Do školy až v dubnu?

256
2.2.21 19:48

Do škol,až v dubnu???

Viděli jste někdo teď zprávy na nově, že maj jít děti do škol, až v dubnu? To je fakt síla, jestli ještě budou 2měsíce doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7366
2.2.21 19:50
@Tereza Z píše:
Viděli jste někdo teď zprávy na nově, že maj jít děti do škol, až v dubnu? To je fakt síla, jestli ještě budou 2měsíce doma

Ja to rikam od vánoc :? A to jeste neni nic jistý…
:zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24132
2.2.21 19:51

Na novu nekoukam. Nicmene v tomhle covidovem absurdistanu je mozny fakt vse. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8059
2.2.21 19:52
@Tereza Z píše:
Viděli jste někdo teď zprávy na nově, že maj jít děti do škol, až v dubnu? To je fakt síla, jestli ještě budou 2měsíce doma

Na rovinu? :roll: Kéž by alespoň ten duben klapnul…

Bojím se, bojím… :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74822
@Tereza Z píše:

Jojo, videla, upoutavku, ze vedi kdy skonci distancni vyuka jsme komentovali, ze my taky… 30.6. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1401

Podle mě to v dubnu protáhnou ještě do konce školního roku.. Člověk už nemá ani jak chodit do práce, je to strašné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74822
2.2.21 19:53
@SAJ píše:
Na rovinu? :roll: Kéž by alespoň ten duben klapnul…Bojím se, bojím… :zed: :zed: :zed:

Koukam ze mas stejny pocit :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24132
2.2.21 19:56

Me by zajimalo, pokud by to v dubnu ci jine dohledne dobe otevreli, kolik rodicu se zase bude cukat a sestavovat petice, jako loni v kvetnu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
2.2.21 19:56

Snad všude ve světě se školy zavírají naposledy a u nás tohle.
Je mi těch dětí opravdu líto a rodičů taky.

https://www.seznamzpravy.cz/…evadi-140329?…. sznhp. box&dop_req_id=ReBwAZbZn86-202102020805&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74822
2.2.21 19:59
@Svistice píše:
Me by zajimalo, pokud by to v dubnu ci jine dohledne dobe otevreli, kolik rodicu se zase bude cukat a sestavovat petice, jako loni v kvetnu. :think:

Tak samozřejmě, ze se najdou takovy, komu ocr vyhovuje, ale bude jich mene, jednak uz to trva dlouho a hlavne je ocr jen do 10 let a 1. a 2. tridy chodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10512
2.2.21 19:59
@Rive píše:
Snad všude ve světě se školy zavírají naposledy a u nás tohle.
Je mi těch dětí opravdu líto a rodičů taky.https://www.seznamzpravy.cz/…evadi-140329?…. sznhp. box&dop_req_id=ReBwAZbZn86-202102020805&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Ten článek mi mluví z duše, je to děs

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52425
2.2.21 20:00

Však na co nějaký vzdělání, že.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24132
2.2.21 20:01

Holky drzte se. :hug: Ja i pri svem naladeni realistickeho optimisty se zacinam dzsevne pripravovat na dalsi skolni rok a realnou hrozbu prvnak a tretak na distancce. :?

Dneska jsem se na seznamu docetla, jak aktualne hrozne jakozto sankujici na sjezdovce zhorsujeme epidemiologickou situaci v horskem regionu. :roll: Pry mame sedet doma. Nakakat! :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10512
2.2.21 20:01
@SAJ píše:
Na rovinu? :roll: Kéž by alespoň ten duben klapnul…Bojím se, bojím… :zed: :zed: :zed:

Já už ani nedoufám, mám sedmáka a druhačku na gymplu, takže přijdou na řadu jako poslední…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8059
2.2.21 20:02
@j.a.n.i1 píše:
Koukam ze mas stejny pocit :,(

Jj, mám. :mavam: Když jsem si na začátku října dělala svůj online rozvrh (v té době slibovaný na tva týdny), tak jsem ho rovnou dala až do začátku dubna.

Všichni se mi smáli.

No…

Už se nikdo nesměje. Máme toho všichni dost. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat