Dceři se strašně potěj ruce

15.11.15 11:25

Dceři se strašně potěj ruce

Ahoj maminky, mám takový problém…Mé 9 leté dceři se strašně potí ruce. Už to má dlouho, ale zatim jsme ještě u doktorky nebyli, ale chystáme se…Zrovna dneska, zase je měla uplně mokrý. At je zima nebo teplo, má to pořád. Mě se v životě ruce nepotili ani v létě a bojim se, že by se mohlo jednat o nějakou vážnou nemoc. Každých 5 minut si je musí otírat a třeba když píše, tak má problém udržet tužku, protože se jí to klouže. Nemáte s tím prosím někdo zkušenosti? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7546
15.11.15 11:30

Zřejmě dcera trpí Hyperhidrózou, což může být projevem i nějakého onemocnění, jako diabetes, štítná žláza…Vyšetření u lékaře je na místě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.15 11:32

No to snad ne, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24434
15.11.15 11:47

Potí se mi trochu ruce, jen když jsem nervozní :roll:, ale třeba posledně na neurologii mi to i napsal dr. do zprávy - a to jsem si nestěžovala, všiml si, když jsme si podávali ruce.
Takže jestli je to až tak moc, určitě bych zašla k doktorovi. Třeba to nic není, třeba jo. Raději to říct a uvidíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4089
15.11.15 11:49

Sestra na to trpí taky. Už ve školce s tím měla problém. Při obědě ji pot stékal po příboru, při psaní měla úplně mokrý sešit, atd. Byla z toho nešťastná. Na vyšetření se nezjistilo vůbec nic. Prý má hodně potních žláz :nevim: Pomohl ji až driclor. A taky čím je starší, tím je to lepší, ale pořád to není úplně ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama