Detsky pokojicek

7506
11.8.05 21:15

Detsky pokojicek

Ahojky holky, poradte mi, mam 2mesicni mimco a trapi me ze nema detsky pokojicek, ikdyz je jasny ze ho zatim nepotrebuje a spinka s nama, ale jak to resit potom? mame maly byt a dve mistnosti k uzivani, jinak 3+1 ale ten jeden pokoj obyva deda, nevim co s tim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2901
11.8.05 21:24

Ahoj Lili:)

Nás se to netýká, máme 3+1, takže JEDNOU, až se dokopeme, tak děcák mít budeme. Ale já vyrůstala ve 2+1 ..a rodiče to vyřešili takhle:
Když jsem byla menší, měli jsme ložnici rozdělenou takovou květinovou stěnou a skříněma na ložnici pro rodiče a miniděcák pro mě. Když jsem odrostla, rodiče si koupili do obýváku rozkládací gauč, ve dne sloužil jako normální gauč, v noci z něj bylo pohodlné letiště. No, a mě zůstala původní ložnice:)))

Bylo to docela funkční řešení … ale taky jsme měli docela velké místnosti, takže tohle bylo OK.

Baghira a Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
11.8.05 21:29

Ahoj Lili,
malýmu je rok a půl a máme 1+1.Je to ale spíš dětský pokoj,ve kterým máme postel a televizi.Mrzí mě že nemá svůj pokojík,ale snad brzy mít bude.
Dřív jsme měli s našima 2+1 a z jednoho pokoje jsme měli ym pokoj a v druhém byl obyvák a tam naši i spávali-na rozkládací sedačce.Zdá se mi to jako nejlepší řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
11.8.05 22:25

Ahoj,
sestra měla byt v OV 1+1.
Byla to ale opravdu velká místnost, takže nebyl problém ji rozdělit sádrokartonem..................a všichni byli spokojení.
Záleží ale samozřejmě na velikosti bytu.
Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
11.8.05 22:31

ahoj,
připojím se k holkám.Můj manžel má bratra a spolu s rodiči žili ve dvou pokojovém bytě. Vyřešili to tak, jak píší holky, z menšího pokoje udělali dětský a z většího měli obývák a v něm letiště, na kterém rodiče spali. Je to fakt smůla, když nemáte vlastní bydlení. Ale snad bude časem líp, pa Peggi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
11.8.05 22:34

ahojky, diky za odpovedi, mistnosti jsou jeden 12m a druhy 18 takze nic moc, no vlastni bydleni vlastne mame byt je napsany na me, ale co z toho :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
11.8.05 22:40

Ahoj Lili,

my máme sice byt 3+1 a naše kočička je s námi zatím taky v ložnici,bude jí za 14dnů rok.Počítám tak okolo 2 roku bych jí zkusila dát do svého pokojíčku,ale ten zatím ob:,–(il tatínek.Má tam provizorní pracovnu-počítač a podnikatel.nepořádek :D :D :D
Já ale trvám na tom,že dětský pokojíček bude,tak teď řešíme jak a kam přemístit počítač.Máme naštěstí byt s halou,kam se nejspíš bude pracovna stěhovat,ale je to hned proti dveřím a znám svého manžílka,že pořádek někdy udržet,je nad jeho síly a já to nesnáším/ne že bych byla pintlich/.
Těším se,až budem pojíček zařizovat a jak se tam bude Niki líbit.
Jsme v „podobné“situaci jako Vy,ale přece jen budem stěhovat jenom počítač :lol:
Ahoj Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
11.8.05 23:36

Ahoj Lili,

my máme 2+kk takže jak náš drobeček povyroste(zatím se tedy ještě nenarodil :P ) tak takovou situasi asi taky bydeme muset řešit. Můžu ti ale napsat jak to řešili naši. Mají 2+1 s chodbou do eL a žilo nás tam 5. Mám starší sestru o rok a jednu mladší o 11 let. V té chodbě do L se z jedné části udělala kuchyň(sice úzká ale kuchyň 4m dlouhá) a z původní kuchyně vzniknul pokojík pro nás dvě stařší. Té nejmladší uvolnili v ložnici kout kde jí táta udělal úmělé patro na kterém spala a dole si hrála(než jsem se odstěhovala).

MartinaK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
11.8.05 23:53

Ahoj holky,
my sice bydlíme v rodinném domku s rodiči a náš byt je 3+1.Martínek má nádherný pokojíček plný hraček(aktivní tchýně :lol: )ale noc co noc se stěhuje k nám do ložnice a v pokojíku s těma miliony hračkama si hraje sotva 5 minut denně.Takže myslím,že kdyby jsme pokojík zrušili,nic by se nestalo a dítko by nám ještě poděkovalo :lol: :lol: :lol:
Pa L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
12.8.05 03:09

ahojda Lilli,
myslím,že u takovýho prcka je pokojíček ještě předčasný!!!Máme byt 4+1,ale v jednom má „děcák“naše roční štěně a ve druhým má manža počítač! Až se mimčo narodí,tak vím,že určitě do 3let bude spát s náma v ložnici.Můj mladší brácha(6let) se bude stěhovat do svýho pokojíčku až teď…a to naši mají rodinný domek a já jsem z domu už 3 roky,takže místo vždycky bylo!Ale Ondrášek si prostě zvyknul a mamka ho ani „vyhánět“ nechtěla.Postýlka se prostě jednou vyměnila za válendu a bylo!!!Asi záleží na každým.Znám jednu maminu,které své dítě dala rovnou z porodnice do děcáku!Mě se to zdá sobecký,ale co člověk to názor!!!!
Takže být tebou teď se tím nestresuju!!!! Martina22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
12.8.05 09:56

Ahoj, máme taky malý byt, 2+0 a Kristýnce jsme udělali pokojík v kuchyni. Nejdřív mě to štvalo a bylo mi jí líto, jenže máme moc věcí, takže obráceně než kuchyň+pokojík a obývák+ložnice by to nešlo. Sice plánujeme stěhování, ale v přítelově bytě je ještě strašně moc práce, takže je v nedohlednu. pokud to nebude do konce roku tak tady budeme 4 a to už fakt nevím jak bysme to řešili :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
12.8.05 15:15

Ahoj Kacatko, mohla by jsi mi napsat, to mala v kuchyni i spinka nebo tam ma jen hracky? diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
12.8.05 15:29

Lili, malá tam i spí, má tam své skříně a stůl, všechno. Právě kvůli tomu spaní mě to štvalo, kvůli smradu z vaření, ale to je teď v létě v pohodě, protože tam je pořád pootevřené okno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
12.8.05 21:48

Ahoj Lily, tak jsme na tom stejně. Jak psaly holky. Bydlíme ve 2kk, takže Péťa má jeden pokoj a my druhý. A to jsou pokojíčky malinké. Rozkládací letiště řeší vše.
Jsme na tom ještě dobře. Moje švagrová žije úplně ve stejném bytě a to má tříletá dvojčata a dvouměsíční holčičku.
Alča a Péťa 15 měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama