Dovolená u moře, levně/draze

4
4.7.20 14:32

Dovolená u moře, levně/draze

Chci se zeptat, kde u moře je to podle Vas levné? A kde drahé? Kam byste třeba nikdy nejeli/neletěli?

Premyslim o dalsi dovolene u more na pristi rok, tak budu rada za jakykoliv typ. + chci vzit i s sebou psa a pojede nas cca 9 lidi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

718
4.7.20 14:40

Nejela bych do Chorvatska - 15 hodin se trmácet ve vlaku, když můžu za 7 990 Kč s all inclusive být v Tunisku - dobu letu 2,5hodiny.
Pokud mám mít drahou dovolenou (a mám ráda Evropu), zajela bych na Azurové pobřeží do Francie nebo do Barcelony/Malagy na pobřeží. Hodně mě třeba láká Portugalsko - Algarve - přímé spoje nabízí TapPortugal, tak proč toho nevyužít a nebýt za 3 hodiny u moře?
A pokud chcete za dobrý peníze 9 lidí i se psem, 5 hodin jízdy od Olomouce jsou Korutanská jezera - čisté, průzračné, sladká voda, dá se potápět. Skvělé místo na koupání i pro děti, pro pejska, plno výletů do okolí (lanovkou na Dachstein i se psem, vyjížďky na kolech kolem jezer (Attersee, Mondsee atd). Ceny jídla v Minisparu nebo Intersparu stejné jako u nás a kvalitou úplně někde jinde).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2891
4.7.20 14:52

Do Tuniska bych neletěl, ani kdyby mě za to platili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11124
4.7.20 15:04

@misanoso Co je pro jednoho levne, pro druheho muze byt drahe :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3695
4.7.20 15:26

My jsme leteli do chorvatska pomerne levne, asi by egypt vysel podobne ale chorvatsko mam proste radsi a cítím se tam bezpečněji a je to fajn, ze to je blizko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama