Dětské kolečkové brusle

2786
14.3.07 13:21

Dětské kolečkové brusle

Zdravím všechny.

Má tady někdo zkušenost s kolečkovýma bruslema pro dvouleté děti? Stalo se mi teď na procházce, že byl malý úplně fascinován pohledem na bruslící lidi a vzhledem k jeho temperamentu by se mu to mohlo líbit.

Narazila jsem na netu ,že i pro takové prcky se brusle vyrábí, ale nevím jestli je už v takovém raném věku je schopno ovládat motoriku natolik ,aby opravdu bruslilo. Taky ze zdravotního hlediska jestli to není nějaké přetěžování??

Díky za reakce Nat

http://www.in-line-brusle.cz/…i-skate.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
14.3.07 13:53

Ahoj, totéž jsem řešila na podzim:

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Ada byla na brusličkach docela šikovná, ale pak se ochladilo a já otěhotněla… Takže letos ještě nejezdila.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
14.3.07 13:56

Lesi dik, pročtu si to .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
14.3.07 14:01

NO tak jsem to prolítla, ale o tak malých dětech tam moc řečeno není…Adla teda měla dva roky, když jste jí je koupili? A jaké jste koupili? Ono myslím, že asi v tak malých velikostech stejně výběr moc nebude :-(((

N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
14.3.07 14:20

Nat v těch odkazech je zmínka o tom, že před 3.rokem nezačínat, nebo je to zbytečné, ale nedá se to zobecňovat…Jestli dobře počítám, tak Lesi začla s Adlou na podzim, to jest jí byly 3 roky…?

LESINO-ty jsi těhotná? a 20.tt? teda, docela diskuse sleduju, ale až ted jsem si všimla metříku:) tak moc gratuluju. a bude to ta Abigail, nebo kluk, nebo to neprozradíš? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
14.3.07 14:44

Abigail by byla, kdybych si vzala Smitha nebo Jacksona - takže bohužel… :D Já mám muže s typicky českým příjmením, taže vyberem nějakou staročeskou specialitku jako je Pepi nebo Adla :D Ale děkuji za gratulaci :)

Nat, já si fakt neuvědomila, kolik má Rio… Nedošlo mi, že je jako Pepi, ne jako Ada - a s Adlou jsme začínali ve třech… To je fakt brzy… Zkusila bych spíš kolo nebo odrážedlo.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
14.3.07 16:11

Ze zdravotního hlediska by se dítě nemělo nijak zatěžovat do 3l jako bruslení, lyžování atd. ale stejně si myslím že ve 2l na bruslích asi moc nepojezdí leda by byl nadměrně šikovný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama