasne

Petra

Anonymni  19.06.02 09:23

Dasa

Ohledne vypoctu plodnych dnu, prectete si prispevek Paji v tematu Neplodnost na www.emimino.cz.

Je to prispevek s nazvem „Jak se nam "nahodou“ narodilo miminko.

Je tam adresa na JONAS CENTRUM INTERNATIONAL.

Prave si posilam prihlasku o zaslani rocniho vypocteneho kalendare tech nejvhodnejsich dnu na poceti.

Preji vsem hodne uspechu a krasna a zdrava a taky brzka miminka.

Zdravi Dasa

e-mail: " .{target:_new>das­ka.d@atlas.cz

:) :)}":[mailto:das­ka.d@atlas.cz]

Petule
Nováček 4 příspěvky 19.06.02 14:00

Ahojky Dášo,

díky za typ, hnedka to jdu omrknout.

Mej se krasne a drzim palce at se na Tebe stesticko brzy usmeje.

Petule

ema
Nováček 2 příspěvky 13.07.02 19:08

Už jste některá otěhotněla po cvičení podle p. Mojžíšové? Ozvěte se prosím.

ema
Nováček 2 příspěvky 13.07.02 19:11

Na www.astrokancl.wz.cz je výpočet plodných dní zadarmo!

ema

[ Tuto zprávu upravil: ema - 13.07.2002 21:27 ]

Anonymni  09.09.02 10:17

Ahoj ,uvedená adresa na výpočet plodných dnů obsahuje stejný výpočet jako adresa www.fee.vutbr.cz/~brejl/Astro/.

Já si měřím bazální teplotu už asi 6 měsíců a nikdy mi doba před nárůstem na 37 nevyšla dle data vypočteného z této stránky,takže si z toho nedokážu udělat nějaký úsudek.Věrča

Anonymni  24.09.02 12:48

Ahoj Verčo, pokud nemáš jasno v plodných dnech, poraď se s lékařem. Já taky občas nejsem z těch teplot dvakrát moudrá, ale jemu to přijde O.K.Výpočty na netu jsou zřejmě pro ty, které nemají žádné problémy, pravidelný menzes…

Napsala bys mi, co se tobě osvědčilo nejvíc v určování plodných dnů? Díky. Měj se moc hezky. :)

Soňa

Anonymni  24.09.02 12:52

Děvčata, pokud si chcete některá zacvičit na Zlínsku:

Včera jsem volala na Rehabilitační středisko a je to jen na doporučení lékaře… Takže záleží na něm..

Mějte se hezky.Ahojky Soňa

juve
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 09.11.10 23:02

:-( Je mi 36 let a jsem 2roky vdana. S manzelem chceme mit miminko,nechala jsem si udelat vsechny testy jez byly dle doktora vse v poradku na otehotneni a stale nic :-( Pred par mesici mi doktori nasli cysty-je to mozny duvod proc nemohu otehotnet? Prosim poradte mi. Diky a zdravim vsechny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Reklama