deti a dovolena

4258
18.1.06 14:08

deti a dovolena

ahoj holky chci se zeptat jaky mate nazor na deti a dovolena u more.S jak starymi detmi byste jeli?mame jet v lete k mori.nasemu malemu bude v te dobe rok a ctvrt, ale jeli bysme autem 1000km.
diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17026
18.1.06 14:37

ahoj Valli,
uz tu probehlo spooustu diskusi na tohle tema,zkus popatrat,
Ja si vzdy myslela,ze s malinkym ditetem k mori ne 8) ,ale kdyz uz byl,neprislo mi to tak nerealne,kdyz se k tomu pridal ekzem,bylo to spise kvuli nemu :D :D
Takze my byli minuly rok v Chorvatsku v Mimicich(u Omise),malemu bylo 10m.Cesta tam pro nas byla nic moc,i kdyz jsem ji naplanovala na cas spani-maly neumel spat v aute.Takze cesta tam probihala s brekem,malymi spanky a kdyz se zastavilo okamzite byl vzhuru(nerikam,ze to delaji vsechny deti,nektere spi v aute krasne!)Dovolenou jsme si uzili super,byli jsme s rodinou co maji uz velke deti(13 a 16l)a holka se o maleho dost starala a hrala.Dost jsme jezdili po vyletech,protoze nebylo zas tak parne leto a maly byl spokojeny.Jen nespal,jak jsem videla ty deti spici v kocarku na promenade,uplne jsem zavidela,maly mel porad vytrestene oci a neusnul az v postylce.Ale naucil se tam spat v aute,takze pri ceste zpet-ktera uz byla pres den to byla pohoda.i si schrupl,i hledel z okna,kupodivu pro nas lepsi nez cesta v noci 8O.Jidlo jsem mela ve sklenickach,kase v krabicich,vodu ve flaskach,mleko v..prsach :lol: :lol:
More se mu libilo moc,chodili jsme ale az odpoledne,kdyz ostatni sli k vode,ja zustala s malym na terase ve stinu,dojel bily jako stena.A ekzem mu na par mesicu uplne zmizel.
Hezkou dovolenou,dnes uz se da cestovat i s mimi a je to pohoda 8)
Any

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
18.1.06 14:52

diky moc za odpoved,sice moc nevim kde patrat ale zkusim to, je toho na me tady nejak moc a nestiham.
ted je malemu skoro 7mesicu a zatim jezdi autem rad,pet minut pobreci a pak hned usne,u nas je to horsi s tou postylkou :lol: radsi spi v kocarku,ale co jsme si udelali to mame :roll:
tak snad to zvladneme.papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1775
18.1.06 14:59

nevidím problém. jen bacha na slunko a průjem - vody jen balené, pro jistotu. My byli letos v Bašce, malá měla 2 roky čerstvé.cesta tam taky s řevem, zpátky klid. do moře odmítala vlézt, ale nafukovací lodka jí nahradila bazének, takže spokojenost. ani nevadila absence písku - kamínky v kýblíku byly taky príma. pokud je trpaslík zdravý, proč nejet k moři… nepřivezli jsme si průjem, ale angínu ano - tu mohla ale dostat i doma :wink:

elda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
18.1.06 15:22

My byli u moře, když bylo Ondráškovi 10 měsíců. Cesta tam i nazpět úplně v pohodě, pouze těsně před dojezdem kolem sedmé večer trochu s brekem. Pobyt taky super, doporučuju ale na dobu delší než týden (my byli na 14 dní), aby to nebylo jenom o cestování tam a nazpátek. Pobyty mimo sezónu jsou dost levné (my platili cca 5000,– za apartmán na týden), takže by to neměl být problém.
Byli jsme v Itálii, takže vody balené jsme koupili tam (jako kojenecká se doporučuje Aqua panna)
Takže určitě do toho jděte, je to super, doktoři to taky doporučují :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
18.1.06 15:39

diky moc za odpovedi,my chceme jet take do italie prvni tyden v zari.vodu si urcite vezmu.ja jen doufam ze nam plakat po ceste nebude,protoze manzel je z toho nervozni :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama