Reklama

Prsa jako dárek od manžela?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kochaa
Kecalka 257 příspěvků 21.11.17 22:44
Darek od manzela - prsa .. ??

Ahoj ženy.
Brzy budu slavit narozky, 30let.
Manzel dnes prisel s tim, ze mi chce zaplatit prsa. S tim, ze to neni jeho prani, ale obcas si vsima, ze me moje velikost -1 dost trapi. On je spokojen, neresi to a nikdy neresil.. A chce, abych byla spokojena ja.
A ja mam dilema. Prsa mam opravdu desne mala, proste zadna.. k tomu mam dost baculatej zadek a mohutnejsi stehna. Pas a bricho mam celkem stihly. Takze vetsi prsa by mi vazne udelala postavicku moc peknou.. ALE!! 30let ziju s tim, ze prsa nemam, jsem s tim vcelku smirena, vsichni me takhle znaji a kdyz me pak uvidi, tak to vsem na prvni pohled docvakne, ze jsou umela..
Tak nevim, co by pro me bylo vetsi trapeni.. to, ze nemam prsa a stydim se kdekoli svleknout a vsechny podprsenky mam vycpane, i tak mi plandaj a vypadaji jako male molitanovane miniprsa..
a nebo bude pro me vetsi trapeni to, ze budu mit krasne trojky, ale kazdymu docvakne, ze jsou umela…
Jsem clovicek, ktery ma rad prirodu, prirozenost a nema rada fales..
Tak fakt nevim..
Mate nekdo zkusenosti, mate nova prsa? Pocity, zazitky, spokojenost???

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20502 příspěvků 21.11.17 22:47

Tak si nenechávej dělat trojky :nevim: Jo, lidé si asi všimnou, ale nevidím důvod, proč by se nad tím někdo měl pohoršovat.

Russet
Extra třída :D 11066 příspěvků 21.11.17 22:54

Nikdy bych si to nedala nacpat do těla. Ale pokud tě to udělá šťastnou, tak budiž. Můžeš si nechat udělat dvojky. A lidem kolem to vysvětlovat nemusíš.

terien
Echt Kelišová 7726 příspěvků 21.11.17 22:59

Sim tě, dneska už to nikdo neřeší. Nech si udělat přiměřene k postavě, hlasuju pro 2 a každý bude vědět prd jestli mas novou podprdu nebo prsa. Ale jestli mas pochybnosti tak se na to vykašli.

arada
Extra třída :D 12718 příspěvků 21.11.17 23:09

Já bych do toho nešla. Prsa jsou už tak choulostivá a proč zbytečně zasahovat.

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 21.11.17 23:09

To mi pripomelo krasny denicek Kozi pribeh, urcite vyhledej. Jen skoda, ze Blekova nenapsala pokracovani. Neni to odpoved na Tvoji otazku, ale verim, ze pokud resis umela prsa, tak pobavi :mavam:

zudina
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 21.11.17 23:30

Vzivote bych do toho nesla.. jako darek dost drsny :lol:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 21.11.17 23:34

Já bych do toho šla a vyprdla bych se na ostatní jak se na tebe budou koukat :think: nechala bych si je vyplnit vlastním tukem to je lepší :palec:

Peta02
Kecalka 344 příspěvků 22.11.17 00:33

Dneska už se daji prsa udelat - nevím jak to spravne nazvat- proste použijí tvůj vlastní tuk, nemusis tam cpát přímo silikonu, což bude vypadat i prirozeneji.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 22.11.17 01:42

@kochaa Tak podprsenky zahoď úplně a rázem uvidíš ty obdivné pohledy :mrgreen:
Já jsem nikdy nepochopila, co je na malých prsou důvod ke stydění se. :) Mám je taky a kromě toho, že jsem šťastná jak blecha, protože mě nic neomezuje, hlavně při sportu, který je pro mě fakt důležitější než názory prsatých obarvených blondýn :D tak to beru tak, že jsem je prostě dostala do vínku… krásné vlasy, mizerná prsa, vysoké IQ a naprd zdraví. Za vlasy se nepovyšuju a za prsa se nestydím… a upřímně lituju všechny, co posuzují lidi přesně opačně. Jako že genetická exprese je jejich vlastní zásluha a nepoděděné věci ostuda, kterou asi sami mohli ovlivnit :)
Važ si chlapa, že tě má rád takovou, jaká jsi… mám podobného, je krása poslouchat, jak držkuje na vychrtlé dámičky a oklepává se hrůzou nad mega prsy :D a chválí si můj vysportovaný mega zadek, mimochodem :D a srovnej si to spíš v hlavě, než na sále :mavam:

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 22.11.17 04:34

No taky touzim po hezkych prsou, po dvou odkojenych detech nic moc. Driv byly super. Ale bojim se. V okoli mam 2 zensky s umelymi prsy a obe komplikace. U jedne ji po 5 letech telo zacalo odmitat implantaty. Prsa bolela, nalevala se tekutinou a hrozil silny anet. Takze operace za 6t s tim, ze neni jiste, zda se to bude opakovat. Druha, jeden implantat ji museli vyndat kvuli infekce stafylokoka, ani pres 1,5m brani atb se to nelepsilo. Takze ted ma jen jedno a druhe muze zkusit dat az za nekolik mesicu a i si to znova zaplati. Takze kdyz to vidim, radsi budu milovat ty svoje vykojeny.

Btw neverim, ze ve specializovane prodejne na podprsenky nenajdes nejakou vhodnou pro sebe. V praze je nejakej obchod, ta majitelka je znama tim, ze vybira padnouci podprsenky. Nevim, jak se jmenuje. Treba nekdo poradi.

jessikka
Extra třída :D 10744 příspěvků 22.11.17 08:12

@Peta02 jenže to má taky své nevýhody

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 22.11.17 08:18

Já bych do toho asi šla. Taky mám celý život lentilky a trápí mě to.Co bych dala za krásné plné dvojky :(

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 22.11.17 08:28

Ve 30ti budeš stále mladá, klidně do toho jdi. Dneska už se to snad dělá i tak, že odsajou trochu tuku třeba ze stehen a přidají ho do prsou. Pak je to stále přírodní. Ostatním může být jedno. Záleží co chceš Ty :kytka:

Jako dárek by mě to nepohoršilo, naopak je vidět, že si Tvůj manžel všímá a nejsi mu lhostejná :palec:

Peta02
Kecalka 344 příspěvků 22.11.17 08:35

@jessikka myslíš jako ze to nemusí být trvale? To sice ano, ale porad mi přijde lepší zkusit tuhle variantu jako první. Navíc pokud si dobre pamatuju, doporučuje se tahle metoda prave ženám, které mají mala prsa a jde jim “jen” o objem.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >