Reklama

Do Rakouska s miminkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alžběta92
Stálice 64 příspěvků 03.09.18 18:02
Do Rakouska s miminkem

Ahoj, ráda by h se zeptala jak je to s vycestovanim do Rakouska se trimesicnim miminkem? Je potřeba pas? Známá z Rakouska říkala, že není nic potřeba, ale mám strach… :D

Reklama

Reakce:

Moise
Hvězda diskuse 35878 příspěvků 03.09.18 18:03
@Alžběta92 píše:
Ahoj, ráda by h se zeptala jak je to s vycestovanim do Rakouska se trimesicnim miminkem? Je potřeba pas? Známá z Rakouska říkala, že není nic potřeba, ale mám strach… :D

samozřejmě, že musíte mít pro dítě doklad. Buď pas nebo občanský průkaz

stonožka12
Kecalka 482 příspěvků 7 inzerátů 03.09.18 18:13

Určitě pas nebo občanku. Bez dokladu bych to určitě neriskla.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32074 příspěvků 03.09.18 18:13

Dítě musí mít svůj pas nebo občanku. Bez toho nemůže nikam za hranice

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 03.09.18 18:18

To je snad jasný, že musí mít občanku nebo pas

Uživatel je onlineTopSecret
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 03.09.18 18:21
@Alžběta92 píše:
Ahoj, ráda by h se zeptala jak je to s vycestovanim do Rakouska se trimesicnim miminkem? Je potřeba pas? Známá z Rakouska říkala, že není nic potřeba, ale mám strach… :D

Ja se neprestanu divit, ze lidi, takovou zakladni vec nevedi 8o to je snad jasny. A kdyby sis to zadala do Google, tak ti to najde rychlejc, nez zakladat diskuzi :roll:

Uživatel je onlinesmudlinky
Závislačka 2519 příspěvků 360 inzerátů 03.09.18 18:36

každý občan, který jde mimo území CR musí mít doklad, mluví se o tom už hodně dlouho a často.

Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 03.09.18 18:37

Ano trimesicni miminko porrebuje obcanku pri ceste za hranice v ramci EU

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >