Dostatečná antikoncepce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineMeredithx
Kecalka 320 příspěvků 13.08.19 20:51
Dostatečná antikoncepce?

Ahoj, zajímá mě, zda pro vás, co berete prášky, je tato forma antikoncepce dostačující a jediná? Nebo s něčím kombinujete (pharmatex, přerušovaná soulož)? Díky za postřehy :mavam:

Reakce:
Lulina999
Kecalka 482 příspěvků 13.08.19 20:57

Samozřejmě, že je dostačující…

Kecalka 320 příspěvků 13.08.19 21:04
@Lulina999 píše:
Samozřejmě, že je dostačující…

Pro mě osobně také, ale setkala jsem se i s holkama, co kombinovaly. Tak mě zajímá, jak to kdo má a důvody. :)

Lulina999
Kecalka 482 příspěvků 13.08.19 21:06

@Meredithx Možná panická hrůza z těhotenství případně pohlavních chorob, což už pochopitelné je :-)
Já teď s práškama bohužel kvůli křečovým žilám končím a budu muset spoléhat na kondom.

truelly
Závislačka 3460 příspěvků 13.08.19 21:07

Já být tebou, tak požaduji přerušovanou ve tvých plodnych dnech, pro jistotu, pokud dítě fakt neee.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 13.08.19 21:34

Brala jsem HA 15 let, žádnou jinou formu ochrany jsme nepoužívali. Manžel to normálně dělal vždycky do mě. Nikdy jsem těhotná nebyla. Po vysazení jsem byla v tom do tří měsíců. Za mě dostačující pokud ji bereš jak máš.

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 4071 příspěvků 13.08.19 21:42

Když to bereš jak máš je šance minimální, ale jistý je jen celibát.

Kecalka 320 příspěvků 13.08.19 21:48
@Lulina999 píše:
@Meredithx Možná panická hrůza z těhotenství případně pohlavních chorob, což už pochopitelné je :-)
Já teď s práškama bohužel kvůli křečovým žilám končím a budu muset spoléhat na kondom.

No vidíš to, a zrovna teď jsem v nějaké diskuzi, kde slecna neplanovane otehotnela, viděla jak ji holky lyncovaly, jak mohla být tak blbá a spoléhat se jen na prášky. :lol:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 13.08.19 21:51
@Meredithx píše:
No vidíš to, a zrovna teď jsem v nějaké diskuzi, kde slecna neplanovane otehotnela, viděla jak ji holky lyncovaly, jak mohla být tak blbá a spoléhat se jen na prášky. :lol:

Mno možná, já byla ucastna několika diskuzi na toto téma a otěhotnění bylo zpravidla zapricineno špatným systémem užívání. Tak to dotyčná schytala spíš v tom smyslu, že pokud bere ha jako lentilky nemůže se divit tomu, že selže..

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 1 inzerát 14.08.19 00:01
@Meredithx
@Meredithx píše:
Ahoj, zajímá mě, zda pro vás, co berete prášky, je tato forma antikoncepce dostačující a jediná? Nebo s něčím kombinujete (pharmatex, přerušovaná soulož)? Díky za postřehy :mavam:

Beru jen prášky a to je celá naše ochrana, soulož někdy přerušujeme, někdy ne, nechávám na příteli :D přiznám se, že ze začátku jsem těm malinkým praskum vůbec nevěřila, ale je to skoro 4 roky a zatím bez nehody, ale je tedy fakt že je beru zodpovědně jak nikdy nic :joy:

Ernais
Kecalka 415 příspěvků 14.08.19 07:25

Ja zobala HA temer 9 let, zadnou jinou ochranu ve stalem vztahu jsem nepouzivala (kondom jen pri nahodne znamosti) a nikdy jsem neotehotnela. Po vysazeni jsem otehotnela hned v prvnim cyklu. Ale ja fakt dbala na spravne uzivani (cas, antibiotika, prujmy apod.). Kdyz se uziva spravne, dalsi ochrana uz nutna neni, to uz je spis na uklidneni vlastni paranoi :)

Váš příspěvek
Reklama