Dovolená u moře s batoletem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jaňula259
Nováček 1 příspěvek 07.11.18 13:36
Dovolená u moře s batoletem

Maminky, prosím o tip na vhodný babyfriendly hotel v Řecku, kde by se dala pohodově strávit dovolená s dítětem 1,5 roku. Budu ráda za každou zkušenost a názor. Děkuji :srdce:

Reakce:

Evelýna 1
Kecalka 354 příspěvků 7 inzerátů 07.11.18 14:09

@Jaňula259
My byli na ostrově Kos, hotel se jmenoval Mitsis Norida Beach. Synovi bylo 1,5 roku a bylo to super. Všude blízko, když nechtěl být u moře, tak jsme byli v bazénu (jeden s mořskou vodou, jeden klasický), na hřišti nebo na tobogánech. Strava taky super, můžu doporučit

Zzzuz
Povídálka 37 příspěvků 07.11.18 16:50

Hotel Marelen - Zakynthos (osobně bych do Řecka ale už nejela, nějak se mi nezamlouvají jejich hotelová pravidla a lenost - myslím celé Řecko, ne zmiňovaný hotel :-)). Byli jsme letos v té době s 5 let starou dcerkou a náramně si to tam užila. Hlavně byla skoro nejstarší, mnoho dětí tam bylo mnohem menších. Je tam velký bazén, brouzdaliště a potom extra oplocený prostor pro děti, kde je velká atrakce se skluzavkami, tryskající vodou atd. Je tam max 0,5m vody. Pláž je písčitá, moře klidné, hodně daleko mělké. Kolem hotelu je krásná zeleň, jsou tam animátoři pro děti… (akorát nám nevyšlo počasí a trochu jsem měla výtky na délku čekání u večeře, ale jinak pro děti super vyžití).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >