Heroland, Miraculum, Soběhrdy - co pro 2. roky 8. měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PAN66
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 03.09.18 08:55
heroland, miraculum, soběhrdy - co pro 2r8m

Ahoj,

který z těchto výletů by byl nejlepší pro 2 a 8 m starou holčičku?

Jde o to, aby tam nebyly atrakce pro větší, přece jen ji člověk jetě nemůže spustit z dohledu a plést se tam přes ulítané starší děti se mi nechce, aby tam prostě bylo dost věci i pro takto malé dítě, či napadá vás něco jiného, v okolí Prahy?

díky

Reakce:
Uživatel je onlinemorinka7
Kelišová 6900 příspěvků 03.09.18 09:30

@PAN66
Heroland je kousek od nás a s dcerkou rok a 3 měsíce tam jezdíme bez problémů. Krásně si tam vyhraje a nemá mi kam utéct. Miraculum je na mě moc velké a tam plánuji jet až možná příští rok :think:
Kamarádka byla ve fajn parku a byla spokojená. Tak tam bych se taky možná podívala :palec:

sepru
Kecalka 235 příspěvků 03.09.18 09:45

Mirakulum je spíš pro větší, my tam byli s malým na 2,5 roce a nedalo se využít pomalu nic jen kozy v ohradě.. a na skákací trampolíně pro malé se přiřítil i větší a nakopli mi ho do hlavy než sem ho stačila sundat…
Do mirakula pojedeme až tak kolem 4 let a výše aby z toho něco měl…
Soběhrdy se dá courat venku po zvířatech a uvnitř je herna skluzavky atd… tam asi jo..
A heroland neznam :kytka:

vulpes
Kelišová 5050 příspěvků 03.09.18 10:59

Mirakulum náš mladší z velké části úspěšně využíval už kolem 18 měs. Teď se zrovna nějak výhledově chystáme zajet, protože v současných 2 1/4 už si to užije dostatečně.
Je to všechno dobře zabezpečené i pro malé děti.

Ale setkala jsem se i s maminkou, která bydlela pár metrů od toho Mirakula, a nechodili tam vůbec, že prý je to pro takhle malé děti (její měli 8 a 6 let) moc nebezpečné…

Tak těžko radit :nevim:

jana2381
Kecalka 312 příspěvků 03.09.18 13:27

My do Mirakala chodime od dvou let. Ted ve 3 letech uz hodne casto. Samozrejme, ze vsechny atrakce nezvladne (obri houpacky, kolotoc apod.), ale spousty uz zvlada sam. Lesni mesto s doprovodem taky v pohode. Pokud by jste jeli, doporucuji hned na otviracku a projit cely park az k lesnim zviratkum… Je tam lanovy hrad s topoganem, lanova houpacka, lesni zver.. Nez se tam dostanou ostatni, jste tam dlouho sami a muze si v klidu litat. Dale je tam pro prcky Detska vesnicka, kde si to take uzije (tam se vyradi i nas rocni, samozrejme s asistenci) Ostatni parky neznam.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >