Dcera se špatně napila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 13:35
Dcera se špatně napila

Ahoj, dcera se špatně napila a trochu se zakuckala teď mi furt kašle. Myslíte že bych s ní měla někam zajít? Četla jsem o nějakém suchém utonutí, ale to by musela se nalokat vody v bazénu ne?

Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 04.06.19 13:39

Naše malá se zakucka hodně často. Ale většinou nekašle dlouho. Párkrát a pak ještě přidá takovy to hraný „eh, eh“ a je to. Co myslíš tím dlouho?
Teď nám v neděli zajela celá do bazénu. Uklouzla v brouzdalku a spadla jak prkno a zatím dobrý. :nevim:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21272 příspěvků 9 inzerátů 04.06.19 13:40

Jak je to dlouho? Může mít prostě jen podrážděný trubky (já kolikrát kašlu třeba hodinu nebo dvě nebo tak nějak)
Samozřejmě záleží, kolik se jí toho dostalo až do plic, s menším množstvím se tělo normálně popere, z většího může být třeba i zápal plic. Kolik jí je? Dá se s ní už nějak mluvit - zeptat se, kde přesně jí bolí, že pořád kašle…
Nechala bych ji třeba do večera, když zejtra bude kašlat dál, tak zašla k doktoru ;)

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 04.06.19 14:14

Pokud může kašlat, tak se určitě neutopila ani neutopí…

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 04.06.19 15:37

@09Veronika09 a ty se v tom nějak víc vyznas? Ten kašel má být právě prý údajně spatne znamení… Když se objeví náhle po nějaké té vodní příhodě. (nerýpu, opravdu mě to zajímá a na netu píšou kde co, že…)

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 04.06.19 15:38

Taky záleží, co přesně pila. Voda je neškodná. Na té jsem se vlastní blbostí „utopila“ tisíckrát a taky jsem pak chvíli kašlala. No ale když se mi tohle stalo s něčím bublinkatým, kašlala jsem třeba půl dne. To prostě podráždí sliznice…

Bubla_Bučková
Kelišová 6714 příspěvků 04.06.19 15:46

Mně se tohle stalo s malým miminem a teda nemohl skoro dýchat, panika hrozná a asi po půl hodině si pořádně krknul, pak samozřejmě skytka ještě a naštěstí dobrý. Tak zkusit, aby si odrihlo pořádně :think:

Váš příspěvek
Reklama