Dítě s respirátorem má mžitky - nemoc srdce

Anonymní
24.5.21 10:33

Dítě s respirátorem má mžitky,.. - nemoc srdce.

Maminky, řeším problém dcera při delším používání respirátoru má mžitky před očima, je jí na omdlení,.. má defekt srdce. Ve škole mají nařízeny pouze respirátory, ale to se mi nelíbí. Budu řešit i s její dětskou lékařkou. Nechci dceru nechat doma, ale tento stav se mi vůbec nelíbí. Nerozumím proč by nemohla mít jen chirurgickou roušku. Budu ráda za každou vaší zkušenost a radu.
Prosím o zachování anonymity. Pokud bude vadit tak raději smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7334
24.5.21 10:36

Potvrzení od lékaře že nemůže nosit roušky, ani respirátor ze zdravotního důvodu. Co natom řešíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
24.5.21 10:40

Dej jí roušku a vůbec to neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17477
24.5.21 10:45

Zajděte pro papír od doktora, dones ho do školy, dej ji to v čem se jí nejlepe dýchá, tak jako tak slibovali, že roušky ve školách zruší, když jsou testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35089
24.5.21 10:54

Dítě do 15 let může mít roušku. Nařízení vlády je nadřazené nařízení školy. Dej jí roušku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 10:56

Díky k doktorce dojdu a vyřeším s ní.

• Citovat
  • Nahlásit
1057
24.5.21 12:09

Tak já mám tedy teď čerstvou zkušenost s lékaři a potvrzením. Syn astmatik rok bez léků, bez problémů. S návratem do školy nejdřív bolest hlavy pak astmatický záchvat. Lékař sice vydá potvrzení o astma, alergii nikoliv, ale o tom, že syn nesmí mít roušku. Takže jediné co pro nás udělala učitelka je sundání roušky o přestávce kdy ho pouští ven mimo děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
24.5.21 12:31

@martina1988 To jako vážně??? To je ale normálně vědomé ublížení na zdraví. Bych jim dala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
25.5.21 00:36
@anahry píše:
@martina1988 To jako vážně??? To je ale normálně vědomé ublížení na zdraví. Bych jim dala…

Ano to jako vážně. Takže jsme v situaci buď nechat syna doma a omlouvat mu výuku a nebo trhnout hrůzou co se kdy stane. Ještě uvidíme jak dopadne v astmacentru ale též hned do telefonu hlásili, že maximálně potvrdí astma a alergie, ale roušky nemůžou zrušit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat